banner1 banner1 banner1

14.01.2013

Алег Волчак абскардзіў незаконны арышт у ААН 5

15:21, — Палітыка

Алег Волчак абскардзіў незаконны арышт у ААН

Кіраўнік праваабарончага цэнтра «Прававая дапамога насельніцтву» Алег Волчак звярнуўся ў Камітэт па правах чалавека ААН....




Каментары

экс-перт, 16:17, 14.01      -   +7   +  
У нас приказ выше закона
Адказаць
Момент истины, 23:46, 14.01      -   +2   +  
А законы(подобно тому как и в рос. Гос.Дурке) в свое время отпечатал взбесившийся палаточный принтер...
Адказаць
Батон, 18:22, 14.01      -   +16   +  
Подобного рода жалобы должны идти в вышеназванный орган посто-
янным потоком,т.к. у нас в стране тысячи невинно оужденных граждан.Только необходимо оказать всем им правовую помощь в правильном написании жалоб,а для этого более широко оповестить координаты правозащитников.
Адказаць
Олег Соловьев, 18:37, 14.01      -   +2   +  
Тезка! Позвони! Нужна помощь... Спасибо!
Адказаць
сяргей-паляшук, 0:38, 15.01      -   0   +  
Лучше позже, чем никогда.... Хорошо что наши оппозиционные политики начали делать то , что надо было делать с 1997 года...
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам





Учора на сайце:

наведвальнікаў 329172
праглядаў 1921515

Папулярныя навіны

Юрий Фельштинский: В Беларуси возможно устранение Лукашенко по афганскому варианту (89950)

24.02, 9:02, — Інтэрв'ю

У Менску джыпу са сцягам Наваросіі прабілі колы (69648)

25.02, 15:44, — Грамадства

Працоўныя МАЗа масава звальняюцца з прадпрыемства (66445)

22.02, 8:48, — Грамадства

Бойцы «Донбасса» показали, что они делают с пленными боевиками (59721)

21.02, 21:22, — Украіна

Новая падатковая пастка для беларусаў (52475)

23.02, 8:50, — Грамадства

У Данбасе знікла найноўшая расейская ўстаноўка сакрэтнай сувязі (52247)

25.02, 11:47, — Украіна

Параўнанне коштаў: колькі цяпер каштуюць прадукты ва Украіне і Беларусі? (49362)

25.02, 12:03, — Грамадства

Беларускія ўлады хочуць цалкам заблакаваць незалежныя сайты (46349)

25.02, 11:06, — Палітыка

Беларускі спецназавец з «ДНР»: Супраць нас ваююць тысячы беларусаў (45166)

21.02, 12:39, — Грамадства

В Москве убит Борис Немцов (Видео, онлайн) (44994)

28.02, 0:50, — Палітыка

пн аў ср чц пт сб нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: