23 апреля 2024, вторник, 19:49
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 23
+100 +
Слава героям!, 17:40, 22.01

Малайцы! Жыве Беларусь!

Ответить
+61 +
васа, 18:07, 22.01

слава героям

Ответить
+67 +
1863-1864, 17:43, 22.01

Ніколі не забудзем.

Ответить
+76 +
алекс, 17:48, 22.01

А вось у зялёна-чырвоных "нашчадкаў" ні гонара,ні годнасці. 21-й век на свеце,а яны,нібыта прасцейшыя, носяцца са сваёй бязглуздай уладай,спадзяючыся захаваць яе назаўжды. Знойдзецца і на іх свой Каліноўскі.
А хлопцы-фаны - малайцы!

Ответить
+41 +
Солнцеподобный, 17:56, 22.01

Судя по букве "Д" - это болелы минского "Динамо".

Ответить
+51 +
Чегеварвар, 17:59, 22.01

Малайчынкі, вольныя дзецюкі!
Усьцешыўся напрыканцы дня вашаю працаю.

Усім, хто задаецца пытаньнем-самаапраўданьнем "А што-ж я магу зрабіць?!" гэта ёсьць адказ. Не канечне насіцца з балёнчыкам і фарбаваць сьцены тым, хто мае праблемы з захворваньнямі ног ці з маляўнічымі здольнасьцямі. Можна тое-ж самае намаляваць на звычайным аркушы ды павесіць ва ўласным пад'ездзе, на прыпынку - колькі людзей атрымаюць асалоду разам з вамі за Вялікую Літву!

На такі графіці не шкада й сьценаў.
Дзякуй.

Ответить
+55 +
Ў, 18:00, 22.01

Бійце ў сэрца іх, бійце мечамі!..

Ответить
-67 +
22, 18:05, 22.01

Какое-то печальное исполнение... Пригласили б к сотрудничеству минских граффити-художников что ли, коих в Минске огромное множество...

Ответить
+45 +
Dimon, 18:54, 22.01

Какойто печальный коммент. Пригласите что ли граффити-художников. А мы все дружно на завтра почитаем, как мусорята помогали вам баллончики трясти и критиковали, что мол немного кривовато, но сойдёт.

Ответить
-30 +
rex, 20:35, 22.01

Ну а что сделать, если идея на 10, а исполнение на 2... Ничего эстетического рисунок не несет... Растяжка была бы намного лучше.

Ответить
+2 +
Дворник, 11:44, 23.01

Растяжку проще убрать.

Ответить
+23 +
Pol, 18:53, 22.01

Nie zapomnimy!

Ответить
+27 +
Бел-Pol, 19:18, 22.01

Za wolnosc nasza i wasza!

Ответить
+14 +
777, 19:33, 22.01

КЛАС!

Ответить
+32 +
Mihas, 20:03, 22.01

Малайцы. Заклікаю максімальна пашырыць выкарыстанне беларускай мовы у інтэрнэце. Хай бачна будзе хто ёсць хто.

Ответить
+30 +
лекс, 20:42, 22.01

русзким такие граффити спать не дают, а мне дык асалода )))

Ответить
-1 +
Александр, 8:17, 23.01

Думаю рускім ўсяроуна

Ответить
+15 +
220113, 20:43, 22.01

Из Сборника диктантов .Минск.Национальный институт образования.Утвержен Минобразования 2-е издание.стр.74.Великий сын белорусской земли.." Наша страна известнавсему миру еще и благодаря людям,которые рлдилисьна этой земле.Один из таких людей - Тадеуш Костюшко......он сражалсяна стороне америнских колонистов за независимость от Англии и против русских войск,вторгшихся на польскую землю.....Имя Т.Костюшко- символ силыволи и духа."

Ответить
+18 +
Джурка, 21:50, 22.01

Сегодня шел сутра, порадовало, и место достаточно людное днем)

Ответить
+5 +
Дэн, 6:36, 23.01

Слава Нацii!!! Слава Героям!!!

Ответить
+6 +
Marys', 9:56, 23.01

Жыве Беларусь!

Ответить
+5 +
алесь, 11:17, 23.01

жыве беларусь ганьба русакам

Ответить
0 +
Лiцьвiн, 14:30, 23.01

Вось добрая кiнастужка пра падзеi часоў паўстання 1863-1864, паводле апавядання "Паром на бурнай рацэ" Уладзіміра Караткевіча.

Ответить