19 April 2024, Friday, 0:20
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 15
+33 +
кто то портит воздух, 9:13, 6.05

Аресты говорят о том , что лука крайне перепуган - и готовящимся маршем русских и выступлениями оппозиции ! Поэтому так и бегают менты , как некормленные собаки - где бы что схватить !

Reply
-2 +
Ага, 10:33, 6.05

Ды проста далі каманду з Масквы забяспечыць бесперашкодны марш сваіх хозяев-фашистов.

Reply
+26 +
Виктар Окалакулак.сябра БНФ..Адраджэнне.., 9:15, 6.05

Фашысцкая дыктатура луки..крывавага забойцы у дзеянни!Як брыдка адчуваць. што дыктатар лука ..фашыст падаужае здзеквацца з патрыетау Беларуси.Ганьба катам..лукашыстам.што выконваюць злачынныя загады свайго фюрера..луки!За нядоугим часам зрынем злачынцау у нябыт!!!Верым!Можам!Пераможам!Жыве Беларусь!

Reply
+18 +
Belarus, 9:15, 6.05

боится лука

Reply
+25 +
Stefan, 9:28, 6.05

Ужо паўгода, а можа і больш ішла гаворка, што будуць такія затрыманні. Як бы і хлопцы ўжо бітыя, а не зразумелі, што яны не ў апазіцыі, яны на вайне. Дарма, што пакуль не страляюць. А як будзе загад гіркіным, якіх тут што сабак, што тады? Міжнародная супольнасць ратаваць не будзе.Замест масавых затрыманняў будуць масавыя забойствы.
Яшчэ раз. Даражэнькія беларусы, вучыцеся зыходзіць у падполле, імгненна і бяз усякіх слядоў, на тыдзень, на месяц,на год. На волі ад вас больш карысці чым лямант, што вас асудзілі, якога ніхто не чуе. Еўропа Украіну чуе толькі таму, што ёй самой страшна. Вас яна раней не чула, а сення тым больш. Вы за Беларусь, а ёй трэба грошы.

Reply
+21 +
Vadim, 9:42, 6.05

Ссученые-ссут!!!ПРАВОохранители,твою мать!!!

Reply
+1 +
зося, 9:56, 6.05

Позор странам ,которые едут на ЧМ в МИНСК,где масса людей незаконно находятся в тюрьмах!

Reply
0 +
784, 10:09, 6.05

Обыкновенный фашизм =обыкновенный лукашизм. Одного поля ягоды.

Reply
+3 +
лукаСКОТ, 10:16, 6.05

так я не понимаю, а ГДЕ ОППОЗИЦИЯ ,ГДЕ хвалёные правозащитники?????Где?????????

Reply
+4 +
Лев Михеев (писатель, поэт), 11:04, 6.05

Судя по масштабам развязанного террора в отношении активистов, самое время полностью переходить на нелегальное положение со всеми атрибутами, такими как явки, пароли, связные, изменение внешности, интернет через прокси. Очевидно, история движется и развивается по спирали.

Reply
+4 +
Владимир, 11:05, 6.05

Только вооруженная борьба! Владимир Минск.

Reply
-3 +
александр, 11:12, 6.05

Нужно ужесточать санкции против России.

Reply
+2 +
Алексей, 11:55, 6.05

Как бы не было мерзко от таких поступков власти, но задержания единичны. При проведении ЧМ следует ожидать массовых акций.

Reply
+2 +
Баба Дуня, 11:58, 6.05

Калі ўжо пачнем судзіць гэтых пачвар: міліцыянтаў- лжэсведак, судзей іхніх указчыкаў якія не маючы падстаў, нізашто даюць колькі скажуць сутак беларускім хлопцам толькі за тое, што яны думаюць не так як прэзідэнт і ўся яго зграя

Reply
+4 +
Фёдор, 12:17, 6.05

Лукавому и хочется и колется - и хочется перед миром показать себя во всём блеске вылизанного Минска, и в то же время , чтобы гости не узнали истинную цену этому псевдопорядку. И истинное мнение белорусов о колхозном царьке.

Reply