banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Анатоль Лябедзька: Справа Васільева выявіла наяўнасць валютнага спецфонду КДБ 12

17:00, — Палітыка

Анатоль Лябедзька: Справа Васільева выявіла наяўнасць валютнага спецфонду КДБ

Менавіта з яго вылучаліся 250 тысяч даляраў для «хабару» сталічнаму чыноўніку....

Каментары

***, 17:02, 12.02      -   +48   +  
Вот именно,да ещё суммы астронамические! Пипец!
Адказаць
Spadar, 17:08, 12.02      -   +45   +  
Злодзеі ды і карнікі па іншаму і не умеюць зарабляць ,як рабаваннем.Гэта ўсе "пролетарская" спадчыннасць і "смекалка"
Адказаць
БА, 17:25, 12.02      -   +15   +  
Ага. И чёрного портфеля...
Адказаць
лекс, 17:36, 12.02      -   +64   +  
Давно умным людям понятно - на этом и держит свою власть сатана. Даёт воровать банде и все в деле.
Адказаць
Читатель, 19:01, 12.02      -   -14   +  
Смешно. В этих целях КГБ берет валюту под отчет в Нац. Банке. Причем тут спец фонд. :)
Адказаць
а, 21:00, 12.02      -   -16   +  
Сказки. Толику, нужен был этот бред. Деньги выписывают на такие мероприятия банки или банк, с возвратом. Глупости говорит...
Адказаць
Анна, 23:21, 12.02      -   -9   +  
Старик уже совсем сдает, деньги получают в спецуправлении нацбанка, которое уже упразднено. В целях оптимизации, а про спецфонды это уже бред сивой кобылы. И мвд так же деньги берет
Адказаць
D, 9:37, 13.02      -   +2   +  
Вы что, так поздно и на работе?)
Адказаць
стыдоба, 3:42, 13.02      -   0   +  
В целом власть вороватая. КГБ не сключение. Изымают деньги у оппозиции и на премии себе распределяют. Когда страна в долгах, руководство этой структуры очень изобретательное.
Адказаць
Фома, 8:41, 13.02      -   +1   +  
Мистер очевидность! А на какие шиши они квартирки себе строят? На зарплату?
Адказаць
anjei, 10:57, 13.02      -   +2   +  
Ух ты, как заворушились... Как будто за общак помацали :-)
Адказаць
Мария, 15:32, 13.02      -   +1   +  
Ха! А подскажите-ка, деньги в этом самом банке откуда берутся? Из тумбочки? Или из кармашка чьего-то? Так что Лебедько совсем не такой пустозвон, как пытаются его представить! А то, что грабят всех при задержании и после него - уже давно ни для кого не секрет!
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  29.08.14  30.08.14
EUR13 760,0013 740,00
USD10 420,0010 430,00
RUB287,50282,50

Меркаванне


Гибридная война в эфире

Гибридная война в эфире

Виктор Леденев

Сезон палявання на ведзьмакоў абвешчаны датэрмінова

Сезон палявання на ведзьмакоў абвешчаны датэрмінова

Уладзімір Халіп

Арбуз на ус

Арбуз на ус

Дмитрий Растаев

Верю в народ

Верю в народ

Олег Волчек

Разрыв мозга

Разрыв мозга

Александр Томкович

Надвор'е ў Беларусі

   29.08   30.08 
Брэст Ясно+22
+12
Возможен дождь+21
+12
Віцебск Небольшой дождь+17
+11
Возможен дождь+17
+7
Гомель Небольшая облачность+19
+9
Небольшая облачность+21
+9
Гродна Ясно+21
+9
Небольшая облачность+21
+11
Мінск Возможен дождь+18
+8
Солнечно+21
+8
Магілёў Возможен дождь+17
+9
Ясно+19
+8



Учора на сайце:

наведвальнікаў 421123
праглядаў 2471947

Папулярныя навіны

Калона расейскіх войскаў уварвалася на тэрыторыю Украіны і пайшла на Марыупаль (88772)

25.08, 10:30, — Украіна

Людміла Пуціна пра экс-мужа: Вампір, які высмактаў усе сокі (82640)

23.08, 13:55, — Палітыка

Пскоўскія дэсантнікі адправіліся ў Данбас пасля параду ў Менску (78909)

23.08, 21:50, — Украіна

Змяніўся ў твары: як Парашэнка сустрэў Пуціна (78152)

26.08, 17:16, — Палітыка

Менская сустрэча стала катастрофай для Парашэнкі (76215)

28.08, 15:35, — Украіна

Абрабаванне па-расейску: што павезлі КамАЗы Пуціна з Данбаса (64953)

24.08, 11:20, — Украіна

Террористка из Борисова погибла под Еленовкой (Фото) (58190)

27.08, 0:37, — Украіна

«Канвой Пуціна» вывозіць абсталяванне вайсковых заводаў Данбаса (55054)

23.08, 13:33, — Украіна

Петр Порошенко: Войска РФ вторглись в Украину (55017)

28.08, 13:01, — Украіна

У цэнтры Кіева падстрэлілі высокапастаўленага вайскоўца (54697)

28.08, 12:50, — Украіна

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: