banner1 banner1 banner1

5.02.2013

Parcels limited for Mikalai Statkevich 12

9:46, — Politics

Parcels limited for Mikalai Statkevich

They refused to accept certain products for the political prisoner....

Comments

человек, 10:04, 5.02      -   +42   +  
Это и есть пытки. Уроды.
Reply
Arsen, 10:04, 5.02      -   +55   +  
Жду не дождусь, когда он со шкловским выродком поменяется местами.
Reply
люд, 11:57, 5.02      -   +17   +  
...Но для этого нам надо обязательно ЧТО-ТО делать: когда власть гноит невиновных людей в тюрьмах все очень так дружненько обсуждают новый закон о платных медицинском лечении для пьющих, курящих, колющихся и нюхающих.
Reply
Чегеварвар, 12:29, 5.02      -   +10   +  
Так і ёсьць, люд, 11:57, 5.02.
Людзям чамусьці нецікавыя навіны пра тых, хто пакутуе ЗА ІХ.
Гэта - такі беларускі парадокс, да якога мне проста ніяк не прызвычаіцца.
Калі галоўны хлус зноў штосьці схлусіць - усе чамусьці лезуць у камэнтары, каб паказаць, што зноў злавілі яго на хлусьні.
Тое-ж самае і з "малодшымі" хлусамі - гігіенамі-тузікамі-сасвінымі - яны хлусяць, каб зарабіць на новыя начоўкі поліўкі, а мы намагаемся ў камэнтарох абвергнуць іх.
Марна. Бо яны, па-першае, - прафэсійныя ашуканцы. А па-другое - людзі, ня вартыя ўвагі.
Лічу, што Дашкевіч, Статкевіч, Парфянкоў, Дзядок і іншыя беларусы - больш годныя людзі, лёс якіх трэба штодзённа адсочваць, не пакідаючы бяз увагі аніводную дробязь вакол іх.

Дзякуй за Ваш камэнтар, люд, 11:57, 5.02 - цалкам згодны.
Reply
Чегеварвар, 10:42, 5.02      -   +13   +  
================================================
Марына Адамовіч:
"..Чаму, напрыклад, можна памідоры, а нельга капусту і моркву? Для мяне гэта загадка»
----------------------------------------------------------------------------
Што тут непаразумела? Шукаць лёгікі ў дзеяньнях катаў - не выпадае.
Санітарныя нормы (як і астатнія правілы утрыманьня зьняволеных) - складзеныя ў 30-х гадох мінулага стагодзьдзя, хоць і даты тых нормаў будуць стаяць больш-меньш сучасныя.
Вельмі-вельмі спадзяюся, што менаваіта тыя "нормы" і ўвогуле падыходы да зьняволеных захаваюцца дзеля тых, хто пасьля люстрацыі трапіць на месцы Статкевіча, Бяляцкага, Дашкевіча..
Reply
ого!, 12:26, 5.02      -   +7   +  
Які сэнс у люстрацыі, калі іх чакае "вышка"?
Reply
Холдей, 11:01, 5.02      -   +20   +  
Недождусь, когда плешивому лично полностью обрежу передачки, кроме ржавой солёной воды и гнилых бананов.
Reply
miron, 11:25, 5.02      -   +15   +  
НИКОЛАЙ! пора на свободу, а иначе потираем страну, тут эти все только сказками занимаются, боятся в народ ходить , теневая экономика растет, коррумпированный агрессор наступает с Востока, (концепция тоталитарного общества) - полный контроль государства и кровавого диктатора над деятельностью, каждого человека, через своих , уже международных преступников.
Reply
Сэм, 12:22, 5.02      -   +13   +  
Держитесь, мой президент!
Reply
кру34 , 12:48, 5.02      -   +6   +  
Беларуский Магнитский? Вроде к этому с..и идут. Не сломали - теперь начнут убивать.
Reply
женщина., 7:58, 6.02      -   0   +  
Он сильный, смелый, он человек совести , но быть там очень тяжело . Боже помоги ему.
Reply
люд, 10:14, 6.02      -   0   +  
Держитесь, Николай Статкевич!
Reply
 

Write your comment

E-mail won't be published

Comment will be published after modertor checks it



Belarusian Weather Forecast

   28.11   29.11 
Brest Дождь+2
-1
Дождь+2
-1
Vicіebsk Небольшая облачность0
-3
Небольшая облачность0
-3
Homіel Солнечно+4
-4
Солнечно+4
-4
Hrodna Дождь со снегом+1
-2
Дождь со снегом+1
-2
Minsk Небольшая облачность+1
-2
Небольшая облачность+1
-2
Mahiliou Ясно+2
-4
Ясно+2
-4

Exchange Rates of the National Bank

Валюта  27.11.14  28.11.14
EUR13 470,0013 520,00
USD10 800,0010 800,00
RUB233,00227,00

Opinion


Shifts in market to shift power

Shifts in market to shift power

Ales Charniakovich

You’ve taken the right way, comrades!

You’ve taken the right way, comrades!

Valiantsin Stefanovich

Is it not the late 30s?

Is it not the late 30s?

Tatstsyana Novikava

In everyone’s memory

In everyone’s memory

Irina Khalip

Lukashenka is another Girkin

Lukashenka is another Girkin

Natallya Radzina



Yesterday's statistics:

unique visitors 346541
pageviews 1901165

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Old site version

Subscribe in English

Enter your email address: