banner1 banner1 banner1

5.02.2013

Parcels limited for Mikalai Statkevich 12

9:46, — Politics

Parcels limited for Mikalai Statkevich

They refused to accept certain products for the political prisoner....

Comments

человек, 10:04, 5.02      -   +42   +  
Это и есть пытки. Уроды.
Reply
Arsen, 10:04, 5.02      -   +55   +  
Жду не дождусь, когда он со шкловским выродком поменяется местами.
Reply
люд, 11:57, 5.02      -   +17   +  
...Но для этого нам надо обязательно ЧТО-ТО делать: когда власть гноит невиновных людей в тюрьмах все очень так дружненько обсуждают новый закон о платных медицинском лечении для пьющих, курящих, колющихся и нюхающих.
Reply
Чегеварвар, 12:29, 5.02      -   +10   +  
Так і ёсьць, люд, 11:57, 5.02.
Людзям чамусьці нецікавыя навіны пра тых, хто пакутуе ЗА ІХ.
Гэта - такі беларускі парадокс, да якога мне проста ніяк не прызвычаіцца.
Калі галоўны хлус зноў штосьці схлусіць - усе чамусьці лезуць у камэнтары, каб паказаць, што зноў злавілі яго на хлусьні.
Тое-ж самае і з "малодшымі" хлусамі - гігіенамі-тузікамі-сасвінымі - яны хлусяць, каб зарабіць на новыя начоўкі поліўкі, а мы намагаемся ў камэнтарох абвергнуць іх.
Марна. Бо яны, па-першае, - прафэсійныя ашуканцы. А па-другое - людзі, ня вартыя ўвагі.
Лічу, што Дашкевіч, Статкевіч, Парфянкоў, Дзядок і іншыя беларусы - больш годныя людзі, лёс якіх трэба штодзённа адсочваць, не пакідаючы бяз увагі аніводную дробязь вакол іх.

Дзякуй за Ваш камэнтар, люд, 11:57, 5.02 - цалкам згодны.
Reply
Чегеварвар, 10:42, 5.02      -   +13   +  
================================================
Марына Адамовіч:
"..Чаму, напрыклад, можна памідоры, а нельга капусту і моркву? Для мяне гэта загадка»
----------------------------------------------------------------------------
Што тут непаразумела? Шукаць лёгікі ў дзеяньнях катаў - не выпадае.
Санітарныя нормы (як і астатнія правілы утрыманьня зьняволеных) - складзеныя ў 30-х гадох мінулага стагодзьдзя, хоць і даты тых нормаў будуць стаяць больш-меньш сучасныя.
Вельмі-вельмі спадзяюся, што менаваіта тыя "нормы" і ўвогуле падыходы да зьняволеных захаваюцца дзеля тых, хто пасьля люстрацыі трапіць на месцы Статкевіча, Бяляцкага, Дашкевіча..
Reply
ого!, 12:26, 5.02      -   +7   +  
Які сэнс у люстрацыі, калі іх чакае "вышка"?
Reply
Холдей, 11:01, 5.02      -   +20   +  
Недождусь, когда плешивому лично полностью обрежу передачки, кроме ржавой солёной воды и гнилых бананов.
Reply
miron, 11:25, 5.02      -   +15   +  
НИКОЛАЙ! пора на свободу, а иначе потираем страну, тут эти все только сказками занимаются, боятся в народ ходить , теневая экономика растет, коррумпированный агрессор наступает с Востока, (концепция тоталитарного общества) - полный контроль государства и кровавого диктатора над деятельностью, каждого человека, через своих , уже международных преступников.
Reply
Сэм, 12:22, 5.02      -   +13   +  
Держитесь, мой президент!
Reply
кру34 , 12:48, 5.02      -   +6   +  
Беларуский Магнитский? Вроде к этому с..и идут. Не сломали - теперь начнут убивать.
Reply
женщина., 7:58, 6.02      -   0   +  
Он сильный, смелый, он человек совести , но быть там очень тяжело . Боже помоги ему.
Reply
люд, 10:14, 6.02      -   0   +  
Держитесь, Николай Статкевич!
Reply