29 красавiка 2024, панядзелак, 0:05
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 15
+35 +
Михайло, 12:00, 16.09

Львівяни....я вшоці! Таке враження що і ви почали вироджуватись як нація та особистості!! Як би це сталось у Харькові яб не здивувався...а у центрі Львова....да...без слів!

Адказаць
-26 +
паша, 12:53, 16.09

Ты что слив хочешь?

Адказаць
+30 +
belarus, 12:04, 16.09

типичное российское быдло. непонятно почему прохожие не вступились и не дали отпор путинской гниде.

Адказаць
+24 +
Ольга, 12:04, 16.09

То что сторонники Путина дикари не новость

Адказаць
+19 +
Планктон, 12:07, 16.09

"толпа собралась, но никто не хотел помогать"
все кто мог помогать уже ушли на фронт

Адказаць
+19 +
ILLUMINATI, 12:10, 16.09

Вот тебе и бандеровский Львов )))

Адказаць
+18 +
Белоруска, 12:15, 16.09

ЛЬВОВ - ЭТО ТЫ ???? ВОЗМОЖНО ЛИ ЭТО ???

Адказаць
+22 +
пожелание с вопросом, 12:15, 16.09

Уважаемые украинцы! Да становитесь вы уже в конце -то концов ХОХЛАМИ, а то вы со своей европейской навязанной вам Меркелями -Аландами толерантностю и терпимостью ко всему на свете скоро станете такими же терпилами, как и большинство жителей Беларуси!!! Короче, какого черта во Львове такие гниды расейские ошиваются????????????

Адказаць
-13 +
Скиф, 12:18, 16.09

Ну похоже на очередную сказку, машина с российскими номерами в самом логове бандерлогов и выкрики "Слава Путину", но если, допустим, всё было именно так как написано, то львовяне - ЛОХИ и никакой "украинской сплочености" не было и нет, пока денег не дадут, не поставят сцену и говорящих обезьян на неё не поставят.

Адказаць
+13 +
22, 12:23, 16.09

Были бы фашистами,поубивали бы тварей,а так и надо было сделать.

Адказаць
+6 +
вопиющий в пустыне, 12:25, 16.09

Украина, тебя предают!!!

Адказаць
-3 +
вий, 12:38, 16.09

А вы недумали что это провакация. Ипосле этога все заподники ламанулись

Адказаць
+8 +
Партизан, 12:50, 16.09

За всю весну і літо я побачив у Чернігові тільки 3 авто з російськими номерами без жодної символіки, тоді як авто з Білорусі і країн ЄС щодня можна фіксувати по кілька десятків чи навіть сотень! Востаннє колорадську стрічку в живому вигляді спостерігав на одному (!) ветерані 9 травня. І жодної проросійської акції з початку року! Нехай би спробували! Тепер робіть висновки, де більше реальних патріотів - на Львівщині чи Чернігівщині!

Адказаць
+8 +
Анатолій, 14:49, 16.09

Не потрібно зараз виясняти хто більший патріот. А на місці галичан, я б прив"язав цю кацапську сволоту до стовпа ганьби, окутав їх триколором і, ні не бив, як це вони робили з патріотами на Донбасі, а плюнув цій мразі межі очі. І хай би решта це зробили. А далі вокзал- кацапстан, якщо не вміють жити в цивілізованому суспільстві, то місце їм в стойлі на конюшні у хуй...а.

Адказаць
0 +
Не верю!, 13:36, 17.09

Что бы ВО ЛЬВОВЕ не дали люлей двум маскалям выкрикивающим "слава путину"? Да ну нах! ))
Там видимо все было иначе и не так совсем.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны