28 сакавiка 2024, Чацвер, 15:56
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+11 +
mix, 17:19, 1.02

Интересно в каком ресторане играет Игорь? Раз нет концертов схожу хоть туда и послушаю.

Адказаць
+7 +
Дзіма, Чыкага, 17:49, 1.02

Трымайся, хлопча! I proud of you!

Адказаць
+30 +
BY, 18:15, 1.02

Iгар!
Вы зрабiлi для Беларускай музыкi шмат. Але ж лёс творчага чалавека не заусёды шчаслiвы... Асаблiва калi гэта творчасць мае пратэст. Рок-н-ролл без пратэсту, гэта падробка... А Вы робiце сапраудныя рэчы.

I яшчэ... Сення такiм талентам як Вы ня трэба збiраць залы каб зарабляць шмат грошай. Трэба ужываць тэхналёгii. Ёсць Тузiн гiтоу, напрыклад. ЗрабIце з Хаменкай раздзел: "Чорны спiс", куды залiвайце свае творы, каб людзi са усяго свету маглi бы спамаваць яе пасля аплаты праз смс. Паспрабуйце, i убачыце што атрымаецца... Беларусы ва усiм свеце будуць дзялiцца з Вамi грашыма. Але творы павiнны быць вельмi якаснымi...

Саладуха (прабач мяне Божа) сам квiткi на свае выступы прадае, ды на Мальдывах адпачывае... За Вамi больш прасунутая частка насельнiцтва... Так чаму не выкарыстовываеце гэта?

Жадаю выдатных новых творау i калi ласка не спыняйцеся...

I яшчэ - беларуская мова жыве ва усiх нас - сапраудных беларусау... Так i працуйце на сапраудных беларусау!!!

Адказаць
+18 +
Леа, 19:22, 1.02

У "Крамы" было, ёсць i будзе сваё пачэснае месца у нашай культуры, незалежна ад усялякiх "чорных спiсау"...

Адказаць
+14 +
Сяргей, 23:00, 1.02

Я захварэў на рок-н-рол праз "Бонду", хронікам стаў праз "Краму"... І на ўсё жыццё захаваю павагу да Ігара Варашкевіча... Я быў ледзь не наўсіх канцартах "Крамы"! І на тым грандыёзным у ДК Прафсаюзаў таксама... Аднойчы на канцэрце ў Альтэрнатыўным тэатры здарылася камічнае: Ігар забыў тэкст песні, пачуў маю падказку, засмяяўся і працягнуў спяваць... Хіба такое забудзіцца? Я дзецям пра тое распавядаю... У коле сяброў мы і сёння спяваем вашыя песні. І так, яны зусім не састарэлі! Яны застануцца з намі назаўсёды...Аднойчы Лукашук сціпла зазначыў, што ён не зусім паэт--ён адзін з лепшых паэтаў! А Сяргей Трухановіч найлепшы гітарыст! Вось яна "Крама"! Ды тое што мы жылі з вамі ў адзін час, мелі агульных знаёмых, сутыкаліся выпадкова ў розных мясцінах--сапраўдны падарунак лёсу! Зрэшты, усё толькі пачынаецца! Мае дзеці павінны пабываць на канцэрце "Крамы"! Поспехаў Вам спадар МУЗЫКА!

Адказаць
+11 +
З Гародні, 23:18, 1.02

Шкада, што няма канцэртаў... Выдатны гурт, выдатны!

Адказаць
+2 +
YAZEP, 21:28, 9.02

Крама - THE BEST!!!!!!!!!!!!

Адказаць
-2 +
eeee, 14:21, 11.02

ХОРОШИЕ МУЗЫКАНТЫ А ТЕМ БОЛЕЕ ГРУППЫ БЕЗ РАБОТЫ НЕ СИДЯТ!!!!

Адказаць
0 +
дрыгвант, 20:01, 11.02

для мяне крама найлепшыя.вельмi хацелася б пачуць у жывую

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны