28 красавiка 2024, Нядзеля, 14:15
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Александр Глеб: «Любой нормальный человек будет смотреть чемпионат мира»

6

Белорусский полузащитник «Коньяспора» Александр Глеб, посетивший матч «Минск» – «Динамо» (0:2), считает, что нет ничего необычного в том, что ЧМ в Бразилии отбирает аудиторию у чемпионата Беларуси.

Каментары 6
+3 +
ЖИТЕЛЬ МИНСКА, 9:19, 1.07

ДА КТО НА ТВОЙ ЧЕМПИОНАТ ВООБЩЕ ХОДИТ?ОДНИ МАЛОЛЕТКИ И И ТЕ КОМУ ПОДРАТЬСЯ ПРИСПИЧИЛО,ТОЖЕ МНЕ-ЗВЕЗДА.У ТЕБЯ УЖЕ ФРАНЦИЯ-АФРИКАНСКАЯ КОМАНДА.ДАВАЙ ЗАВЯЗЫВАЙ.

Адказаць
+4 +
Маргинал. , 9:48, 1.07

А я не гляджу.

Адказаць
+2 +
Мистер Хэнки, 10:12, 1.07

Значит я ненормальный, поскольку просмотр игры в ногомяч меня не интересует в принципе.

Адказаць
+3 +
Маланка, 10:34, 1.07

мозг футболиста :«Любой нормальный человек будет смотреть чемпионат мира»

Адказаць
+1 +
Юрий, 17:38, 1.07

Иногда играю в футбол - с друзьями, сыном..! Но НИКОГДА не смотрю его по ТВ! Даже "вживую" на стадионе!
Считал, считаю и буду считать, что ЛЮБАЯ игра интересна лишь тем, КТО в нее играет!
Выходит, я ненормальный!
А нормальные те, кто с пивным пузом, с пивом же в руках громко орут перед экранами ТВ?!
Что-то не очень логично, вам не кажется?
Для сравнения)) Вам что нравится больше - заниматься сексом или смотреть, как сексом занимаются другие?!
Вот и давайте критерий "нормальности" определим, исходя из этого)))

Адказаць
+1 +
гэта яшчэ ня золак, 20:10, 1.07

Ваша думка, сп. Аляксандр, небездакорная ў этычным плане. Мяне пад час вучобы ва ўніверсітэце проста засмучала зацыкленасць выкладчыкаў фізпадрыхтоўкі на выніках нашых забегаў, скачкоў, адцісканняў. Мяне непакоіла пытанне: як так можна гэтым жыць? Адной чы сябар зацягнуў мяне на матч на "Дынама". Дык я ніяк ня мог дачакацца канца гэтай "забавы": пабеглі туды, пабеглі сюды.Стаіць дзікі рэў, свіст. ад чаго мне заклала ў вушах. Я са спортам ісуіснуюў паралельных светах. Калі пачынаецца трансляцыя з мундыялю, я адключаю гук. Аматары спорту нагадваюць мне курцоў: я буду гэтым займацца, а калі табе не падабецца - сыдзі. І гэтая шакуючая грубасць у афіцыйных каментарыях - разбамбілі, разграмілі. Мне здаецца, што з улікам падзей ва Ўкраіне гэтыя словы "всуе" не да месца.А возьмем касмічныя траты на гэтыя спаборніцтвы.Калі вакол столькі "дзірак", якія нечым закрыць.
І калі я перад спортам аддаю перавагу мастацтву, то я - ненармальны? Значыць, музыка Баха, карціны Ван Гога - гэта - для вар'ятаў?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны