banner1 banner1 banner1

30.11.2012

Стефан Эрикссон: «На обиженных воду возят» 10

12:29, — Политика

Стефан Эрикссон: «На обиженных воду возят»

На 4-м форуме Восточного партнерства белорусы подарили высланному из Беларуси послу Швеции картину и конфеты....

Комментарии

BY, 12:37, 30.11      -   +63   +  
Он больше беларус чем многие из нас!!!
Ответить
дачка партызана, 18:56, 30.11      -   +14   +  
цалкам падтрымліваю...калі я пачула як ён гаворыць па беларуску, мне стала сорамна...і я пачала вывучаць родную мову
Ответить
ЛЫДЖНЕГ, 12:39, 30.11      -   +6   +  
No offence taken.
Наверно в жысточайшам нархозу больша обучали подарки ШОСу стругать... :D
Ответить
Клякса, 12:50, 30.11      -   +27   +  
Эрикссона избрать нашим президентом!
Ответить
Глорыя, 13:54, 30.11      -   +16   +  
Стэфан жыве у Вольнай краине и таму зразумела яго павага и любоу да иншых людзей ...
А мы выхадцы з саукА -прызвычаились выжываць паасобку-сябе не паважаем /як беларусау -бо церпим дъябла/-да царквы робим першыя кроки -и таму "ЛЮБИТЕ АДЗИН АДНАГО " для нас пакуль амаль тольки лёзунг...людзи з балота -жывём у балоце и невядома кали выбярэмся...
Ответить
ПЕНсионерка, 14:35, 30.11      -   -15   +  
А по какому поводу ему картину и конфеты дарили? Кто бы объяснил? Хотя я и сама знаю, не раз наблюдала какие-то совершенно ненужные, неуместные , лакейские "подарки". Принимающей стороне они всегда на фиг не нужны, и это все так колхозно, унизительно. Неизжитое холопство, подсознательное. Особенно неловко бывает когда это видишь заграницей. Просто какая-то болезнь у белорусских чиновников.
Ответить
Бел-Лiт., 17:36, 30.11      -   -2   +  
ПЕНсионерка совершенно права.
А лучший подарок для Стэфана - наша активная жизненная позиция.
Ответить
Біркус, 16:47, 30.11      -   -11   +  
Швэды,швэды, сярод маёй радні з Бярэзы -Картузскай ёсць сваякі з гэдакім прозвішчам. Колькі мне вядома з імі швэдамі сябраваць не выпадае беларусу. І нетаму, што яны "пракажоныя" а таму што не павініліся за разрабаваньне маіх Ляхавіч у 1706 годзе. Разрабавалі замкавыя зборы Сапегаў-Хадкевічаў. 40 вазоў рознага начэньня паўкоўнікі Кройц і Трауфэттэр завезлі у свае радзінныя замкі. Іх нашчадкі робяць выгляд што тэма даўнешняя і німа чаго пытаць усё гэта вярнуць. А я кажу ім ,гэта наша культура і што яны рабушы і людзі бяз сораму.Ганьба вам навякі! А тое, што "селядцы са Стакгольму" вырабілі летась толькі сцьвярджае мае словы.
Ответить
ggg, 6:31, 1.12      -   +2   +  
Респект серьезному мужику и свободному человеку.
А пенсионерки пусть помечтают о шведских пенсиях.
Ответить
панда, 10:11, 1.12      -   0   +  
на НН написано верно "экалагічны актывіст Яраслаў Бекіш", а хартия если перепечатывает с белпартизана, при этом ссылаясь на НН, так хоть бы читали. Володин и Бекиш это не одно и тоже лицо ))
Ответить