banner1 banner1 banner1

11.12.2012

«Белсат» отметил юбилей фотографии 9

8:15, — Общество

В Варшаве подвели итоги первых пяти лет работы независимого белорусского телеканала....

Комментарии

друг, 9:19, 11.12      -   +14   +  
Поздравляю! Вы вносите свою посильную лепту в борьбе с режимом. Успехов в будущем!
Ответить
Чегеварвар, 10:05, 11.12      -   +11   +  
Я таксама далучаюся да віншаваньня ўсіх-усіх супрацоўнікаў "Белсату".
Шчырая падзяк і за дакумэнтальныя фільмы, і за "Моўнік", і за вельмі цікавы цыкл гістарычных перадач, і, натуральна, за дзіцячыя мульцікі-серыялы на беларускай мове.
За гэтыя 5 год вы зрабілі, без перабольшваньня, для беларусаў і Беларусі нашмат болей, чым усе лукАвыя дзяржаўныя каналы за 18 год свайго існаваньня.
Цікавыя суразмоўцы, якіх хочацца слухаць (Пазьняк, Усаў, Калінкіна і г.д.), выдатныя вядучыя, ВЫДАТНАЯ, ЖЫВАЯ мова, у адрозьненьне ад той калькі з расейскай канцыяршчыны, што ўжываецца на БТ.
Дзякуй вам шчыра за павольнае, але цьвёрдае адраджэньне беларускасьці.
Выза кароткі тэрмін сталі, бясспрэчна, лепшым беларускім каналам.
ВІНШУЮ!!!
Ответить
Денис, 10:37, 11.12      -   +4   +  
Белсат супер, вы у меня стоите под номером 1 в списке каналов. Всех с юбилеем и так держать!
Ответить
во как, 10:43, 11.12      -   +3   +  
Са святам!
Ответить
папагена, 10:44, 11.12      -   +5   +  
Далучаюся да словаў спадара Чегеварвара. Хацеў таксама падзякаваць за ўраўнаважаную пазіцыю, спрыяючую развіццю Беларусчыны, якая адначасова не адштурхоўвае расейскамоўных беларусаў. Рэжымы надыходзяць і сыходзяць, а мы застаемся тымі ж самымі. Асобныя "дзякі" ад маіх дзяцей :)
Творчых поспехаў і дастатковай матпадтрымкі! :)
Ответить
Валерий, 13:03, 11.12      -   0   +  
Кто мне, придурку, подскажет, как просмотр Белсата настроить. А то тарелка есть, срамота и пошлость (канал PG) и без настроек катит, а "патрэбнага" няма...
Ответить
ViDom, 17:26, 11.12      -   0   +  
На сайте белсата есть вся инфа
Ответить
женщина, 13:14, 11.12      -   0   +  
спасибо что Вы есть!!!!!!!!!!!!!!!
Ответить
Lorik, 17:42, 11.12      -   0   +  
спасибо за Белсат!!!!! Вы - молодцы!!! Вы-нужные!!!!
Ответить
 

Написать комментарий

E-mail не будет опубликован

Комментарий будет опубликован после проверки модератором

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Погода в Беларуси

   25.10   26.10 
Брест Солнечно+5
-3
Солнечно+8
-3
Витебск Небольшая облачность0
-5
Солнечно+3
-3
Гомель Солнечно+3
-6
Солнечно+5
-4
Гродно Солнечно+4
-3
Солнечно+7
-2
Минск Ясно+2
-6
Солнечно+4
-4
Могилев Ясно+1
-6
Солнечно+4
-4

Курсы валют Национального банка

Валюта  25.10.14  26.10.14
EUR13 520,0013 520,00
USD10 690,0010 690,00
RUB255,50255,50

Мнение


Кто хозяин на имперском базаре?

Кто хозяин на имперском базаре?

Владимир Халип

Памяти всех

Памяти всех

Ирина Халип

Побег из минской тюрьмы

Побег из минской тюрьмы

Дмитрий Дрозд

Лукашенко как Гиркин

Лукашенко как Гиркин

Наталья Радина

Белорусское «поле чудес»

Белорусское «поле чудес»

Александр Томкович



Вчера на сайте:

посетителей 276401
просмотров 1671058