29 сакавiка 2024, Пятніца, 12:51
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+89 +
zjg, 14:41, 19.08

Спасибо, Наталья.

Адказаць
+38 +
Владимир, 14:47, 19.08

Диктатура пролетариата фашистского режима в Белоруссии боится больше всего это солидарности! Для них потерять власть, а с ней кормушку это катастрофа! А деньги от штрафов а они огромны идут на зарплаты НКВД! Владимир Минск.

Адказаць
+2 +
БЕЛАРУСЬ !!!, 3:47, 20.08

".......в Белоруссии боится больше всего это соли......." ПАВАЖАНАЕ СПАДАРСТВА, НЕПРЫЗВЫЗАІВАЙЦЕСЯ ДА НАЗВЫ КРАІНЫ ПА-МАСКАЛЬСКУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БЕЛАРУСЬ - назва маей краіны!!!!

Адказаць
+26 +
Alex, 15:12, 19.08

Ребята кто в юриспруденции разбирается, в чем разница: высказать мнение и пикет?

Адказаць
+39 +
сиг ман, 15:55, 19.08

Смелая жанчына.

Адказаць
+27 +
Владимир, 15:59, 19.08

Власть в Белоруссии фашистского режима боится сближение и солидарности двух братских народов Украины, и Белоруссии! Штрафы идут на зарплаты НКВД! И эти штрафы огромны!На них строятся дворцы, и манежы! Наталия ты умница! Владимир Минск.

Адказаць
+12 +
Марыля, 16:38, 19.08

Хіба гэта суддзі! Чалавек напісаў чыстую праўду і выйшаў паказаць, каб дайшло гэта якім та чынам да самаго агрэсара. Дык што атрымліваецца, што гэтая суддзя лічыць, што вайну трэба падтрымліваць, а не наадварот. Альбо яна па не вялікаму розуму можа сказаць, каб гэтая перадавая жанчынка стала з гэтым плакатам на сваёй кухні. Смех, ці то плач ад становішча беларуса ў сваёй еўрапейскай краіне. Адкуль ідзе гэтая тупасць і дурасць. Няўжо сам прэзідэнт увёў такія паняцці:- каб беларусы не высоўваліся ў вокны, калі яго вязуць;-каб не мелі сваі думак па пытаннях, якія хвалююць усю Еўропу, і не толькі Еўропу; -каб беларусы не бачылі, што ў нас ёсць асобы, якія супраць вайны!
Складаецца ўражанне, што мы жывем не ў цэнтральнаеўрапейскай незалежнай краіне Беларуь, а ў дурдоме пад такой назвай!

Адказаць
+4 +
между прочим, 21:09, 19.08

Марыля, наивный Вы человек! У нас никто не имеет права иметь своё собственное мнение!

Адказаць
+6 +
Макс, 16:58, 19.08

Путинская пятая колонна в действии.

Адказаць
+11 +
Ян, 17:26, 19.08

НАТАЛЛЯ, МЫ ГАНАРЫМСЯ ТАБОЙ. ДА СУСРЭЧЫ У НЯСВЯЖЫ. СЯБРЫ З БАРАНАВIЧ. СЛАВА УКРАIНЕ!!! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!!! ГАНЬБА СУДЗЕ!!!

Адказаць
+8 +
Aksana, 18:17, 19.08

Наталья, уважаю! Есть в КоАП статья, где записано, что наказать могут только в течение 2-х месяцев со дня правонарушения. Успехов!

Адказаць
+8 +
Игорь, Бобруйск., 20:21, 19.08

А у нас Областной Суд для местного не указ?

Адказаць
+1 +
Neles, 0:02, 20.08

Гвоздь этой новости в том, что судья Гвоздь, оказывается, явная милитаристка!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны