28 сакавiка 2024, Чацвер, 22:19
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
+16 +
Olga, 14:26, 18.12

Держитесь, Марина! Эдуард выйдет из застенков достойным человеком, а впереди у него долгая и счастливая жизнь.

Адказаць
+8 +
Чегеварвар, 14:37, 18.12

"...они якобы избили Константина Савицкого и Олега Малышева, которые даже не показали своих лиц на суде.."
=======================================================
Нават я, штодзённа чытаючы Хартыю, першым разам даведаўся пра тое, што гэтыя два лукавыя "сьведкі" хавалі твары.
А між іншым, гэта ёсьць паказчыкам "чЭснасьці" і "справядлівасьці" лукавага суда (памятаем, - тое-ж самае было з гузам на "геройскай" срацы амапаўца Лушчыка).
Упэўнены, што падчас працэсу й падрыхтоўкі да яго было нашмат болей розных супярэчнасьцей.
А з гэтага трэба рабіць артыкулы ды ствараць фільмы, каб людзі ведалі, што Зьміцер і Эдуард сядзяць ПРОСТА ТАК, па загадзе.
Трэба рабіць шмат такіх матар'ялаў, каб любы чалавек мог міжволі паставіць сябе на іх месца, каб уцяміў і адчуў, што на іх месцы заўтра можа быць ён.
Трэба, каб інфармацыя пра палітвязьняў была больш дасканалая, больш чульлівая, больш якасная.
І абавязкова напрыканцы кожнага артыкулу напамін-парада, як і чым кожны з нас можа. дапамагчы.

Адказаць
+14 +
Dimon, 14:38, 18.12

Держитесь Марина. Ваш сын, как и остальные политзаключённые, узники и нашей совести ГОРДОСТЬ БЕЛАРУСИ !

Адказаць
+10 +
ната, 15:40, 18.12

А с Константином Савицким и Олегом Малышиковым кто-нибудь знаком? Кто они или что они? Где-то они учились, где-то живут.... Может быть кто-нибудь возьмет у них "иннтервью" - как им живется эти 2 года "с чистой совестью"?

Адказаць
+7 +
ласло, 16:18, 18.12

Какая приятная и мужественная женщина. Элита нашей страны.

Адказаць
+3 +
роман, 16:22, 18.12

Держитесь.И терпите. Ведь те кто придкмал , оговорил осудил.понесут наказание. Ведь в У,К, РБ есть статья ( о привлечении невиновного лица к уголовной ответветственности) Так что у них еще судьба в переди.Это все равно рухнет все.А эти менты каторые оговорили я думаю что они в будущем не будут получать пенсию ментовскую а будут оплачивать материальные расходы потерпевшим, а вобще желательно материальные расходы в детские дома и пожизни. Заодно и проблему в будущем решить социальную за щет таких, каторые нарушают закон.

Адказаць
+8 +
людмила, 17:12, 18.12

Марина вызывает глубочайшее уважение способностью понять и принять сына, готовностью разделить с ним его судьбу, непоколебимой верой в падение режима и победу демократии в стране.

Адказаць
+4 +
azhbeta, 20:55, 18.12

Спачуваю ад душы Марыне Лобавай і бацьку Дашкевіча і ўсім невінаватым осуджаным і іх родным. Паважаная Марына, ўся Беларусь ведае, што вашы дзеці не вінаватыя, яны патрыёты нашай любай Беларусі, яны проста хацелі жыць у нармальнай цывілізаванай краіне, быць сапраўднымі грамадзянамі сваёй Радзімы.
А ці вядома пачуццё віны для такіх як малышаў і савіцкі, няўжо вы так і пражывеце сваё нікчэмнае жыццё?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны