28 марта 2024, четверг, 15:30
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 12
+33 +
рашызм=фашызм, 20:03, 3.09

Дай Бог каб кожны снарад трапiу у рашыскага акупанта , якi ступiу на зямлю Украiны . Слава Украiне!!!

Ответить
+37 +
сын партызана, 20:20, 3.09

Шаноуныя суседзі!
Дзякуй Вам за дапамогу
братам украінцам!
Дзед беларус кажа.

Ответить
+28 +
Бефар., 20:20, 3.09

да... побольше...побольше, пожалуйста !

Ответить
+30 +
только позитив !!!, 20:23, 3.09

Спасибо Литва !!!
Мне, как Украинцу, очень приятно видеть ту помощь, которую оказывает Украине эта небольшая , но ГОРДАЯ СТРАНА и её НАРОД !!!
Если честно, два с половиной года назад я такой мощной поддержки с её стороны не ожидал.
Я понимаю,что в политике все преследуют свои интересы, и бескорыстных действий практически мало кто совершает.... тем не менее, "ЩИРО ДЯКУЮ" тебе Литовский Народ,Президент и Правительство !!!

Ответить
+22 +
Ну и...?, 20:24, 3.09

А что же Латвия и Эстония? Не хотят поддержать хороший почин?

Ответить
+38 +
Вирус страха?, 20:27, 3.09

Даля сделала выводы и получила мощную прививку от мозаичной психопатии после общения с Сипатым.
А вот другие прибалтийские страны как-то странно притихли.
Поддержите Украину, хотя бы старым оружием, зачем оно вам?

Ответить
+7 +
Язэп, 21:44, 3.09

Не цяжка заўважыць разлічча ў падыходах Арды і прыстойных краін. Літва і Украіна называюць рэчы сваім імем. "Мы перавозім боепрыпасы з Літвы на Украіну". Усім усё зразумела! А калі вязуць боепрыпасы ардынцы, то яны гэтую аперацыю называюць "гуманітарнай дапамогай". І вось такой "гуманітарнай дапамогі" ад рускіх адпраўлена 70 "гумканвояў", кожны з якіх мае ў сваім саставе 20-30 і болей "КАМАЗАЎ". Каб зрабіць карцінку для Гебельс- ТВ Расеі 1- 2 машыны запоўняць дапамогай для сваіх бандфаврміраванняў, а груз астатніх грузавікоў вельмі далёкі ад прынятага паняцця тэрміну "гуманізм". Але ж гэтым хлусам, як кажуць, законы не пісаны. Яны жывуць па сваіх паняццях. А асабліва калі змест "паняцця" зыходзіць ад іхняга цара. Сказаў і зрабіў ён "крымнаш"- значыць так і ёсць. Ватнікі , дарэчы і не толькі яны, будуць "далдоніць" пра гэта. Іншыя версіі не прыймаюцца. Сказаў цар, што спартсмены ўсіх краін ужываюць допінг, а адных нас пакаралі санкцыямі. І тут пайшоў "брэх" на варожы Захад і ЗША!

Ответить
+6 +
Литва, браво!!, 0:34, 4.09

Горжусь, что во мне 25% крови литовской, и всегда этим гордилась!
Спасибо, уважаемая красавица и умница Даля за правильное решение!

Ответить
+7 +
БВС, 6:04, 4.09

К сожалению этого мало. Украине надо маленькое преимущество. Патроны к автомату калашникова его не дадут. Но сам факт передачи боеприпасов обнадёживает. Спасибо Литве за решительность.

Ответить
+8 +
sasa, 8:32, 4.09

Только сообща можно победить чуму 21го века! Спасибо литовцам!

Ответить
-5 +
zibert, 8:42, 4.09

"передала" это как? подарила. продала или в долг дала?

Ответить
0 +
сын партызана, 0:35, 5.09

А чаму БЕЛАРУСЬ
не дапамагае нашаму брату-украінцу,
ці улады не хочуць,баяцца...
Дзед беларус ВАМ ДАПАМОЖА БРАТОЧКІ!
Слава Украіне!

Ответить