banner1 banner1 banner1

10.12.2012

Еўразвяз заклікалі больш актыўна дамагацца вызвалення палітвязняў 6

16:30, — Палітыка

Еўразвяз заклікалі больш актыўна дамагацца вызвалення палітвязняў

Нарвежскі Хельсінкскі камітэт прысвячае Міжнародны дзень правоў чалавека ў гэтым годзе палітычным вязням у Беларусі....




Каментары

???, 16:40, 10.12      -   0   +  
Слабаки!!!! Торговлю прекратили и завтра они на свободе.
Адказаць
Предложение, 16:46, 10.12      -   +14   +  
Белорусской гражданской общественности тоже можно уже начать
потихонечку выдвигать требования об освобождении заключённых.
Такие акции нигде и никогда не будут лишними и смогут
обратить на себя внимание Европы: что нами тоже
что-то делается и мы с чем-то не согласны.
Адказаць
Шоснем дружно, 17:13, 10.12      -   0   +  
Евросоюз призвали активнее добиваться освобождения политзаключенных ..и закупил ищо два эшелона соляры;)
Адказаць
пенсионерка, 17:30, 10.12      -   +1   +  
Штурмом-как в деревообработке!
Адказаць
деревообработка, 18:30, 10.12      -   +2   +  
Я работаю где делаем спальни для ес(чехия,германия).Комплект примерно 3000 евро(натур,массив)Зарплата 300-400.В день уходит 2-3 фуры!20-25 комплектов в одной!Нормльно,да?Ухожу с понедельника
Адказаць
Антон, 10:13, 11.12      -   0   +  
І не 12 палітвязняў, а 14. Сорамна,што спісы не поўныя.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 314567
праглядаў 1781857

Папулярныя навіны

Российский политолог: Путин принял решение по Донбассу (91920)

30.03, 12:19, — Украіна

Дзень Волі ў Менску: Мы - еўрапейцы (Відэа, онлайн) (82407)

25.03, 14:45, — Палітыка

Лукашэнка прамахнуўся з крэдытам (50564)

30.03, 10:36, — Эканоміка

В США рассказали, за какое оскорбление Путин мстит Украине и миру (45082)

28.03, 21:01, — Украіна

Беларускія ўлады гатовыя прыцягваць да крымінальнай адказнасці ўладальнікаў сайтаў і каментатараў (41965)

26.03, 7:05, — Палітыка

9 дней по Януковичу-младшему: родные не пришли (37557)

30.03, 10:48, — Украіна

Российский политолог рассказала о следующем шаге Кремля в Украине (37337)

25.03, 15:50, — Украіна

Менчукоў абавяжуць купляць месцы для стаянкі? (34696)

31.03, 13:32, — Аўто

Міхалкоў прапануе браць з беларусаў падатак за доступ у інтэрнэт (34679)

25.03, 15:22, — Грамадства

Ворага інтэрнэту клічуць у Латвію (33580)

27.03, 14:30, Наталля Радзіна — Меркаванне

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: