banner1 banner1 banner1

18.01.2013

Николай Автухович получил более 200 поздравлений с юбилеем 9

14:40, — Палітыка

Николай Автухович получил более 200 поздравлений с юбилеем

Об этом политзаключенный рассказал в своем письме....




Каментары

Поздравляю!!!, 14:54, 18.01      -   +43   +  
А сколько не дошло? А сколько побоялось поздравить? С юбилеем.Скорейшего освобождения, и тюрьмы палачам!
Адказаць
балабол, 15:45, 18.01      -   +14   +  
Миллиарды писнм не дошли!!!
Адказаць
**8, 17:42, 18.01      -   +21   +  
Конечно побоялись.потом семью прессовать будут. Прости нас Николай. С 50 летием. Знаем. Помним. Ждём. Надеемся.
Адказаць
Юрий, 20:27, 18.01      -   +5   +  
С любилеем !!!! Скорейшего освобождения, самое главное здоровья!
Адказаць
Святлана, 22:05, 18.01      -   +10   +  
Так много людей восхищается Николаем,и так мало поздравлений!Опять это посыпание головы пеплом:прости,побоялись...Он в своё время не побоялся отказаться от получения ордена из рук Лукашенко,а ему написать кто-то боится.Я этого не понимаю-что тут страшного?Почему нельзя поздравить человека?Это нарушение какого закона?Исправляйтесь,люди,а то сами же себя презирать будете,а этого допускать нельзя.
Адказаць
Воля, 1:09, 19.01      -   +1   +  
Мы таксама мусім усё вытрымаць, як і нашыя ВОЛАТЫ!!!
Адказаць
Мадина, 7:57, 19.01      -   +1   +  
Николай - герой, Николай наша гордость!!!
Адказаць
Надзея, 15:00, 19.01      -   +1   +  
Я павіншавала Мікалая, таму што паважаю гэтага чалавека за мужнасць. не трэба нічога баяцца, а то скора будзем хавацца ад свайго ценю
Адказаць
Alexs, 16:37, 19.01      -   +1   +  
Поздравляем!
Держись мужик, нас миллионы кто не боится!!!
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 328079
праглядаў 1912470

Папулярныя навіны

Дзень Волі ў Менску: Мы - еўрапейцы (Відэа, онлайн) (79573)

25.03, 14:45, — Палітыка

«Перадсмяротныя хрыпы даляра» - новы «шэдэўр» расейскай прапаганды (Фота) (65554)

22.03, 15:10, — У свеце

СМИ: Сын Януковича утонул на Байкале (55485)

22.03, 13:50, — Палітыка

Жыхары аграгарадка пад Магілёвам пагражаюць Лукашэнку Майданам (50268)

22.03, 9:55, — Грамадства

У Дзярждуме заклікаюць увесці войскі ва Украіну (44289)

24.03, 11:15, — Украіна

Эксперт: Стратегия Путина в отношении Украины изменилась, и он перешел к плану «Б» (43282)

23.03, 16:45, — Украіна

Как «историю» России разнесли в пух и прах (42633)

21.03, 12:04, Леонид Моряков — Меркаванне

Портнікаў: Пуцін разыграе карту «сыход з Данбаса» (42106)

24.03, 12:03, — Украіна

Кангрэс ЗША прыняў рэзалюцыю аб пастаўках зброі Украіне (39221)

24.03, 8:02, — Украіна

Березовец: Порошенко взял паузу. Он решает, что делать дальше (36452)

24.03, 17:35, — Украіна

пн аў ср чц пт сб нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: