banner1 banner1 banner1

23.04.2008

Мінюст у трэці раз адклаў рэгістрацыю руху «За свабоду» 3

11:28, — Палітыка

Раніцай 23 красавіка старшыню аргкамітэту руху Аляксандру Мілінкевічу паведамілі ў Міністэрстве юстыцыі Беларусі, што гэтае ведамства адклала рэгістрацыю праваабарончага грамадскага аб'яднання “Рух "За Свабоду"....

Каментары

Anatol Starkou, 12:56, 23.04

Я нагадаю вам, што створаны ў 1992-м рускі СЛАВЯНСКІ САБОР без праблем быў зарегістраваны лукашызмам у 1995-м.

Некаторыя з вас лічаць, што гэта мая иллюзия, калі я кажу, што СС гэта фашысцкая суполка. Наверное, мне трэба адказаць гэтым людзям, бо так же думают многие - мол, Славянский собор это не фашистская организация и лукашизм это не фашизм на Беларуси - это иллюзия, а в данном контексте - мой обман общественности, моя иллюзия. Полный ответ дам позднее. А пока

МАЯ ДАВЕДКА
Одно из значений слова фашизм - человеконенавистничество. В данном высказывании, приведенном мною ранее, лукашизм - это белорусоненавистничество.

Впервые о лукашизме: "Это фашизм", - я услышал от генерала Ю.Захаренко - он сказал это лет 12 назад. Вы так же можете услышать его, посмотрев фильм Павла Шеремета "Дикая охота короля Стаха 2".
Мне кажется, не зависимо от этого мнения, я говорил об лукашизме как о фашизме еще в 2001 на сайте ЦИК РБ перед президентскими выборами (под своим именем Anatol) и позднее на старом старом форуме Хартии-97, а затем в прошлом году на Телеграфе.BY. Добавлю, что и Станислав Шушкевич на страницах, вроде, НАРОДНАЙ ВОЛИ несколько лет тому (может в 2003) говорил о лукашизме слово фашизм и также как Захаренко безрезультатно: это иллюзия считают многие, эти люди обманывают процветающее при Лукашенко белорусское общество.

Тогда вдумайтесь еще раз:
Главный идеолог Беларуси Всеволод Янчевский член масонской ложи Славянский Собор "Белая Русь" - русской фашистской организации на Беларуси, которой Лукашенко предоставляет эфир на БТ будет проповедовать нам цели этого клана: "Защита славяно-русских интересов во всех сферах общественной жизни на основе единения славяно-русских народов и приоритета традиционных ценностей их цивилизации."

І ГЭТКІ ЛУКАШЫЗМ, ГЭТКАЯ ІДЭАЛОГІЯ ЗАРЕГіСТРУЕ РУХ Мілінкевіча ЗА СВАБОДУ? Можа гэта иллюзия?...

Пока все.

nik_k, 1:15, 24.04

2Anatol Starkou, 12:56, 23.04
Пока все
+++++++++++++
Да не пыжься. Давно уже всё понятно. Только _реально_ сделать ничего нельзя. Эволюцию не обманешь. Штык - плохой инструмент в конфигурации мозгов:( А от них, как известно, - все болезни.

Anatol Starkou, 16:26, 24.04

nik_k: "Да не пыжься, Anatol Starkou, эволюцию не обманешь."

Думаю, што нехта ў Нямеччыне пасля 1933 года лічыў таксама, але пасля мая 1945 эвалюцыя усё ж змяніла напрамак - яе і сапраўды не абдурыш, бо ёй фашызм не патрэбен: усім светам дабілі нямецкі фашызм у Нямеччыне - даб'ем і рускі фашызм на Беларусі, гитлеризму нашлось место на свалке гісторыі і лукашызм будзе тамака.

Ваш каментар

Не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

ElectroName.com - новости белорусского интернета

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Старая версія сайта

Байкот-2008

Ці варта браць удзел у выбарчым фарсе?

Уладзімір Халіп

Спецыяльна для Хартыі'97: Недарэчныя прыгоды перадвыбарчай інтрыгі

Андрэй Кім, палітвязень

Затрыманы на акцыі прадпрымальнікаў

Аляксандр Казулін, палітвязень

Кінуты за краты за акцыі пратэсту

Палітвязень Сяргей Парсюкевіч

Лідэр прадпрымальнікаў арыштаваны пасля акцыі пратэста

Іншыя падборкі

Папулярныя навіны

И все-таки от зачеса придется избавиться (11082)

21.07, 18:59, Питер Хитченс, «Daily Mail» (Великобритания) — Палітыка

Командантский час (Фото) (6497)

23.07, 17:02, Ирина Халип — Палітыка

Лукашэнка прызнаўся, што асабіста аддае загады аб арыштах (4820)

24.07, 13:22, — Палітыка

Лукашэнка жадае мець дасье на кожнага беларуса (4749)

22.07, 15:46, — Палітыка

У ЗША загінула 18-гадовая беларуская студэнтка (4585)

18.07, 13:37, — Грамадства

Вялікая аварыя на праспекце Незалежнасці: пацярпелі пасажыры «маршруткі» (Фота) (4189)

21.07, 16:49, — Здарэнне

Фотарэпартаж «Бі-Бі-Сі»: Застылая Беларусь (4078)

22.07, 15:53, — Палітыка

Беспредел на фоне беспредела (4058)

20.07, 17:10, Валерий Щукин, www.ucpb.org — Палітыка

Надзеі Лукашэнкі на венесуэльскі крэдыт не спраўдзіліся? (3965)

23.07, 17:40, — Палітыка

Ветэранаў апытваюць па справе аб выбуху: «Такога прыніжэньня я ня ведаў з часоў лягера сьмерці» (3695)

22.07, 16:16, — Палітыка

Подписка на рассылку


Введите ваш e-mail: