banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Анатоль Лябедзька: Справа Васільева выявіла наяўнасць валютнага спецфонду КДБ 12

17:00, — Палітыка

Анатоль Лябедзька: Справа Васільева выявіла наяўнасць валютнага спецфонду КДБ

Менавіта з яго вылучаліся 250 тысяч даляраў для «хабару» сталічнаму чыноўніку....

Каментары

***, 17:02, 12.02      -   +48   +  
Вот именно,да ещё суммы астронамические! Пипец!
Адказаць
Spadar, 17:08, 12.02      -   +45   +  
Злодзеі ды і карнікі па іншаму і не умеюць зарабляць ,як рабаваннем.Гэта ўсе "пролетарская" спадчыннасць і "смекалка"
Адказаць
БА, 17:25, 12.02      -   +15   +  
Ага. И чёрного портфеля...
Адказаць
лекс, 17:36, 12.02      -   +64   +  
Давно умным людям понятно - на этом и держит свою власть сатана. Даёт воровать банде и все в деле.
Адказаць
Читатель, 19:01, 12.02      -   -14   +  
Смешно. В этих целях КГБ берет валюту под отчет в Нац. Банке. Причем тут спец фонд. :)
Адказаць
а, 21:00, 12.02      -   -16   +  
Сказки. Толику, нужен был этот бред. Деньги выписывают на такие мероприятия банки или банк, с возвратом. Глупости говорит...
Адказаць
Анна, 23:21, 12.02      -   -9   +  
Старик уже совсем сдает, деньги получают в спецуправлении нацбанка, которое уже упразднено. В целях оптимизации, а про спецфонды это уже бред сивой кобылы. И мвд так же деньги берет
Адказаць
D, 9:37, 13.02      -   +2   +  
Вы что, так поздно и на работе?)
Адказаць
стыдоба, 3:42, 13.02      -   0   +  
В целом власть вороватая. КГБ не сключение. Изымают деньги у оппозиции и на премии себе распределяют. Когда страна в долгах, руководство этой структуры очень изобретательное.
Адказаць
Фома, 8:41, 13.02      -   +1   +  
Мистер очевидность! А на какие шиши они квартирки себе строят? На зарплату?
Адказаць
anjei, 10:57, 13.02      -   +2   +  
Ух ты, как заворушились... Как будто за общак помацали :-)
Адказаць
Мария, 15:32, 13.02      -   +1   +  
Ха! А подскажите-ка, деньги в этом самом банке откуда берутся? Из тумбочки? Или из кармашка чьего-то? Так что Лебедько совсем не такой пустозвон, как пытаются его представить! А то, что грабят всех при задержании и после него - уже давно ни для кого не секрет!
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Надвор'е ў Беларусі


Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  30.09.14  01.10.14
EUR13 420,0013 430,00
USD10 580,0010 590,00
RUB269,00269,00

Меркаванне


Goodbye Ленин

Goodbye Ленин

Валентин Стефанович

За что они воюют?

За что они воюют?

Виктор Леденев

Котел Кирилла

Котел Кирилла

Дмитрий Дашкевич

Ціхі куток для старога дыктатара

Ціхі куток для старога дыктатара

Уладзімір Халіп

Кости для фрау Риббентроп

Кости для фрау Риббентроп

Александр Томкович



Учора на сайце:

наведвальнікаў 299011
праглядаў 1696305

Папулярныя навіны

Лукашэнку ў Малдове сустракалі воклічам: «Ты хто такі? Давай, да пабачэння» (Відэа) (59425)

25.09, 13:54, — Палітыка

Начальнік упраўлення Следчага камітэта ў Менску затрыманы ў Літве (48540)

23.09, 16:19, — Грамадства

Агурбаш - беларускім журналістам: Дурныя ў вас пытанні. І пазіцыя дурная (44101)

26.09, 14:53, — Грамадства

Символы прогнившей системы и издевательство Алины Кабаевой (43764)

25.09, 13:21, Владимир Кара-Мурза, sobesednik.ru — Расія

Пра што не дамовіліся Украіна і Расея на газавых перамовах (43253)

27.09, 12:11, — Украіна

Хто жыве ў загадкавай рэзідэнцыі на беразе Мінскага мора? (39742)

27.09, 8:49, — Палітыка

Украіна закрывае мяжу з Расеяй (37171)

25.09, 13:01, — Украіна

Міхаіл Задорнаў: Жэрці трэба менш (36908)

24.09, 14:59, — Расія

Хасиды устроили бунт в «Борисполе» (36880)

28.09, 19:28, — Украіна

Канаплянік на волі, але не зможа вярнуцца ў Беларусь (35870)

24.09, 13:55, — Грамадства

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: