29 March 2024, Friday, 11:58
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 8
+22 +
Ирина, 13:08, 4.12

Лучше бы КГБ разобрался с главным врагом процветания РБ.

Reply
+11 +
пронин, 14:19, 4.12

Так нету уже того - былого кгб.
Раньше это кто были?
Раньше: горячее сердце, чистые руки, холодный разум.
Сейчас: собачье сердце, потные руки, пьяный разум.
Так что некому разбираться.

Reply
+4 +
Byly, 14:45, 4.12

Што раней, што цяпер -- адно і тое ж, як бы ні называлі: ЧК, НКВД, МГБ КГБ ...

Reply
+17 +
Ланцэлот, 13:46, 4.12

Я мяркую, што прадстаўнікі КДБ павінны быць пакараныя за незаконнае затрыманне ксяндза Уладзіслава Лазара. Па крайняй меры, прынесці свае выбачанні святару за свой дзікі праступак перад чалавекам. А Юрыю Барку вялікі дзякуй за яго грамадзянскую пазіцыю. Пазнаёмілася з ім у пілігрымцы па Еўропе, вельмі прыемныя ўражанні ён пакінуў у мяне.

Reply
+11 +
АД А ДА Я...., 14:03, 4.12

АГЛы-спужауся рэвалюцыи ва УКРАИНЕ.Бо пасля их можам и мы вочы пралупиць и кали будзе сядзець у сизо КСЁНДЗ -то усе католики будуць там.Але гэта их (аглы и яго прыспешникау)не уратуе ад народнага асуджэння,за тое што трымаюць невинаватых людзей у сваих казематах.ГАНЬБА им ГАНЬБА!!!

Reply
+12 +
вера, 14:14, 4.12

Какой то запашок непрофиссионализма -и в деле калийном и в деле Лазаря. Передавал деньги, здоровался за руку, сел в одну машину - это ли веский повод главе государства на весь мир обвинить уважаемого человека в шпионаже -самой растрельной статье. Старались 4 месяца изо всех сил не ударить лицом в грязь, видно многое шито белыми нитками. Отпустили. Смысла дальше держать человека небыло. Подписка о невыезде, Дело расследуется дальше, а как же иначе- любой ценой доказать вину. Иначе могут и от кормушки отлучить, а это уж низачто! Работать, работать и работать!

Reply
+2 +
юрась, 14:39, 4.12

Таксама быу з Ю. Барком у пIлiгрымцы у Нямеччые. ВельмI годны чалавек.

Reply