banner1 banner1 banner1

14.04.2008

Беларускі «Свабодны театр» атрымаў «асаблівае» прызнанне Еўропы 5

15:32, — Культура

У грэчаскім горадзе Салонікі адбылося ўручэнне найпрэстыжнейшай еўрапейскай тэатральнай прэміі «Еўропа – тэатру»....

Каментары

znajomy, 16:06, 14.04

Поздравления Молодцам!!! Хоть заграница ценит *Свободный театр*. Где же вы,белорусские театралы-артисты,критики,работники министерства культуры-мультуры? Знаю где вы все-в .опе! Даешь спектакли *Свободного театра* во Дворце Республики!!!То-то будут аншлаги!И не надо по разнарядке выписывать солдат в гражданке и БРСМовцев.УРА!!!

грыша, 18:24, 14.04

ну молодцы! поздравляю!

joga, 19:11, 14.04

“No emperor has the power to dictate to the heart.”
Friedrich Schiller

congratulations to the whole free theater community.
thanks for each of your hearbeats : ))) joga

KaranDasH, 22:32, 14.04

Коля, когда ты, наконец, найдёшь время, чтоб записать мне фотки?
Меня быстрей посадят, чем ты мне их перепишешь!)))))))

Snitka, 0:41, 15.04

ВІНШУЮ!!! Сама глядзела толькі "Пакаленьне Джынс", файная рэч. Уяўляю ўсё астатняе! Ганаруся вамі!!!

Ваш каментар

Не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

ElectroName.com - новости белорусского интернета

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Байкот-2008

Ці варта браць удзел у выбарчым фарсе?

Уладзімір Халіп

Спецыяльна для Хартыі'97: І ўсё ж ён быў цёмны, той правінцыйны маньяк...

Андрэй Кім, палітвязень

Затрыманы на акцыі прадпрымальнікаў

Аляксандр Казулін, палітвязень

Кінуты за краты за акцыі пратэсту

Палітвязень Сяргей Парсюкевіч

Лідэр прадпрымальнікаў арыштаваны пасля акцыі пратэста

Іншыя падборкі

Папулярныя навіны

Лукашэнка: «Разлічвайце на горшае. Я пайду на чацвёрты тэрмін» (7418)

14.05, 8:29, — Палітыка

На мяжы Беларусі ўзводзіцца «жалезная заслона» (6843)

13.05, 9:03, — Грамадства

У дэкларацыі аб прыбытках кандыдата ў прэзідэнты Лукашэнкі за 2005 год сына Мікалая няма (6634)

12.05, 13:17, — Палітыка

Виктор Шендерович: «Путина еще не знал никто, а Лукашенко уже с Америкой боролся, врачи удивлялись» (5932)

11.05, 16:09, Виктор Шендерович, «Эхо Москвы» — Палітыка

Дзяржаўныя СМІ афіцыйна абвясцілі аб малодшым сыне Лукашэнкі (Відэа) (5897)

12.05, 9:51, — Палітыка

Аляксандр Казулін: «Замест безумоўнага вызвалення, мне былі прапанаваны таемныя ўцёкі з краіны» (4819)

15.05, 10:30, — Палітыка

Таемны сын (4576)

14.05, 9:53, — Палітыка

Цырк імя Лукашэнкі (4396)

12.05, 11:30, Ілья Мільштэйн, «Европа-Экспресс» (Нямеччына) — Палітыка

Андрэй Саннікаў: «Падобна, Лукашэнка не спадзяецца дацягнуць да канца года» (4383)

16.05, 12:32, — Палітыка

Сотрудники ГАИ заковали водителя в наручники и избили до сотрясения мозга (4189)

14.05, 11:07, — Аўто

Подписка на рассылку