banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Анатоль Лябедзька: Справа Васільева выявіла наяўнасць валютнага спецфонду КДБ 12

17:00, — Палітыка

Анатоль Лябедзька: Справа Васільева выявіла наяўнасць валютнага спецфонду КДБ

Менавіта з яго вылучаліся 250 тысяч даляраў для «хабару» сталічнаму чыноўніку....

Каментары

***, 17:02, 12.02      -   +48   +  
Вот именно,да ещё суммы астронамические! Пипец!
Адказаць
Spadar, 17:08, 12.02      -   +45   +  
Злодзеі ды і карнікі па іншаму і не умеюць зарабляць ,як рабаваннем.Гэта ўсе "пролетарская" спадчыннасць і "смекалка"
Адказаць
БА, 17:25, 12.02      -   +15   +  
Ага. И чёрного портфеля...
Адказаць
лекс, 17:36, 12.02      -   +64   +  
Давно умным людям понятно - на этом и держит свою власть сатана. Даёт воровать банде и все в деле.
Адказаць
Читатель, 19:01, 12.02      -   -14   +  
Смешно. В этих целях КГБ берет валюту под отчет в Нац. Банке. Причем тут спец фонд. :)
Адказаць
а, 21:00, 12.02      -   -16   +  
Сказки. Толику, нужен был этот бред. Деньги выписывают на такие мероприятия банки или банк, с возвратом. Глупости говорит...
Адказаць
Анна, 23:21, 12.02      -   -9   +  
Старик уже совсем сдает, деньги получают в спецуправлении нацбанка, которое уже упразднено. В целях оптимизации, а про спецфонды это уже бред сивой кобылы. И мвд так же деньги берет
Адказаць
D, 9:37, 13.02      -   +2   +  
Вы что, так поздно и на работе?)
Адказаць
стыдоба, 3:42, 13.02      -   0   +  
В целом власть вороватая. КГБ не сключение. Изымают деньги у оппозиции и на премии себе распределяют. Когда страна в долгах, руководство этой структуры очень изобретательное.
Адказаць
Фома, 8:41, 13.02      -   +1   +  
Мистер очевидность! А на какие шиши они квартирки себе строят? На зарплату?
Адказаць
anjei, 10:57, 13.02      -   +2   +  
Ух ты, как заворушились... Как будто за общак помацали :-)
Адказаць
Мария, 15:32, 13.02      -   +1   +  
Ха! А подскажите-ка, деньги в этом самом банке откуда берутся? Из тумбочки? Или из кармашка чьего-то? Так что Лебедько совсем не такой пустозвон, как пытаются его представить! А то, что грабят всех при задержании и после него - уже давно ни для кого не секрет!
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Надвор'е ў Беларусі

   25.10   26.10 
Брэст Солнечно+5
-3
Солнечно+8
-3
Віцебск Небольшая облачность0
-5
Солнечно+3
-3
Гомель Солнечно+3
-6
Солнечно+5
-4
Гродна Солнечно+4
-3
Солнечно+7
-2
Мінск Ясно+2
-6
Солнечно+4
-4
Магілёў Ясно+1
-6
Солнечно+4
-4

Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  25.10.14  26.10.14
EUR13 520,0013 520,00
USD10 690,0010 690,00
RUB255,50255,50

Меркаванне


Хто гаспадар на імперскім базары?

Хто гаспадар на імперскім базары?

Уладзімер Халіп

Памяти всех

Памяти всех

Ирина Халип

Побег из минской тюрьмы

Побег из минской тюрьмы

Дмитрий Дрозд

Лукашэнка як Гіркін

Лукашэнка як Гіркін

Наталля Радзіна

Белорусское «поле чудес»

Белорусское «поле чудес»

Александр Томкович



Учора на сайце:

наведвальнікаў 276401
праглядаў 1671058

Папулярныя навіны

Ля берагоў Швэцыі тоне расейская падводная лодка? (78030)

19.10, 9:12, — Еўропа

Лукашэнка: 400 тысяч утрыманцаў трэба прымусіць працаваць імем рэвалюцыі (53528)

20.10, 13:31, — Грамадства

Лідзія Ярмошына - Еўразвязу: Ды пайшлі вы, Лукашэнка - мой кандыдат (45750)

22.10, 17:08, — Палітыка

«Дармаеды» будуць плаціць штраф $1000 у год? (41979)

24.10, 9:22, — Грамадства

Фотафакт: Двойчы «пахаваная» снайперка з Барысава на мітынгу ў Маскве (39021)

18.10, 18:30, — Украіна

Супрацоўнік ДАІ «падрэзаў» кіроўцу і матам прыгразіў пазбавіць яго пасведчання (38805)

23.10, 14:48, — Аўто

МУС ужо прыдумала, каго запісаць у «дармаеды» (37988)

22.10, 15:16, — Грамадства

Выведка ФРГ: «Боінг» у Данбасе збілі прарасейскія тэрарысты (35766)

19.10, 12:47, — Еўропа

Аляксей Мацука: сепаратыстам у Беларусі камфортна (33510)

23.10, 12:17, — Інтэрв'ю

Спецаперацыя ў цэнтры Менска: АМАП затрымаў чатырох чалавек (31676)

18.10, 18:25, — Грамадства

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: