banner1 banner1 banner1

14.01.2013

Алег Волчак абскардзіў незаконны арышт у ААН 5

15:21, — Палітыка

Алег Волчак абскардзіў незаконны арышт у ААН

Кіраўнік праваабарончага цэнтра «Прававая дапамога насельніцтву» Алег Волчак звярнуўся ў Камітэт па правах чалавека ААН....




Каментары

экс-перт, 16:17, 14.01      -   +7   +  
У нас приказ выше закона
Адказаць
Момент истины, 23:46, 14.01      -   +2   +  
А законы(подобно тому как и в рос. Гос.Дурке) в свое время отпечатал взбесившийся палаточный принтер...
Адказаць
Батон, 18:22, 14.01      -   +16   +  
Подобного рода жалобы должны идти в вышеназванный орган посто-
янным потоком,т.к. у нас в стране тысячи невинно оужденных граждан.Только необходимо оказать всем им правовую помощь в правильном написании жалоб,а для этого более широко оповестить координаты правозащитников.
Адказаць
Олег Соловьев, 18:37, 14.01      -   +2   +  
Тезка! Позвони! Нужна помощь... Спасибо!
Адказаць
сяргей-паляшук, 0:38, 15.01      -   0   +  
Лучше позже, чем никогда.... Хорошо что наши оппозиционные политики начали делать то , что надо было делать с 1997 года...
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 339501
праглядаў 1804933

Папулярныя навіны

Российский политолог: Путин принял решение по Донбассу (88427)

30.03, 12:19, — Украіна

Дзень Волі ў Менску: Мы - еўрапейцы (Відэа, онлайн) (82098)

25.03, 14:45, — Палітыка

У Дзярждуме заклікаюць увесці войскі ва Украіну (46467)

24.03, 11:15, — Украіна

Лукашэнка прамахнуўся з крэдытам (46042)

30.03, 10:36, — Эканоміка

Портнікаў: Пуцін разыграе карту «сыход з Данбаса» (45331)

24.03, 12:03, — Украіна

В США рассказали, за какое оскорбление Путин мстит Украине и миру (42976)

28.03, 21:01, — Украіна

Беларускія ўлады гатовыя прыцягваць да крымінальнай адказнасці ўладальнікаў сайтаў і каментатараў (41725)

26.03, 7:05, — Палітыка

Кангрэс ЗША прыняў рэзалюцыю аб пастаўках зброі Украіне (39889)

24.03, 8:02, — Украіна

Вчерашние похороны Януковича породили новые загадки (37275)

24.03, 10:45, — Украіна

Березовец: Порошенко взял паузу. Он решает, что делать дальше (37265)

24.03, 17:35, — Украіна

пн аў ср чц пт сб нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: