banner1 banner1 banner1

14.01.2013

Алег Волчак абскардзіў незаконны арышт у ААН 5

15:21, — Палітыка

Алег Волчак абскардзіў незаконны арышт у ААН

Кіраўнік праваабарончага цэнтра «Прававая дапамога насельніцтву» Алег Волчак звярнуўся ў Камітэт па правах чалавека ААН....

Каментары

экс-перт, 16:17, 14.01      -   +7   +  
У нас приказ выше закона
Адказаць
Момент истины, 23:46, 14.01      -   +2   +  
А законы(подобно тому как и в рос. Гос.Дурке) в свое время отпечатал взбесившийся палаточный принтер...
Адказаць
Батон, 18:22, 14.01      -   +16   +  
Подобного рода жалобы должны идти в вышеназванный орган посто-
янным потоком,т.к. у нас в стране тысячи невинно оужденных граждан.Только необходимо оказать всем им правовую помощь в правильном написании жалоб,а для этого более широко оповестить координаты правозащитников.
Адказаць
Олег Соловьев, 18:37, 14.01      -   +2   +  
Тезка! Позвони! Нужна помощь... Спасибо!
Адказаць
сяргей-паляшук, 0:38, 15.01      -   0   +  
Лучше позже, чем никогда.... Хорошо что наши оппозиционные политики начали делать то , что надо было делать с 1997 года...
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам



Курсы валют Нацыянальнага банка




Учора на сайце:

наведвальнікаў 354337
праглядаў 2297691

Папулярныя навіны

Паніка ў Расеі: еўра вырас да 100 рублёў, даляр - да 80 (100580)

16.12, 15:43, — Эканоміка

Леанід Бранявы: Не смейце сумаваць па савецкім пекле (65998)

13.12, 10:09, — Расія

Эдуард Лимонов: Россия проиграет в войне, ей грозит развал (62364)

14.12, 17:06, — Украіна

На станциях ТО - очереди: водители ждут новогодний «сюрприз» (60511)

14.12, 11:02, — Аўто

Девальвация в Беларуси: когда и на сколько? (60498)

12.12, 13:38, Максим Равский, БДГ — Эканоміка

«Палатка» будзе выбіраць новага прэзідэнта? (59668)

13.12, 17:03, — Палітыка

Российский политолог: Путин принял решение по Донбассу (53565)

17.12, 11:08, — Украіна

Политолог: У Путина началась агония. В бешенстве он может начать наступление на Киев (51810)

15.12, 22:09, Олег Соскин, kyiv.osp-ua.info — Украіна

Менчукі кінуліся ў абменнікі (48915)

17.12, 20:56, — Грамадства

У Беларусі спыняюцца найбуйнейшыя прадпрыемствы (46540)

13.12, 8:39, — Грамадства

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: