29 March 2024, Friday, 12:05
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 18
+129 +
Патрыёт, 14:33, 19.07

Гэты Філімонаў - пятая расейская калона. Людзі, якія ганьбяць, абражаюць сваю краіну, гісторыю і мову выклікаюць толькі агіду. Хай тады садзяцца на цягнік і коцяцца у рашкастан. Дарэчы, Філімонаў блізка сябруе з начнымі ваўчарамi путлера, у асаблівасці з хірургам.

Reply
+171 +
Смерть рашизму!!!, 14:44, 19.07

Уважаемое руководство Экспобел, в ваших интересах не урегулировать конфликт, а самым жесточайшим образом наказать этих гопничков-рашистов, в противеом случае гражданское общество объявит бойкот вашему тц. Требуем обнародовать не только фамилии скотов , но и название их торговых точек . Жыве Беларусь!!!

Reply
+143 +
Погоня, 14:48, 19.07

Русгопота обнаглела. Чемодан вокзал москвабад!!! Этот случай нельзя прощать. Иначе мы полностью останемся без родины.

Reply
+123 +
лом, 14:49, 19.07

cообщите номер бокса и контейнера этого предпринимателя.

Reply
+121 +
доброжелатель, 15:02, 19.07

Номер бокса - 30, он на последнем фото. Называется "Метизы". Потому и самого Филимонова называют Саша-Метиз или "Шрэк" (потому что толстый и мордатый).

Reply
+91 +
шаман, 15:21, 19.07

ДОБРОЖЕЛАТЕЛЬ, 15:02, 19.07 спасибо за инфу

Reply
+40 +
oo, 14:54, 19.07

На тутбай ватники в восторге от этой новости.

Reply
+64 +
кацапашвайнеры, 15:19, 19.07

Русишшвайн ана и в Афреке русишшвайн.

Reply
+70 +
Минск, 15:26, 19.07

Ой как хотел луке лизнуть дурачёк-предпрениматель!

Reply
+54 +
Дора Евлинская, 15:37, 19.07

Органам плакуратуры нада прысматрэцца к энтаму сашы Филимонаву. Мне кацца, у ниво вата тарчыт с вушэй. А мот и заражон он праваславием мозка или рускай валчанкай.

Reply
+85 +
Владимир, 15:42, 19.07

Так вот кто мешает предпринимателям! Оказывается, "Погоня" не даёт развиваться их бизнесу.
А в остальном - никаких проблем? Больше ни к кому нет претензий у предпринимателей?

Reply
+52 +
псіхолаг псіхолагу, 15:47, 19.07

Ёсць людзі, дакладней істоты ў якіх жыццё гэта забеспячэнне асноўных інстынктаў - пажраць- пас-ть, паспаць-спарыцца і ўсё гэнае існаванне называецца з пантамі - патрыот русскава міра. ну праўда ж павіннаж быць ў жыцці казуркі нешта "ўзвышане", яны вельмі трусаватыя па асобку, а гэтая "ідэалогія" іх быццам бы аб'ядноўвае, аднак, гэты "патрыатызм - рюсскі мір" толькі падстава хадзіць касяком, натоўпам бо па асобку ім ўсё страшна... той хто ведае сашу-метыза ведае што гэта пантаваты, буйны, вельмі хлуслівы.баязлівец, амаль не адукаваны, мо і хворы на "слабауміе", яго галава ўмяшчае ў сабе 4-5 штампаў загнаных туды ідэёлагамі і "цілівізарам"

Reply
+41 +
Шруба, 15:51, 19.07

Не шурупіць, мяцізнік, не шурупіць! Мусіць, вата ў галаве!

Reply
+59 +
Partyzan, 16:16, 19.07

Хлопцы, а ці не гэтая падла бегала ў Курапаты ламаць крыжы?

Reply
+31 +
чалавек, 18:07, 19.07

Вату на вілы!!!

Reply
+41 +
U, 18:35, 19.07

Садись на мотороллер и катись в свой улус, подонок ватный!!

Reply
+31 +
инспектор, 18:54, 19.07

Это очёнь хорошо метизы номер 30 . И даже у нас Родина превыше всего .

Reply
+14 +
Ларек № 30, 21:47, 19.07

Запомните - это ларек 30 и еще те, что рядом.

Reply