29 красавiка 2024, панядзелак, 6:48
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Дзякуйце!

16

«Дзякуй вам вялікі за прыгожую мову – у вас добра атрымоўваецца», - усміхнуўся я аператару сеткі «А-100» на кволенькую спробу размаўляць па-беларуску.

Каментары 16
+50 +
Сергей, 17:28, 11.02

Предлагаю ещё и на чай оставлять операторам АЗС за беларускую мову. По десятке, например. Будет им дополнительный стимул побыстрее на мову переходить.

Адказаць
+23 +
неоен, 19:30, 11.02

Ребята (А 100) , у вас все получится...Именнно с вас начнется в Беларуси возрождение беларускай мовы и культуры...

Адказаць
0 +
Ок, 21:59, 11.02

Раз десять заправлялась за последнее время на а100 ни разу не слышала ни одного слова на бел мове :-(.

Адказаць
+87 +
скайуокер, 17:48, 11.02

ЗГОДЗЕН З ТАБОЮ ЗМІЦЕР !!! ДЗЯКУЙ ТАБЕ ВЯЛІКІ !!!

Адказаць
+80 +
leo44, 17:53, 11.02

Правiльна раiць Змiцер :патрошачку,паступова ,мякка ...Але падкрэслiваць нават маленькiя крокi у бок роднай мовы ! Ды дзякаваць ...

Адказаць
+32 +
алесь, 18:02, 11.02

Дзякуй табе Зьміцер, за артыкул, вельмі важна адчуваць настрой і патрэбу грамадства...Добразычлівасьць і павага адзін да аднаго тым больш у такой тонкай справе, як ,,беларузчызна,, і ты гэта актулізуеш...

Адказаць
+47 +
Гражина, 18:40, 11.02

Буду розповідати українською.
Коли я приїхала працювати до Києва, я відразу вирішила для себе - буду спілкуватися лише українською.
Я добре пам'ятаю часи, коли мене ніхто не розумів.
Були багато таких, котрі з огидою казали "Зачем вы уродуете украинский? Говорите по-русски и не ломайтесь. По-украински вас невозможно слушать". Показово мене образив колись митник на кордоні. Коли я почала відповідати на його запитання, він гидливо подивився на мене (я переплутала слови "мытня" (бел.) і "митниця" (укр.). "Слухайте, не треба. Вас неможливо чути - розмовляйте нормально". Це було просто жахливо. Я плакала майже ло Києва. Але я також пам'ятаю і інших людей.

Адказаць
+18 +
Харьков, 20:23, 11.02

Дзякуй, Зміцер!
Дзякуй Вам, што Вы ёсць!
ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!!!

Адказаць
+13 +
ЗЬМІЦЕР ДАШКЕВІЧ, 22:33, 11.02

Гражына, вялікі Вам дзякуй за вашае шчырае сэрца! На такіх, як Вы, трымаюцца народы. І мне прыгадалася біблійнае: "Хто са сьлязьмі сеяў, пажынацьме з радасьцю" (Пс. 126).

Адказаць
+7 +
Гражина, 23:00, 11.02

Дзякую вам, спадар Зьміцер за добрыя словы.
Так сама прыгадала (выбачце, але сёньня слова Пана для мяне гучыць менавіта па-украінску)
"Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому." Мф. 7.7-8

Адказаць
+1 +
васёк, 18:46, 11.02

пакуль не зауважыу пераходу

Адказаць
+30 +
Гражина, 18:55, 11.02

Я добре пам'ятаю як у Львові чоловік мені цілував руки, коли почувші мою українську і дізнався, що я білоруска, котра відкрила для себе Україну аж після 30 років. Як мої співробітники щіро дякували мені за те, що я говорила українською, а головне - за те, що я насолоджуюся цим. Отже... після певного часу моя українська - це ще мова, подоланням (а для мене це було дійсно подоланням) котрой я безмірно пишаюся.
Такім чынам размаўляйце, браты!
Пачынайце!
Хай будзе цяжка на пачатку, хай будзе камусьці сьмешна - смяюцца ня плачуць.
Але смак, насалода неперасягнаныя - я вам гэта абяцаю! :)))

Адказаць
+2 +
лекс, 9:42, 12.02

так

Адказаць
+12 +
Ганулька, 11:56, 12.02

Я пока ограничиваюсь тем, что в маршрутном такси прошу "cпынiцца на прыпынку". Все понимают и останавливаются, вроде как не возражают. Ну еще в магазинах "дзякуй" говорю вместо "спасибо". Чувствую себя белой вороной, но меня это не колышет, сказать по правде.

Адказаць
-3 +
Иван, 13:02, 12.02

Кстати, "спасибо" означает "Спаси, Бог!", таким образом, является пожеланием спасения тому, кого мы благодарим

Адказаць
+11 +
Ірина, 15:37, 12.02

Білоруси, я Вас люблю!!!!!!
Більше року читаю цей сайт. Рік тому майже не заплакала від восторгу, коли натрапила на ОДИН ЕДИНИЙ коментар білоруською.
Я - російськомовна українка. Зараз в процесі переходу на українську мову. Тяжко, але можливо.

Удачи Вам в розвитку Вашої рідної, чудової білоруської мови!!!!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны