banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Анатоль Лябедзька: Справа Васільева выявіла наяўнасць валютнага спецфонду КДБ 12

17:00, — Палітыка

Анатоль Лябедзька: Справа Васільева выявіла наяўнасць валютнага спецфонду КДБ

Менавіта з яго вылучаліся 250 тысяч даляраў для «хабару» сталічнаму чыноўніку....

Каментары

***, 17:02, 12.02      -   +48   +  
Вот именно,да ещё суммы астронамические! Пипец!
Адказаць
Spadar, 17:08, 12.02      -   +45   +  
Злодзеі ды і карнікі па іншаму і не умеюць зарабляць ,як рабаваннем.Гэта ўсе "пролетарская" спадчыннасць і "смекалка"
Адказаць
БА, 17:25, 12.02      -   +15   +  
Ага. И чёрного портфеля...
Адказаць
лекс, 17:36, 12.02      -   +64   +  
Давно умным людям понятно - на этом и держит свою власть сатана. Даёт воровать банде и все в деле.
Адказаць
Читатель, 19:01, 12.02      -   -14   +  
Смешно. В этих целях КГБ берет валюту под отчет в Нац. Банке. Причем тут спец фонд. :)
Адказаць
а, 21:00, 12.02      -   -16   +  
Сказки. Толику, нужен был этот бред. Деньги выписывают на такие мероприятия банки или банк, с возвратом. Глупости говорит...
Адказаць
Анна, 23:21, 12.02      -   -9   +  
Старик уже совсем сдает, деньги получают в спецуправлении нацбанка, которое уже упразднено. В целях оптимизации, а про спецфонды это уже бред сивой кобылы. И мвд так же деньги берет
Адказаць
D, 9:37, 13.02      -   +2   +  
Вы что, так поздно и на работе?)
Адказаць
стыдоба, 3:42, 13.02      -   0   +  
В целом власть вороватая. КГБ не сключение. Изымают деньги у оппозиции и на премии себе распределяют. Когда страна в долгах, руководство этой структуры очень изобретательное.
Адказаць
Фома, 8:41, 13.02      -   +1   +  
Мистер очевидность! А на какие шиши они квартирки себе строят? На зарплату?
Адказаць
anjei, 10:57, 13.02      -   +2   +  
Ух ты, как заворушились... Как будто за общак помацали :-)
Адказаць
Мария, 15:32, 13.02      -   +1   +  
Ха! А подскажите-ка, деньги в этом самом банке откуда берутся? Из тумбочки? Или из кармашка чьего-то? Так что Лебедько совсем не такой пустозвон, как пытаются его представить! А то, что грабят всех при задержании и после него - уже давно ни для кого не секрет!
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Надвор'е ў Беларусі

   21.10   22.10 
Брэст Небольшой дождь+12
+6
Возможен дождь+12
+3
Віцебск Небольшой дождь+9
-2
Небольшая облачность+1
-6
Гомель Небольшой дождь+13
+4
Возможен дождь+5
-3
Гродна Возможен дождь+12
+6
Возможен дождь+7
+1
Мінск Небольшой дождь+12
+1
Небольшая облачность+3
-4
Магілёў Небольшой дождь+11
-1
Небольшая облачность+2
-5

Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  21.10.14  22.10.14
EUR13 600,0013 700,00
USD10 670,0010 680,00
RUB261,00260,50

Меркаванне


Памяти всех

Памяти всех

Ирина Халип

Побег из минской тюрьмы

Побег из минской тюрьмы

Дмитрий Дрозд

Лукашэнка як Гіркін

Лукашэнка як Гіркін

Наталля Радзіна

Белорусское «поле чудес»

Белорусское «поле чудес»

Александр Томкович

Майра Мора яднае беларусаў

Майра Мора яднае беларусаў

Уладзімір Халіп



Учора на сайце:

наведвальнікаў 369061
праглядаў 2002281

Папулярныя навіны

«Шедевральное» фото: В ДНР отгуляли свадьбу Ляля «Крыса» с Васькой «Болтом» (102323)

17.10, 12:36, — Украіна

Ля берагоў Швэцыі тоне расейская падводная лодка? (74048)

19.10, 9:12, — Еўропа

ДМК зрабіў больш жорсткім увоз тавараў для асабістага карыстання (68044)

17.10, 11:30, — Грамадства

Фотарэпартаж з Драздоў: як жывуць беларускія VIPы (56893)

16.10, 13:17, — Грамадства

Лукашэнка: 400 тысяч утрыманцаў трэба прымусіць працаваць імем рэвалюцыі (51272)

20.10, 13:31, — Грамадства

Дыктатар: Не трэба мяне напружваць што да Крыму (47933)

17.10, 12:11, — Палітыка

Няёмкая сустрэча з Парашэнкам: Пуцін церабіў пінжак і ўздыхаў (Відэа) (45230)

17.10, 17:42, — Украіна

Фотафакт: Двойчы «пахаваная» снайперка з Барысава на мітынгу ў Маскве (38053)

18.10, 18:30, — Украіна

Лукашэнка не хоча падманваць выбаршчыкаў у сакавіку (37053)

14.10, 21:11, — Палітыка

Выведка ФРГ: «Боінг» у Данбасе збілі прарасейскія тэрарысты (35175)

19.10, 12:47, — Еўропа

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: