29 красавiка 2024, панядзелак, 2:48
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 6
+31 +
pan, 14:48, 30.06

molodcy.

Адказаць
+36 +
Канекрад i Ботэтэкс- гуйло!!!, ла-ла-ла-ла-ла..., 14:51, 30.06

Слава Ляпiсам!!! ,Жыве Беларусь!!! Парашка -гуйло, ла-ла-ла-ла-ла....

Адказаць
+19 +
Прыходзьце, будзем пець" гiмн " па- беларуску, кацапауску i будуЛайску, 15:13, 30.06

Зачаравана гляджу як на ЧС заузятары разам з футбалiстамi сваiх краiн пяюць гiмны. Прычым не робяць выглядит( шавелючы губамi), а менавiта самааддана выконваюць галоуную песню дзяржавы. Учора цыганДоны на АНТ пачалi запрашаць прыйсцi спець навязаны беларусам так званы гiмн. Прычым як зауседы у акупаванай табарам Беларусi запрашаюць на акупанскай мове. Мала таго, што рамальчыкi фактычна забаранiлi беларусам звацца беларусамi, размауляць I вывучаць беларускую , родную мову, мала, таго, што Яны навязалi нам дзяржауным святам не тое, якiм явно павiнна быць , Яны яшчэ запрасiлi сюды саваiх гаспадароу-фашыстау з Парашкi. Смешна, што навязаны, перароблены савецкi гiмн цыганскае iга прапануе выконваць на адноц мове- беларускай, яркую апошнiя 20 год мэтанакiравана знiшчае, адпрацоуваючы падачкi з Крамлеускага рэйха. ЦыгаДоны, можа выканаем какафонiю адразу на троих - беларускай, кацапаускай I цыганДонскай, гэта будзе так зачаравальна у краiне дозе знiшчаецца I руйнуецца усе беларускае накарысць акупанскаму

Адказаць
+1 +
ЦыгельЦыгельАйлюлю, 16:16, 30.06

Бутафорцы поют бутафорию? А слова кто-нибудь знает? Украинцы ( даже я, не гражданин Украины) знаю. А сколько человек в Беларуси знает слова лукашенкофской бутафори?

Адказаць
0 +
Viersznik, 21:19, 30.06

Малайцы, хлопакі!!! Слава Вам!!! Наша сіла ў спорце!!! Разма мы - сіла!!!

Адказаць
+2 +
ок, 22:10, 30.06

Посмотрите на ютуб как поют его фанаты Днепра, а а также украинцы и беларусы на концерте во Львове или как поет маленький мальчик украинец под гитару с папой. А еще как украинцы пели гимн на футбольном матче с сан-марино, швецией

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны