banner1 banner1 banner1

18.01.2013

New York Times пра Беларускі Свабодны тэатр 11

18:44, — Культура

New York Times пра Беларускі Свабодны тэатр

Рэцэнзія на спектакль «Мінск'2011» выйшла ў найбуйнейшай амерыканскай газеце....




Каментары

xmur, 18:51, 18.01      -   +19   +  
То что Халезин и Коляда гиганты Тетральной Сцены я уже видел. Дзякуй ВАМ. Жду субботнего представления. Еду к Вам из Вашингтона.
Адказаць
дачка партызана, 19:37, 18.01      -   +4   +  
а мы вось там...і не пабачым(
Адказаць
migrant, 7:05, 19.01      -   0   +  
А дзе будзе iсцi гэты спектакль Н'ю-Ерку?
Адказаць
ляля, 3:04, 19.01      -   +1   +  
Вроде как, спектакль поставил Владимир Щербань, как и большинство сильнейших спектаклей СТ.Так что гиганты другие)
Адказаць
xmur, 4:20, 21.01      -   0   +  
Это только значит, что Владимир Щербань тоже Гигант. Снимаю перед ним шляпу. Постановка была супер!!!
Адказаць
7342, 19:24, 18.01      -   +22   +  
Памятаю "спор" паміж Свабодным і Купалаўскім. Вялікі дзякуй вам Свабодныя, хоць і не глядзеў, але ўявіў сабе наколькі гэта драматычна і прафісійна, калі перанасычаны культурнымі падзеямі Нью-Ёрк успрыняў з павагай і разуменнем.
Адказаць
Anatol, 20:57, 18.01      -   +9   +  
Вельмi рад за гэтых людзей!
Адказаць
Oleg, 21:31, 18.01      -   +4   +  
В YouTube можно посмотреть???
Адказаць
не жужа, 5:22, 19.01      -   +1   +  
подумалось:
а действительно, свободная река Немига, теперь закованная в трубах под землей - это как душа целого народа - упрянанная в темницу, где ее уже никто не видит - и уже сомневаются, была ли она, эта душа?
Адказаць
Sergey, 7:21, 19.01      -   0   +  
Molodtsy! Good luck!

Адказаць
rut, 21:28, 19.01      -   0   +  
Даже по рецензии чувствуется,что необычный и эмоциональный спектакль.Как и когда в YouTube можно будет увидеть историю нашей жизни? Спасибо всем талантливым актерам, творческим режиссерам и руководителям Свободного Театра за выразительную постановку .
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 346125
праглядаў 2132155

Папулярныя навіны

Россия на финишной прямой. Включайте секундомер (94418)

28.02, 16:50, Юрий Фельштинский — Меркаванне

Солдат из Бурятии: Наша часть была не единственной под Дебальцево (87730)

3.03, 11:13, — Украіна

14 вопросов о смерти Немцова (72168)

2.03, 10:55, Андрей Илларионов — Палітыка

Более 50 тысяч москвичей вышли на Марш памяти Бориса Немцова (Видео) (67872)

1.03, 12:57, — Палітыка

Першы дзень указа №222: прадпрымальнікі гатовыя выйсці на плошчу (62119)

2.03, 8:19, — Грамадства

Мытны камітэт абмежаваў увоз тавараў для асабістага карыстання (60822)

3.03, 22:24, — Грамадства

Газета Саўміна: Не такі ўжо народ і бедны, патрэбен падатак на нерухомасць (60738)

6.03, 11:25, — Палітыка

Момант забойства Нямцова зняла камера відэаназірання (58676)

28.02, 22:56, — Расія

Лукашэнка застаўся без крэдыту (57695)

4.03, 8:54, — Эканоміка

У Маскве развіталіся з Барысам Нямцовым (Відэа) (56566)

3.03, 8:55, — Расія

пн аў ср чц пт сб нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: