18 апреля 2024, четверг, 14:05
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+156 +
Vasil, 15:34, 29.09

А я все ждал подобного ......... 90 ТЫЕ - ВОЗВРАЩАЮТСЯ !!! Беда в том что это только начало ....

Ответить
+95 +
или, 16:23, 29.09

Срочно закрывайте границу с рашкой. Эта крименогенная клоака скоро поглотит Беларусь. Всё будет отжато и вывезено рашисскими мародёрами и их колорадскими приспешниками из рб.

Ответить
+21 +
-, 19:09, 29.09

Второй случай.

Ответить
+81 +
Булыгин БГУ, 16:01, 29.09

Жутко читать эти реалии сегодняшней жизни, когда ради денег люди становятся страшнее волков. Нашему зачёсу зато все хорошо, китайцы с ротой почетного караула встретили...

Ответить
+106 +
стась, 16:04, 29.09

90-е в Беларуси, в отличие от всего мира, и не заканчивались. Пока у власти лука, продолжение сериала будет следовать.

Ответить
+40 +
^_^, 16:09, 29.09

А этот бизнесмен случаем не бывший мусорок/налоговик с приятной должностью?
Если нет, то искренне жаль.
Если же из бывших - туда ему и дорога

Ответить
+17 +
мат, 17:09, 29.09

Криминально-гибридная война России против Беларуси.

Ответить
+15 +
Ромка, 18:55, 29.09

Не возвращаются,а пришли.Эта страна тормозит лет на 20.Всё нормально,обычный виток истории.

Ответить
+25 +
ladzimir, 19:25, 29.09

Ну вось і дачакалісь! Беразіно, Віцебск, Гарадок і г.д.
І гэта толькі пачатак. Што будзе далей невядома.
Абароны чакаць няма адкуль.
Міліцыя прадажная, на яе стаўку рабіць нельга. Вы толькі паглядзіце на кіраўніцтва МУС.
Кіраўніцтва дзяржавы да таго адарвалась ад народа, зачыніўшысь у Драздах і падобных населеных пунктах, пад аховай спецслужб, што не дастукацца.У іх есць усе- жылле, жрачка, пойла, ахова - што яшчэ патрэбна?
А у нас уся надзея на саміх сябе! Я так лічу, што кіраўніцтва краіны павінна даць дазвол на нашэнне зброі. Бо яшчэ трохі і банды запаланяць усе прастранства, акрамя вышэй пералічаных пунктаў.
Тады ўжо будзе позна!
Калі будзе некаму працаваць, пойла і жрачка скора закончацца. І паважыныя, тады вас саміх сажруць, бо ахова аховае покуль вы кідаеце ім кусок мяса. Як толькі вы не далі ім пажраць, яны сажруць вас.

Ответить