25 апреля 2024, четверг, 7:22
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 7
+28 +
вожык, 8:54, 3.11

Сколько еще земля наша будет носить таких отморозков?

Ответить
+59 +
Далоу цэГандоншчыну! Далоу табар!, 8:58, 3.11

Як гэта ужо заябала, кожан раз пасля злачынства паведамленне: неаднаразова судзiмы. Чаму гэтыя пачвары спакойна ходзяць па вулiцы, а у турме сядзяць" ад званка да званка" палiтзняволеныя i "мяшаюць гэтым заслужаным знаходзiцца там пажыццёва" . Чаму у нас кожан год табар аб'яуляе амныстыю i на волю выходзяць вось гэтыя , адмарожаныя на усю галаву, i у гэты самы час , за кратамi знаходзяцца людзi, якiя не уяуляюць для грамадства небяспекi? Чаму у нас кончанач мулiцыя ганяе бабак, дзедак, малалетнiх, чаму займаецца палiтычнай жандармерыяй i тэрорам, чаму ахоувае цыганявую дупу Канекрада i яго табара, а не займаецца забеспячэнеем грамадскага парадку, вышукам сапраудных злачынцау, барацьбой з наркатрафiкам, бандытызмам, рабаваннямi, згвалтаваннямi i iншымi формамi злачынствау?

Ответить
+8 +
Дикр, 12:12, 3.11

а что у нас разве ведется исправительных работа в "исправительных" учреждениях? там работают психологи? представители культуры, преподаватели прививают навыки заключенным чтобы те могли по выходу устроиться на работу и не грабить? сомневаюсь. это всего лишь места лишения свободы. с волчьими законами. люди выходят оттуда еще более отмороженными чем туда попадают. а даже если и развернется кампания по переаоспитанию антисоциальных элементов то будет вестись из под палки и для галочки как все у нас. по совести работать никто не хочет. нет смысла.

Ответить
+4 +
qwerty, 10:26, 3.11

Чаму,чаму,а патаму.Голосовали в 94 и т. д. Кто голосовал?Тот самый простой народ.
Вот у него и спросите.

Ответить
+6 +
dmi, 10:33, 3.11

А мудищев всё будет п-ть,что у нас матери могут спокойно отпускать детей на улицу.
Кто в это верит?

Ответить
+7 +
Токарь, 10:52, 3.11

Дествительно . Милиция у нас многочисленная , но толку от нее - только народ гонять . А бандитам менты крышу создают .

Ответить