banner1 banner1 banner1

18.12.2012

Amnesty International: Two years of torture of political prisoners 8

15:39, — Politics

Amnesty International: Two years of torture of political prisoners

The human rights organization issued a statement on the second anniversary of the 19.12.2010....

Comments

народ, 15:42, 18.12      -   +14   +  
Народ Страны знает про пытки!!!!
Reply
Виктор, 15:58, 18.12      -   +6   +  
В том то и дело,что народ не сном не духом про политических заключенных в Беларуси не знает,тем более про пытки.
Reply
2012, 16:01, 18.12      -   +20   +  
Жизнь в Беларуси похожа на бесконечную пытку.
Reply
Shnur, 16:04, 18.12      -   +2   +  
Уважуха.
Reply
w11111, 16:31, 18.12      -   0   +  
Скажите,а что поменяется если те кто не знают про пытки и условия содержания узнают? Можа хто та врот.А можа так и нада.Абы вайны не была.Мая хата с краю.
Тебе што больше всех нада.Всё равно не будем жить как в Европе...
Согласен с Чегеварвар,что таких может и 90%.Но хочу заметить ,что погоду делают 1-2%
Reply
Чегеварвар, 11:45, 20.12      -   0   +  
Так, я пагаджуся, што ёсьць і тыя 1-2%, што могуць (і мусяць) уплываць на астатніх.
Але апошнім часам нешта засумаваўся я, бачачы тую дрыгву, што АНІЯК і АНІЧЫМ ня зрушыць.
Гэты мой маркотны настрой - проста часовы, тут мае асабістыя жыцьцёвыя абставіны, так што не надта зважайце.
Па маіх назіраньнях, большасьць зь іх - гэта на самой справе малаадукаваныя людзі (нават пры наяўнасьці дыплёму аб вышэйшай адукацыі).
Таму пастараюся меньш зважаць на такіх людзей.
Адзначаю, што Вы маеце рацыю, лічачы, што нават калі тых, хто разумее, што адбываецца, усяго толькі 1-2%, то й тады яны мусяць РАБІЦЬ.
Reply
Генерал, 16:51, 18.12      -   +5   +  
Почему пытки испытывают только полит.заключенные? К садизму и пыткам подвергаются все граждане Республики Беларусь и кто в закдючении и кто на свободе,дилемы здесь нет.
Reply
Ага, 19:07, 18.12      -   +1   +  
<<Амнэзи Интэрнэшнлц>> абгадзілася ў справе Каваленкі і не прызнала яго палітвязням(атрымліваецца яго не катавалі), бо маўляў мусары сказалі што ён аказваў супраціў пры затрыманьні. А так можна любога палітвязня кваліфікаваць.
Амнэзі халера.
Reply