19 апреля 2024, пятница, 3:53
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
+9 +
Ніла, 11:49, 29.10

Севярынец - ці не самы сумленны з людзей, якія займаюцца палітыкай у Беларусі. Я так лічу.

Ответить
+6 +
974, 12:43, 29.10

Выдатна! Але лепей бы спорт-клуб беларускі арганізаваць. Каб умець даць па пысе розным камуфляжным баранам. А то перамогі ў нас толькі духоўныя і маральныя.

Ответить
+2 +
баба Геля, 13:28, 29.10

Тем ,кто хочет заниматься белорусской оздоровительной гимнастикой, советую поискать в интернете работы Геннадия Эдуардовича Адамовича ( ищите сайт *Кривичи*) Для женщин есть очень интересный комплекс *Славянские чаровницы*. Во время занятий ,используется созерцание специально подобранных национальных узоров, для пробуждения генетической памяти.

Ответить
+7 +
barbi, 13:45, 29.10

Сення у магазине сустрэла знаемую з яе бацькам----узрост абоих прыкладна-----35 и 58гадоу.Бацька прыехау з невяликага беларускага гарадка. Я падала руку и стала знаемицца на нашай роднай беларускай мове. Ен аж ашалеу и чуць не кинууся уцякаць. Я цяпер так часта "развлекаюсь" и не судзице мяне кали ласка бо я людзей якия адраклися ад сваей мовы и саромяюцца яе личу няпаунацэнными и недалекими.Бо гэта не чалавек--а быдла. А Павел робиць патрэбную справу----вось тольки не трэба культурную працу змешваць з палитыкай. Вось скажыце мне хто сення закрывае рот и не дае чалавеку размауляць на сваей роднай мове. А не на мове "саука" И мяняйцеся сами . Вось паступова пачынайце размауляць на мове сваей зямли----Беларуси----и таким чынам"выдавливайте" из сябе "саука" . И вельми добра кали вы будзеце ведаць у прыдачу и английскую и расейскую и иншыя. Кали будзе час вельми б хацелася пабачыць Паула.Я берагу яго письмо з няволи як и письма других палитвузникау -----для будучуга музея ахвяр сталинизма-фашызма--камунизма--и сучаснай дыктатуры канца 20-пач.21 ст.

Ответить