banner1 banner1 banner1

27.11.2012

Валянцін Стэфановіч: Павел Сяргей можа стаць новым вязнем сумлення 3

12:37, — Палітыка

Валянцін Стэфановіч: Павел Сяргей можа стаць новым вязнем сумлення

Чалавек, які адмаўляецца несці ваенную службу па асабістых перакананнях, не з'яўляецца ўхілістам, упэўнены праваабаронца....

Каментары

химик, 14:13, 27.11      -   +2   +  
вообщето у нас есть право на альтернативную службу но только на бумаге за все эти годы ни кто не поднял этот вопрос к примеру в сша альтернативой может стать отроботка (сродни рабочим) в приютах для стариков на выходные можно домой
Адказаць
амерыканец, 16:42, 27.11      -   -1   +  
У ЗША няма патрэба ў альтэрнатыўнай службе наогул, паколькі служба ў амерыканскім войску цалкам добраахвотная, на кантрактнай аснове.
Адказаць
Экс-перт, 15:46, 27.11      -   -3   +  
Помню я ржал, когда лукавый сказал: "Всех в армию, Леонид Семенович, всех в армию. Там им хоть мозги прочистят".
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Надвор'е ў Беларусі

   26.10   27.10 
Брэст Солнечно+8
-3
Солнечно+9
-2
Віцебск Солнечно+3
-3
Ясно+6
-1
Гомель Солнечно+5
-4
Солнечно+7
-4
Гродна Солнечно+6
-2
Ясно+9
-1
Мінск Солнечно+4
-4
Ясно+7
-3
Магілёў Солнечно+4
-5
Ясно+6
-3

Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  26.10.14  27.10.14
EUR13 520,0013 520,00
USD10 690,0010 690,00
RUB255,50255,50

Меркаванне


Хто гаспадар на імперскім базары?

Хто гаспадар на імперскім базары?

Уладзімер Халіп

Памяти всех

Памяти всех

Ирина Халип

Побег из минской тюрьмы

Побег из минской тюрьмы

Дмитрий Дрозд

Лукашэнка як Гіркін

Лукашэнка як Гіркін

Наталля Радзіна

Белорусское «поле чудес»

Белорусское «поле чудес»

Александр Томкович



Учора на сайце:

наведвальнікаў 199169
праглядаў 1193580

Папулярныя навіны

Ля берагоў Швэцыі тоне расейская падводная лодка? (78030)

19.10, 9:12, — Еўропа

Лукашэнка: 400 тысяч утрыманцаў трэба прымусіць працаваць імем рэвалюцыі (53583)

20.10, 13:31, — Грамадства

Лідзія Ярмошына - Еўразвязу: Ды пайшлі вы, Лукашэнка - мой кандыдат (46087)

22.10, 17:08, — Палітыка

«Дармаеды» будуць плаціць штраф $1000 у год? (42919)

24.10, 9:22, — Грамадства

Супрацоўнік ДАІ «падрэзаў» кіроўцу і матам прыгразіў пазбавіць яго пасведчання (39339)

23.10, 14:48, — Аўто

МУС ужо прыдумала, каго запісаць у «дармаеды» (38409)

22.10, 15:16, — Грамадства

Выведка ФРГ: «Боінг» у Данбасе збілі прарасейскія тэрарысты (35766)

19.10, 12:47, — Еўропа

Аляксей Мацука: сепаратыстам у Беларусі камфортна (33893)

23.10, 12:17, — Інтэрв'ю

Пуцін прызнаўся, што гатовы ўварвацца ва Украіну (32690)

25.10, 13:05, — Палітыка

Андрэй Іларыёнаў: Пасля вайны РФ страціць Смаленск і Бранск (32057)

23.10, 7:54, — Палітыка

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: