banner1 banner1 banner1

18.01.2013

Уладзімір Кобец: Суддзя Камар павінна заставацца ў спісах неўяздных у ЕЗ 16

10:23, — Палітыка

Страта пасады ні ў якім разе не можа быць падставай для выкрэслівання са спісу неўяздных у Еўразвяз....

Каментары

urry, 10:34, 18.01      -   +27   +  
А вот если бы этот список еще и работал .....
Адказаць
да, 10:37, 18.01      -   +31   +  
Конечно,должна,остатся в списках. Комар,и народ должен о ней помнить!
Адказаць
итр, 10:40, 18.01      -   +44   +  
Клеймо "Она давала сроки невиновным" ей на лоб, а не Евросоюз.
Адказаць
Михаил, 10:42, 18.01      -   +21   +  
...Кукол снимут с ниток длинных.
И засыпав нафталином
в виде тряпок сложат в сундуках.
(Машина времени)
Адказаць
Аперацыя прыкрыцця, 10:49, 18.01      -   +20   +  
Згодзен, мне здаецца, што зараз улада пытаецца проста дапамагчы гэтым пачварам " адмыцца", каб стаць уязнымi.Тое самае iдзе з алiгархамi - спонсарамi - вывесцi з - пад санкцый. Упэунены, у кэгэбы створана нават структура, якая займаецца гэтай тэмай, a нарады з удзелам Лукi па ей праходзяць часцей чым прэсканферэнцыi.А мы iм дапамагаем, хлопаючы у далонi: Ура!гебельсауку "выкiнулi" на памыйку.
Адказаць
анатолий, 10:50, 18.01      -   +28   +  
Судит людей не должность,а конкретный человек.Поэтому сидите Оля в так любимой вами лукарусии,нечего позорить славное имя Беларусь!
Адказаць
Александр, 10:54, 18.01      -   +7   +  
Пусть они живут-но только там,где живут,может таким образом выведется ,наконец,
крысоед?
Адказаць
Марат, 12:44, 18.01      -   +7   +  
Iх хата- турма, i нiяк iначай.Хай там i жывуць
Адказаць
tamara, 10:56, 18.01      -   +17   +  
При этой власти страна живет по принципу: бей своих, чтоб другие боялись. Но за все в этой жизни нужно платить. Для этих уродов от власти цена должна быть непомерно высокой.
Адказаць
urry, 12:59, 18.01      -   +3   +  
И вообще - не верю , чтоб "бей".
Слишком уж "свои".
На повышение пойдет .
О чем мы и не узнаем .
Адказаць
jhuh, 11:16, 18.01      -   +7   +  
расплатой за преступления является тюремный срок.
Ноборот зря не впускают в ервосоюз, пускали и бы и потом судили и сажали бы, ни одна бы луковская праститутка бы после нескольких случаев туда бы не ездила.
Кроме того санкции надо распространить и на членов и семей, а то понимаешь ли грябят страну, а их детишки учатся на награбленные денежки в том же самом евросоюзе.
Адказаць
911, 11:44, 18.01      -   +6   +  
Правильно. Не должность украшает (или не украшает) человека. Если душа гнилая. то это на всю жизнь.
Да и куда ей ездить если она будет сидеть в тюрьме?
Адказаць
milan, 12:47, 18.01      -   +8   +  
Эту судью нужно будет судить. Однозначно. Прихлопнуть комара - дело чести.
Адказаць
Ололоев, 13:30, 18.01      -   +5   +  
Даладна) Знаю, она свободно ездит в Испанию отдыхать.
Адказаць
urry, 22:58, 18.01      -   +1   +  
Да , в отношении нее список не работает .
Точно знаю .
Адказаць
циркач, 15:52, 18.01      -   +8   +  
Потеря должности ни в коем случае не может быть основанием для вычеркивания из списка невъездных в Евросоюз.
--------------------------------------------------------------------
Конечно, нет.
Давности в таких преступлениях не может быть!
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  01.09.14  02.09.14
EUR13 740,0013 700,00
USD10 430,0010 430,00
RUB282,50280,00

Надвор'е ў Беларусі

   01.09   02.09 
Брэст Облачно+22
+12
Небольшая облачность+22
+10
Віцебск Возможен дождь+15
+9
Небольшая облачность+17
+7
Гомель Дождь+21
+13
Ясно+22
+9
Гродна Небольшая облачность+19
+8
Ясно+20
+8
Мінск Облачно+17
+7
Облачно+19
+8
Магілёў Возможен дождь+17
+8
Облачно+18
+8



Учора на сайце:

наведвальнікаў 254548
праглядаў 1550972

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: