28 красавiка 2024, Нядзеля, 8:39
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 11
+73 +
wadim, 11:43, 9.02

мне всегда было любопытно,почему у нас в стране столько людей без совести,кто их родители,где они учились?с кем дружат?

Адказаць
+39 +
беларус, 12:01, 9.02

Нет сомнений , что судья Запасник получила команду сфабриковать любое " дело - компромат " на уважаемого Юрия ! Юрию , конечно же , пожелаю успешной защиты его семьи и себя , а так же собрать свидетельства соседей , родственников , учителей ... , практические советы адвоката и быть готовым к разным проискам режима . Судья , конечно же , скоро сама ответит по закону за фабриковку "дела" . Пока "правосудие" в "лукаморье" не работает , судья сама заслуживает адекватных мер ( она же не в Африке живёт ) и пол тут не имеет значение для пособника диктатуры и беспредела !

Адказаць
+59 +
Правовед, 12:02, 9.02

"Судья" Ленинсккого района Минска Марина Запасник. Интересно, эта так называемая "юристка", сама-то понимает, что спекулируя детьми по команде начальства выводит саму себя за рамки правового поля? Во времена "дикого запада" было очень интересное средство борьбы с разного рода отморозками - развешивались портреты с большой надписью - "ВНЕ ЗАКОНА". И любой гражданин был в праве и был обязан уничтожить такого отморозка. Понимает ли безграмотный "юрист" Марина Запасник, куда она сваливается? Она вобще знает, чем закон отличается от права? Она вобще знает, что немецко-фашистских преступников вешали ИМЕННО ЗА ТО, что они соблюдали закон, но нарушали право?

Адказаць
+20 +
Казімір, 12:14, 9.02

Ну як жа Лукашэнка не любіць Сталіна! Той яго навучыў як трэба праводзіць выбары, каб заўжды абірацца на ўсе выбарчыя пасады. Таму і атрымліваецца, што прэзідэнт РБ, разам з усімі дэпутатамі- сталінскія стаўленнікі. І потым апошнім часам дыктатар Расіі таксама праяўляе павышаную любоў да правадыра ўсіх часоў і народаў. Нават хоча вярнуць назад назву гораду з яго імям. Ну і потым любіць мо за тое, што хоча быць падобным на яго. Ну, а калі любіць Путляр, то Лукашэнка не мае права не любіць. І наплеваць ім на шматсоценныя тысячы ахвяр лепшых і разумнейшых людзей таго часу. Нашым сучасным важакам людзей таксама не шкада. Прычым не толькі чужых, а і сваіх. Гэта асабліва відаць па ваенным дзеянням крамлёўскага ястраба ў Украіне. Ну, а беларускі правадыр не адзін раз абяцаў, калі будзе патрэбна, то ён заўжды падставіць плячо дапамогі свайму брату- Расіі. Добра было калі б ён падставіў асабіста сваё плячо. Ён жа збіраецца падставіць плечыкі маладзенькіх салдацікаў. Вось таму і не прызнае ён у краіне, якою правіць 21- год, сталінскіх ахвяр. А хто не згаджаецца з гэтым- той вораг Беларусі. І ўсе праваахоўнікі гэтага рэжыму гэта ведаюць. Ну, а дзе ж правасуддзе, хтосьці запытае? Адказ такі: "А суддзі хто!".

Адказаць
+27 +
Юзік Крулеўскі, 12:25, 9.02

обвинив в том, что он якобы не обеспечил безопасность во время мероприятия.
===============================================================
Гэта нейкі абсурд! Хто ў нас адказны за бяспеку грамадзянаў? Хто за гэта атрымлівае заробак? Натуральна, міліцыя!
Далі ўлады дазвол -- калі ласка, арганізуйце бяспеку мерапрыемства!
Я ў свой час ў нашым райцэнтры (Глыбокае) штогод арганізоўваў пікеты да 25 сакавіка. Пікітоўшчыкаў бывала аж да 15 чалавек. Райвыканкам даваў на рукі пісьмовы дазвол, потым -- запрашэнне ў міліцыю на "інструктаж", маўляў, глядзіце, не парушайце грамадскі парадак. А каб усё было добра -- даём вам 2 міліцыянтаў, якія будуць сядзець воддаль у аўта і назіраць, каб раптам супраць вас камуністы не арганізавалі правакацыю.
А тут сп. Беленькага абвінавачваюць у тым, што не стварыў незаконныя ўзброеныя фармаванні па ахове правапарадку. Нонсэнс!

Адказаць
+8 +
Aга, 14:30, 9.02

А трэба было б, каб пакончыць з паскудствам у краіне. І пытаньне абароны сем'яў было б вырашана. Гледзячы на падзеі мы да гэтага і йдзем.

Адказаць
+21 +
шило, 13:34, 9.02

Отвяжитесь от детей! Путин выставляет их перед здоровенной солдатнёй в Украине, запрещает усыновлять американцам, лишает семерых детей матери. Наш тоже не отстаёт, таким же образом наказывает детей за "виноватых" родителей. Видимо, чужие успешные и любимые дети мешают им жить. Марина, твои дети тоже могут кому-то помешать, имей ввиду.

Адказаць
+22 +
м., 13:37, 9.02

Ну, нельзя же так грубо и прямолинейно выворачивать истину наизнанку, Марина!
Большие проблемы неизбежны в той семье, где мама - хранительница очага, надёжнейший пример для подражания деткам, воспитательница подрастающего поколения - на деле оказывается продажной и беспринципной чего-изволите-любимый-хозяин половой тряпкой. А с семьёй Беленьких всё в порядке, не надо так уж сильно волноваться. Детей-то не обманешь: они взрослый сволочизм нутром чуют. А на осинке не растут апельсинки, это тоже правда. И касается всех семей.

Адказаць
+28 +
1111, 13:50, 9.02

А у судьи дети есть? Надо чтобы дети ее знали о работе своей матери и ее поступках. Тогда и они будут
делать выводы. Пусть каждый день она боится суда собственных детей!

Адказаць
+18 +
Gorbik, 14:15, 9.02

Эта судья сама из какой семейки вышла И,вообще,вся наша "элита" из каких семеек повыходили ? Известный факт,что все диктаторы в детстве и юности были ущербными персонами...

Адказаць
+8 +
а то, 17:34, 9.02

...За что, что за дубильный идиотизм?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны