1 траўня 2024, Серада, 11:37
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+30 +
зоя, 19:37, 24.06

Будет как в Грузии 92-93. Будут брать перемирие для перегруппировки, накачки оружием и боевиками и потом нападение.

Адказаць
+36 +
леонид, 19:43, 24.06

Правдивый сценарий развития событий.

Адказаць
-23 +
да-да, 19:45, 24.06

вчера встретил Ядвигу, на улице, случайно, вспомнилось что-то из Булгакова, нет не Собачье сердце, скорее, я не знаю, скорее, нет. Кто был самым гонимым в колхозной рассеи - кто он? был мальчик, нам бы узнать, кто определил этот хаос для рашки?
достаевский-нет, чехов-нет, тургенев-нет, горький-нет, гоголь-нет. толстой--нет.

Все они были порядочные люди и с кгб не якшались. Кто сдал рашку7

Адказаць
+36 +
сын партызана, 19:48, 24.06

Рускім акупантам нельга верыць,памятайце людзі.
Як ваука не кармі,ен зауседы шукае мяса.

Адказаць
+49 +
EU, 19:50, 24.06

Молодец Антон,прекрасная статья со сто процентной правдой!
Есть и в РФ здравомыслящие...,но к сожалению очень мало.
Антон,будь и дальше,всегда честен...,ты настоящий ЖУРНАЛИСТ!

Адказаць
+21 +
Сноудэн, 19:58, 24.06

Ботэксны у Вене распавеу, што цяпер войскi яму ужо не патрэбныя, мол пара пачынаць будавауь мiрны дыялог. Але пары гэтым ен не падтрымлiвае iдэю раззбраення тэрарыстау (якiх вiдавочна сам заслау), пакуль па яго словах не раззброеныя прадстаунiкi "правага сектару". Карацей кажучы, падцвяржаецца тая выснова, што упор будзе зроблены на тэрарыстау I бандфармаваннi, на дэстабiлiзацыю абстаноукi I разбурэнне iнфраструктуры пауднева- усходняй Украiны сiламi дэверсантау I наймiтау Парашкi. Пукiн не адыгрывае назад, а робiуь ход каб не былi уведзены сапраудныя санкцыi. Нагадаю, што iх абмеркаванне планавалася у будучую пятнiцу. Адольф згуляу на нерашучасцi мiжнароднай супольнасцi, яркая друга запрагае ,I робiць шмат кiтайскiх папярэджванняу. Цяпер iм будзе яшчэ цяжэй зрабiць рашучы крок. Там I так хапае КУП леных лабiстау Крэмлебада,

Адказаць
+39 +
глазёнки не спрячешь, 20:08, 24.06

Видели бы вы его звериный оскал на лице, давая интервью журналистам после встречи в Вене. Сколько в нём было злобы.Видно хорошо его там поставили.

Адказаць
+27 +
ne, 20:37, 24.06

згодны з аўтарам. ГБ-шнікі дзейнічаюць заўсёды зпад-цішка і ніколі адкрыта.
Так як Іларыёнаў сказаў -- па-прынцыпу "тлеючы тарфянік".

Адказаць
+48 +
бульбаш, 20:38, 24.06

Можно было бы поверить этим бредням, если бы россия перекрыла границу с Украиной. Однако она только организовывает перемещение туда своих боевиков. После 27 Украине нужно просто сделать о, чего не сделали до сих пор. УНИЧТОЖИТЬ эту мразь с оружием!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны