4 траўня 2024, Субота, 2:20
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 20
+21 +
Юрась з логава, 20:13, 18.09

Светлая и долгая память Белорусу.

Адказаць
+5 +
777, 20:34, 18.09

Гэта быў беларускі Бог музыкі!

Адказаць
+3 +
Ануда, 1:32, 19.09

Мой дедушка два месяца назад умер.В 84 года на баяне Битлов лабал и серенаду солнечной долины наяривал.Реально!и своих загадочных тем немеряно.Он как,бог,или не успел?
ЗЫ и пластинки любимые остались, от Шаляпина,до Лед Зеппелин.Вот такой дед.Не все за молоком душились имея ордена и медали,и восемь дырок в спине от осколков.

Адказаць
+14 +
ласло, 20:52, 18.09

Дзякуй за беларускасьць.Светлая памяць.

Адказаць
+7 +
volodia, 20:54, 18.09

BELARUS- takie kak Pyzinya budut vsegda,,primer dlya soxranenya belarusokoy naz`yi. Xai zive belarus ! ti vsegda pomogav mne lubit` rodinu moix" bat`kov"

Адказаць
+8 +
xmur, 20:55, 18.09

Дзякуй Бам, Светлы Чалавэк. Вам будя добра у Раю.

Адказаць
+6 +
ирына, 21:08, 18.09

светлая памяць

Адказаць
+13 +
8765, 21:09, 18.09

І ў Раі загучыць беларуская жалейка.

Адказаць
+18 +
дачка партызана, 21:14, 18.09

Вельмі сумна...пайшоў яшчэ адзін народны майстар - Уладзімір Пузыня, ганаруся што мела магчымасць быць з ім знаёмай, ён прыходзіў на выставу фотаздымкаў народных майстроў Яўгена Казюлі, што адбывалася у Нацыянальным Гістарычным музеі....а праходзіла гэта выстава у будынку Фрунзе 19, які наш глава гасударства даў нашаму музею у 2003 годзе і на пачатку гэтага года забраў і аддаў Следчаму Камітэту.......... Нацыянальны гістарычны музей у апале...дырэктара няма больш чым пол года, ад прапановы на гэту вакансію ўсе адмаўляюцца, а мінчукам і не прапаноўваюць...Ганьба нашай уладзе, якая знішчае нашу культуру, мову і гісторыю...

Адказаць
+5 +
Уладзімір Гуткоўскі, 21:24, 18.09

Сустракаліся з панам Пузыняй на фэстах у Гальшанах і ў Менску. На "бульбу" запрашаў. Добры быў чалавек, шчыры.
Спачуваньні родным і блізкім.
У. і Н. Гуткоўскія

Адказаць
+4 +
All about us, 21:35, 18.09

Сусед заусёды з асаблiвай цеплынёй распавядау аб гэтым чалавеку, нават з захапленнем.
Свае дудкi часам вазiу да яго на праслухоуванне i даводку.
Сумна, калi такiя людзi пакiдаюць нас. Светлая памяць цудоунаму чалавеку - беларусу.

Адказаць
+6 +
І.Л., 21:37, 18.09

ДЗЯкуй, Вам дзяька Пузыня! Сколькі ж светлых хвілінаў Вы падаравалі Беларусі! Спачывайце у супакоі, вечная Вам памяць і супакой на Вышынях!

Адказаць
+2 +
нашчадак рэвалюцыянера, 22:09, 18.09

RIP

Адказаць
+6 +
кузьма, 22:15, 18.09

МАБЫЦЬ УСЯВЫШНЯМУ СПАТРЭБИУСЯ МУЗЫКАНТ ВОСЬ ЕН И ЗАБРАУ ПУЗЫНЮ ДА СЯБЕ..ВЕЧНАЯ ПАМЯЦЬ.

Адказаць
+6 +
Владимир, 22:52, 18.09

Светлая память, великолепному и светлому человеку!!! Восторгался им и гордился его желанием дружить со мной... Очень хорошо помню ствол грушевого дерева в его "хатке" в институте культуры... А ещё сало жареное на утюге и классный горячительный напиток, который так сближал нас всех в те странные, но счастливые времена! Покойтесь с миром, уважаемый Мастер!

Адказаць
0 +
rex, 0:28, 19.09

rest in peace

Адказаць
+2 +
Федар, 2:14, 19.09

Эх, Валодзька, Валодзька !!! Шчыры ты мой беларус. Колькi ж мы паiграли разам з табою! Царства табе нябеснае а сям'i бязмерныя спачуваннi. Вечная табе памяць. Прабач, не магу цябе праводзiць - жыву далека.

Адказаць
0 +
victor, 4:13, 19.09

Сьветлая памяць. Цудоўна нам давялося працаваць разам, граць разам... Сьветлая. памяць.
Віктар Капыцько.

Адказаць
+1 +
Спадарыня, 8:50, 19.09

Сапраудны Беларус! Вечная памяць.

Адказаць
+2 +
debussi, 8:52, 19.09

"Крупiцкiя музыкi" граюць на яго iнструментах. Плачу... вельмi балюча, быццам кавалак сэрца вырвалi. Нiколi не забудзем, паважаны, дарагi Майстар.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны