24 красавiка 2024, Серада, 0:06
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 18
+115 +
У меня своя правда, 9:17, 27.07

Молодцы! С праздником, белорусы и Беларусь!!!

Адказаць
+14 +
гэта яшчэ ня золак, 12:07, 27.07

СЬВЯТА СА СЬЛЯЗЬМІ НА ВАЧАХ

Адказаць
+72 +
ОРША, 9:20, 27.07

Я в 10.00 сделаю вело пробег по улицам города с национальными флажками, прикрепленными к велосипеду. Не думаю, что милиция буде за мной бегать по улицам. Если да, то посмотрим,как у них это получится.

Адказаць
+108 +
бывший без пенсиона, 9:42, 27.07

Ментам позор! Ни чести, ни достоинства! За халявную квартиру на каменной горке готовы продаться...

Адказаць
+37 +
гэта яшчэ ня золак, 10:34, 27.07

Ментам позор! Ни чести, ни достоинства! За халявную квартиру на каменной горке готовы продаться...
______________
Вось сімвал твой,забыты краю родны.

а чым яны будуць хваліцца сваім дзецям і ўнукам?

Адказаць
+57 +
са Святам!, 9:50, 27.07

Здымак, там дзе Мара Дзімітрыеўна Дашкевіч - геніяльны па зместу і сэнсу: над Будучыняй Беларусі навісла страшная, подлая і мярзотная сіла ў выглядзе прадажнай скуры ў ментаўской уніформе, істота, якая сама прадалася за кавалак цьвілога хлеба, істота якая страціла чалавечае свае прызначэнне, гэтае стварэнне стараецца напаскудзіць і апаскудзіць ўсё вакол сябе... бо рукамі такіх во ментазаўраў, бэрэсэмаўцаў , чынушаў і іншых прыстасаванцаў лукашэнка развёў брыдоту гэтую - ўлада бандытская, адносіны да ўсяго па паняццях, краіна баньдзюкоў ў Краіне Беларусь
Сімвалічны здымак! і баньдзюкі пакуль уладараць, бо фізічна іх больш, але хочацца сказаць:перамагае той Хто мацнейшы Духам! Перамогі табе, Беларусь Сапраўдная, і Незалежнасці!

Адказаць
+87 +
свобода, 10:02, 27.07

С праздником независимости,уважаемые беларусы!!!!Вот это наш день.А милиция,протоколы составляет.Позор.Предали страну в руки дьявола.Выслуживаитесь,не поможет.Живе Беларусь.Ур-р-р-а!!!!!!.

Адказаць
+29 +
гэта яшчэ ня золак, 10:26, 27.07

Милиционеры во главе с начальником отдела милиции общественной безопасности ГУВД Максимом Грищенко стали составлять протоколы против участников акции.

____________
РОБАТАТЭХНІКА

Адказаць
+36 +
Олег, 10:53, 27.07

Даже самого начальника ГУВД выгнали на улицу, как шавку. Позорище.

Адказаць
+69 +
Ольга, 10:23, 27.07

Спасибо участникам акции. Подняли настроение с самого утра! Гордость за Вас!

Адказаць
+33 +
Дзед Базыль, 10:39, 27.07

Жыве Беларусь*!
Пакуль мы шчэ жыемы!
Пакуль в руцэ ёсць моц
І шабля у жаўнера!
Айчыне гонар!
Героям чэсць!
Ставай ліцвін!
Руш крок у крок
Пакуль у жылах кроў.
Нам Дыеў лішыў Беларусь**
У спадак ад дзядоў.
Айчыне гонар!
Героям чэсць!
Айчына больш аніж жыццё!
Жаўнераў кліч гучыць.
За Годнасць, Волі здабыццё
Пагоня ў бой імчыць!
Айчыне гонар!
Героям чэсць!
Разам Братка родны мой
Смялей ў апошні бой
Згінуць ворагі усе
Пакрытыя ганьбой
Айчыне гонар!
Героям чэсць!
І светлым будзе лёс
І вольная Айчына.
___________
* орігін. - Літво. Раней у XVIII ст. Беларусь звалася Літвою.
** орігін. - Дыеў лішыў нам Літву.

Мы ліцвіны - Дыеў нам раїць!

Адказаць
+51 +
Вася, 10:54, 27.07

У Лукаша свой день независимости а у нас свой. Имеем полное право.

Адказаць
+39 +
Жыве, Беларусь!, 11:06, 27.07

Cпасибо вам, молодые патриоты Беларуси!! А какое очарование девчушечка Дмитрия Дашкевича. Спасибо тебе , Димочка, и за это дитятко и за твою работу патриота Беларуси!!

Адказаць
+21 +
я, 11:17, 27.07

СПАСИБО!!!!!! Будем ждать!

Адказаць
+17 +
Мара, 11:59, 27.07

Почему никто не обращает внимание на главное? Ведь флаг бело-красно-белый на иконах православных "Христово Воскресение" торжественно -ликующе возносит Спаситель! Белоснежное поле праведности Божьей с пролитой за наше спасение Его Кровью!
Даже мантии высшего православного духовенства украшают такие же ленточки.
Позор православному духовенству, что смирились с тем, что с Беларуси были сброшены эти дорогие цвета и нацеплены снова антихристские, большевистские!

Адказаць
+9 +
цэлая тэма, 12:37, 27.07

дык вось і падумайце - каму служыць істота якая такія Святыя Сімвалы ды і памяняла на самаасобна прыдуманыя штучныя ? і менты, якія аж шалеюць калі забачаць, зубамі гатовы ірваць Сцяг наш, вунь як за спадарыняй Багінскай нёсся мент, ледзь капыты свае не згубіў
ды і Зміцер неяк пісаў тут на Хартыі, што Бог забраў у банды Сцяг Святы, каб яны свае брудныя справы не рабілі пад ім, бо пад нашым Сцягам нельга хлусіць, красці , забіваць, ілжэсведчыць.... , а пад "закатам над балотам" толькі гэта і робіцца

Адказаць
+12 +
гэта яшчэ ня золак, 12:10, 27.07

МЫ ВЫЙШЛІ ШЧЫЛЬНЫМІ РАДАМІ!

Адказаць
+7 +
кот, 14:06, 27.07

МОЛОДОЙ ФРОНТ ЭТО-НАСТОЯЩАЯ ОППОЗИЦИЯ !

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны