26 красавiка 2024, Пятніца, 12:12
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+101 +
АлексейКиселев - известная , 17:47, 31.03

Киселев - известная сволочь, верить ему - себя не уважать.

Адказаць
+31 +
Следопыт, 18:25, 31.03

пропаганда не занимается верой, пропаганда занимается внушением

Адказаць
+72 +
Икс, 17:58, 31.03

Думаю, что и по количеству суицидов -- Россия впереди.

Адказаць
-33 +
Следопыт, 18:27, 31.03

а че тут думать. есть статистика которая вам все скажет. и на первом месте - не Россия

Адказаць
+15 +
валик, 18:25, 31.03

А кто их смотрит?

Адказаць
+17 +
sgs, 18:46, 31.03

возвращаясь к восторгам о геббельсе и его таланте, вопрошаешь, был ли он человеком

Адказаць
+21 +
sdfg, 18:47, 31.03

Что Нюрнберг сделал с первым пропагандистом?

Адказаць
+26 +
ить, 18:52, 31.03

Российские школьники будут отдыхать в лагерях Северной Кореи
Генеральный консул КНДР в Находке (Россия) Им Чхон Ир предложил отправлять якутских школьников на отдых в пионерские лагеря Северной Кореи
Об этом дипломат заявил на встрече с министром по федеративным отношениям и внешним связям Якутии Владимиром Васильевым, сообщается на сайте правительства Якутии.
В ходе беседы были выделены приоритетные направления в развитии двухсторонних отношений, помимо увеличения товарооборота и сотрудничества в сельском хозяйстве, одним из них было определено развитие туризма и детского отдыха.
«Сейчас политические отношения между нашими странами развиваются как никогда продуктивно», - отметил консул.

Адказаць
+31 +
На кацапа-тэрарыстах гарыць ватнiк, 18:57, 31.03

А я думаю, адкуль "растуць ногi" кацапскiх каментароу на Тут.бай. Аказваецца рускае быдла паглядзела ПуйлоТБ, дзе Гебельс Кiсялёу растлумачыу новую пазыцыю Рэйха па збiтаму даунлэндцамi Боiнгу. Галоунае, як перакручваюць тролi-кацапы версыю пра збiты фашыстамi Дауелэнда пасажырскi самалёт: 1) "А -а, вы шукаеце сведкау злачынства, значыць хочаце iх падкупiць, каб яны сведчылi супраць Парашы.Зараз любы чалавек захоча атрымаць ганарар за iнфармацыю". Нагадаю, што гаворкi пра атрыманне грошау за iнфармацыю у аб'яве для сведкау злачынства няма.2)" Бук-а" альбо не было (тролi тут блытаюцца у "сведчаннях"), альбо ён быу украiнскi. Ну гэта застарэлая версыя кацапау, на выпадак правала версыi з "украiнскiм альбо СУ-25, альбо Су-27". Як вядома усiм, авiяцыi у даунлэндцау не было, i не будзе. Таму задзейнiчанне БУКа украiнскай армiяй у гэтым раёне не мела сэнсу. Затое усе ведаюць, што сепаратыста-даунiты збiлi не адзiн украiнскi гелiкаптэр. Яны i у выпадку са збiтым Боiнгам , свяцiлiся ад шчасця, пакуль не стала вядома, што гэта пасажырскi лайнер. Я сам бачыу рэпартаж па ХуйлоНТБ пра збiты "транспартнiк", якi хутка апынууся Боiнгам "збiтым украiнцамi". Нагадаю, што нехта фюрэр Стралкоу-Дзiркiн першым размясцiу абвестку у iнтэрнэт аб "поспеху", але потым гэта абвестка была прыбрана.3). Кацапы-тролi цiснуць на тое, што следства iдзе задоуга, што яно не спяшалася пабываць на месцы падзення збiтага самалёта. Следства сапрауды iдзе доуга, хаця ужо маецца дзясяткi толькi аудыёпрызнанняу кацапау-тэрарыстау збiушых Боiнг, не гаворачы пра сведкау трагедыi, не гаворачы пра вiдэа , пра фотаздымкi БУКа, не гаворачы пра сляды яго "працы" па самалёту. Ну а пра тое, што следчыя не спрабавалi пабываць на месцы падзення , гэта звычайны пiздзёж праплачанага русцкага быдла, якое забылася, што месца падзення акупанты спецыяльна абстрэльвалi, каб знiшчыць матэрыяльныя доказы i сляды, i адцягнуць абследванне месца злачынства спецыялiстамi. Хацелася б нагадаць вaтнiкам, што урасследваннi прымаюць удзел 4-ры краiны пацярпеушыя ад тэракта, i Украiна, як акупаваны удзельнiк гэтага працэссу. Пацярпелым да аднаго боку, хто забiу iх родных, таму хай кончаная вата не прыдумляе новых версый, што прымаючыя удзел у раследваннi краiны хочуць ускласцi адказнасць на Парашу.У адрозненнi ад Пуйлабада у гэтых краiнах свабоднае грамадства , СМI , судовая сiстэма , i яны не дазволяць фабрыкаваць iлжывыя звесткi

Адказаць
+19 +
ёрш колючий, 20:08, 31.03

А вы знаете, что сегодня ровно год как Путин - Ху@ло.

Адказаць
+13 +
), 21:17, 31.03

Традиции соборности хорошо видны когда народец кучкуется у подъездов и магазинов.

Адказаць
+4 +
Слесарь, 1:45, 1.04

Наверное что-то случилось.... Всем известна исключительная духовность, и доброжелательность "русских". Я понял, это их голливуд испортил, интернет! 200 лет назад они наверняка были другими!
И врал тогда Даль, когда писал, что - МОСКАЛЬ м. южн. москвич, русский; солдат, военнослужащий. От москаля, хоть полы отрежь, да уйди! Кто идет? Черт! Ладно, абы не москаль. С москалем дружись, а камень за пазухой держи (а за кол держись). Мутит, как москаль на селе, т. е. солдат. Не за то бьют москаля, что крадет, а чтобы концы хоронил. Знает москаль дорогу, а спрашивает! Москалить малорос. мошенничать, обманывать в торговле.

з.ы.: а если серьёзно, то кол-во невменяемых (верящих киселю) и у них, и у нас имхо одинаково. Но мы всё же сильно разные.

Адказаць
+2 +
Андрей, 8:38, 1.04

А еще нелишним будет сравнить, сколько на одного психически ненормального немца, разбившего самолет, приходится пьяных и/или некомпетентных русских пилотов, которые привели свои борты к гибели. Что-то мне подсказывает, что пропорции будут не меньше, чем с убийствами

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны