banner1 banner1 banner1

10.12.2012

Еўразвяз заклікалі больш актыўна дамагацца вызвалення палітвязняў 6

16:30, — Палітыка

Еўразвяз заклікалі больш актыўна дамагацца вызвалення палітвязняў

Нарвежскі Хельсінкскі камітэт прысвячае Міжнародны дзень правоў чалавека ў гэтым годзе палітычным вязням у Беларусі....




Каментары

???, 16:40, 10.12      -   0   +  
Слабаки!!!! Торговлю прекратили и завтра они на свободе.
Адказаць
Предложение, 16:46, 10.12      -   +14   +  
Белорусской гражданской общественности тоже можно уже начать
потихонечку выдвигать требования об освобождении заключённых.
Такие акции нигде и никогда не будут лишними и смогут
обратить на себя внимание Европы: что нами тоже
что-то делается и мы с чем-то не согласны.
Адказаць
Шоснем дружно, 17:13, 10.12      -   0   +  
Евросоюз призвали активнее добиваться освобождения политзаключенных ..и закупил ищо два эшелона соляры;)
Адказаць
пенсионерка, 17:30, 10.12      -   +1   +  
Штурмом-как в деревообработке!
Адказаць
деревообработка, 18:30, 10.12      -   +2   +  
Я работаю где делаем спальни для ес(чехия,германия).Комплект примерно 3000 евро(натур,массив)Зарплата 300-400.В день уходит 2-3 фуры!20-25 комплектов в одной!Нормльно,да?Ухожу с понедельника
Адказаць
Антон, 10:13, 11.12      -   0   +  
І не 12 палітвязняў, а 14. Сорамна,што спісы не поўныя.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 367647
праглядаў 2332553

Папулярныя навіны

В Москве убит Борис Немцов (Видео) (209479)

28.02, 0:50, — Палітыка

Юрий Фельштинский: В Беларуси возможно устранение Лукашенко по афганскому варианту (105866)

24.02, 9:02, — Інтэрв'ю

Россия на финишной прямой. Включайте секундомер (77027)

28.02, 16:50, Юрий Фельштинский — Меркаванне

У Менску джыпу са сцягам Наваросіі прабілі колы (74146)

25.02, 15:44, — Грамадства

Более 50 тысяч москвичей вышли на Марш памяти Бориса Немцова (Видео) (66584)

1.03, 12:57, — Палітыка

14 вопросов о смерти Немцова (65675)

2.03, 10:55, Андрей Илларионов — Палітыка

Першы дзень указа №222: прадпрымальнікі гатовыя выйсці на плошчу (57025)

2.03, 8:19, — Грамадства

Момант забойства Нямцова зняла камера відэаназірання (55721)

28.02, 22:56, — Расія

У Данбасе знікла найноўшая расейская ўстаноўка сакрэтнай сувязі (55363)

25.02, 11:47, — Украіна

Параўнанне коштаў: колькі цяпер каштуюць прадукты ва Украіне і Беларусі? (54853)

25.02, 12:03, — Грамадства

пн аў ср чц пт сб нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: