banner1 banner1 banner1

22.01.2013

Граффити в честь восстания Калиновского в Минске фотографии 23

17:37, — Политика

В Минске появились граффити в честь 150-летия с начала освободительного антироссийского восстания 1863 года....

Комментарии

Слава героям!, 17:40, 22.01      -   +100   +  
Малайцы! Жыве Беларусь!
Ответить
васа, 18:07, 22.01      -   +61   +  
слава героям
Ответить
1863-1864, 17:43, 22.01      -   +67   +  
Ніколі не забудзем.

Ответить
алекс, 17:48, 22.01      -   +76   +  
А вось у зялёна-чырвоных "нашчадкаў" ні гонара,ні годнасці. 21-й век на свеце,а яны,нібыта прасцейшыя, носяцца са сваёй бязглуздай уладай,спадзяючыся захаваць яе назаўжды. Знойдзецца і на іх свой Каліноўскі.
А хлопцы-фаны - малайцы!
Ответить
Солнцеподобный, 17:56, 22.01      -   +41   +  
Судя по букве "Д" - это болелы минского "Динамо".
Ответить
Чегеварвар, 17:59, 22.01      -   +51   +  
Малайчынкі, вольныя дзецюкі!
Усьцешыўся напрыканцы дня вашаю працаю.

Усім, хто задаецца пытаньнем-самаапраўданьнем "А што-ж я магу зрабіць?!" гэта ёсьць адказ. Не канечне насіцца з балёнчыкам і фарбаваць сьцены тым, хто мае праблемы з захворваньнямі ног ці з маляўнічымі здольнасьцямі. Можна тое-ж самае намаляваць на звычайным аркушы ды павесіць ва ўласным пад'ездзе, на прыпынку - колькі людзей атрымаюць асалоду разам з вамі за Вялікую Літву!

На такі графіці не шкада й сьценаў.
Дзякуй.
Ответить
Ў, 18:00, 22.01      -   +55   +  
Бійце ў сэрца іх, бійце мечамі!..
Ответить
22, 18:05, 22.01      -   -67   +  
Какое-то печальное исполнение... Пригласили б к сотрудничеству минских граффити-художников что ли, коих в Минске огромное множество...
Ответить
Dimon, 18:54, 22.01      -   +45   +  
Какойто печальный коммент. Пригласите что ли граффити-художников. А мы все дружно на завтра почитаем, как мусорята помогали вам баллончики трясти и критиковали, что мол немного кривовато, но сойдёт.
Ответить
rex, 20:35, 22.01      -   -30   +  
Ну а что сделать, если идея на 10, а исполнение на 2... Ничего эстетического рисунок не несет... Растяжка была бы намного лучше.
Ответить
Дворник, 11:44, 23.01      -   +2   +  
Растяжку проще убрать.
Ответить
Pol, 18:53, 22.01      -   +23   +  
Nie zapomnimy!
Ответить
Бел-Pol, 19:18, 22.01      -   +27   +  
Za wolnosc nasza i wasza!
Ответить
777, 19:33, 22.01      -   +14   +  
КЛАС!
Ответить
Mihas, 20:03, 22.01      -   +32   +  
Малайцы. Заклікаю максімальна пашырыць выкарыстанне беларускай мовы у інтэрнэце. Хай бачна будзе хто ёсць хто.
Ответить
лекс, 20:42, 22.01      -   +30   +  
русзким такие граффити спать не дают, а мне дык асалода )))
Ответить
Александр, 8:17, 23.01      -   -1   +  
Думаю рускім ўсяроуна
Ответить
220113, 20:43, 22.01      -   +15   +  
Из Сборника диктантов .Минск.Национальный институт образования.Утвержен Минобразования 2-е издание.стр.74.Великий сын белорусской земли.." Наша страна известнавсему миру еще и благодаря людям,которые рлдилисьна этой земле.Один из таких людей - Тадеуш Костюшко......он сражалсяна стороне америнских колонистов за независимость от Англии и против русских войск,вторгшихся на польскую землю.....Имя Т.Костюшко- символ силыволи и духа."
Ответить
Джурка, 21:50, 22.01      -   +18   +  
Сегодня шел сутра, порадовало, и место достаточно людное днем)
Ответить
Дэн, 6:36, 23.01      -   +5   +  
Слава Нацii!!! Слава Героям!!!
Ответить
Marys', 9:56, 23.01      -   +6   +  
Жыве Беларусь!
Ответить
алесь, 11:17, 23.01      -   +5   +  
жыве беларусь ганьба русакам
Ответить
Лiцьвiн, 14:30, 23.01      -   0   +  
Вось добрая кiнастужка пра падзеi часоў паўстання 1863-1864, паводле апавядання "Паром на бурнай рацэ" Уладзіміра Караткевіча.
Ответить