banner1 banner1 banner1

21.02.2008

У беларускім Косава свае праблемы 5

16:51, — Грамадства

Гарадок-цёзка канфліктнага цяпер Косава зазнае беспрацоўе, п'янства, пустэчу ў хатах....

Каментары

Владимир, 19:15, 21.02

Все верно. У всех пьяниц дела неладны. Пить нужно меньше и тогда будет им работа да благосостояние.

Dema, 0:02, 22.02

Не согласен...
Пить нужно меньше - это да, но работы от этого не добавится.
Поляки могут в Ирландию поехать или в Швецию подработать... а беларусам куда? Только пить.
Ну нет в этом Косово работы!

nik_K, 0:31, 22.02

Пить нужно меньше и тогда будет им работа да благосостояние.
_________________________________________________
Этого крайне мало. Появится много свободного времени. Куда его девать? Чтобы его (время) тратить, нужны деньги, которых нет. Это - государственная задача. Но! Время можно прос....ть, а можно и денежки отдолжить и ....... учиться, учиться и учиться, как завещал великий ленин. Вот где государство должно начинать работать. А не гноить специалистов.

Но этому не суждено сбыться при этом режиме. Поэтому дешёвое пойло будет всегда.

Владимир, 10:20, 22.02

> Поляки могут в Ирландию поехать или в Швецию подработать... а беларусам куда?
> Появится много свободного времени. Куда его девать?

В белорусском Коссово все проблемы решены? Пусть хотя бы дома строят - там или в Минске.

Сергей , 9:45, 25.02

Не купишь там за пару тыс.дол квартиру пусть не свистят.

Ваш каментар

Не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

ElectroName.com - новости белорусского интернета

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Старая версія сайта

Байкот-2008

Ці варта браць удзел у выбарчым фарсе?

Уладзімір Халіп

Спецыяльна для Хартыі'97: Недарэчныя прыгоды перадвыбарчай інтрыгі

Андрэй Кім, палітвязень

Затрыманы на акцыі прадпрымальнікаў

Аляксандр Казулін, палітвязень

Кінуты за краты за акцыі пратэсту

Палітвязень Сяргей Парсюкевіч

Лідэр прадпрымальнікаў арыштаваны пасля акцыі пратэста

Іншыя падборкі

Папулярныя навіны

И все-таки от зачеса придется избавиться (11058)

21.07, 18:59, Питер Хитченс, «Daily Mail» (Великобритания) — Палітыка

Командантский час (Фото) (6487)

23.07, 17:02, Ирина Халип — Палітыка

Лукашэнка прызнаўся, што асабіста аддае загады аб арыштах (4767)

24.07, 13:22, — Палітыка

Лукашэнка жадае мець дасье на кожнага беларуса (4741)

22.07, 15:46, — Палітыка

У ЗША загінула 18-гадовая беларуская студэнтка (4581)

18.07, 13:37, — Грамадства

Вялікая аварыя на праспекце Незалежнасці: пацярпелі пасажыры «маршруткі» (Фота) (4185)

21.07, 16:49, — Здарэнне

Фотарэпартаж «Бі-Бі-Сі»: Застылая Беларусь (4074)

22.07, 15:53, — Палітыка

Беспредел на фоне беспредела (4055)

20.07, 17:10, Валерий Щукин, www.ucpb.org — Палітыка

Надзеі Лукашэнкі на венесуэльскі крэдыт не спраўдзіліся? (3961)

23.07, 17:40, — Палітыка

Ветэранаў апытваюць па справе аб выбуху: «Такога прыніжэньня я ня ведаў з часоў лягера сьмерці» (3694)

22.07, 16:16, — Палітыка

Подписка на рассылку


Введите ваш e-mail: