29 красавiка 2024, панядзелак, 15:51
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 47
+198 +
дед, 11:23, 1.11

Рука не дрогнула бы у каждого настоящего беларуса. Причём не только не дрогнула бы, а всё что надо сделала бы с поразительной точностью и скоростью. Никого так сильно ненавидят беларусы как эту падаль и его поганый выводок.

Адказаць
+73 +
Дед, 11:35, 1.11

Пусть лукпшенко умирает но также как Свитан. Медленно, с болью, по частям.затем собирать эти части вместе и опять умертвлять его по частям. Затем прилюдно повесить!

Адказаць
+36 +
lkz, 18:34, 1.11

Дед, после "испытаний" эту гниду в кандалах и наруч-
никах надо в клетке, повозить по Беларуси, вместе с прихлебателями в упряжке .

Адказаць
+17 +
Талаш, 21:12, 1.11

Ну дык отжалейте одну американскую ракету!

Адказаць
+10 +
Кажан, 3:08, 2.11

Думаю, што не так. Трэба паставіць драўляную прыбіральню тыпу "сарцір". Пасьля павесіць луку і пасьля таго, як ён сканае укінуць яго ў дзірку ў той прыбіральні, каб народ хадзіў туды адмыслова спраўляць свае патрэбы. Потым наўпрост утапіць яго недзе ў балоце. Хай яго балотная гніль зжарэ.

Адказаць
+20 +
Повесить, 23:16, 1.11

Слишком гуманно для этой мрази, порождающей террор. Только на кол! Его и родню, участвовавшей. Хватит жевать сопли, лживая тварь должна сдохнуть.

Адказаць
+11 +
Это легко, 7:19, 2.11

Пожизненный срок. Никакой мгновенной смерти. Телевизор в камеру.

Адказаць
+9 +
нет, 9:49, 2.11

То, что Лука оставил в РБ смертную казнь, говорит о том, что сам бы выбрал жизнь в условиях пожизненного заключения, а не смерть. Так что однозначно смерть, но не расстрел, а забить дубинками такими же , как применялись в Окрестино.

Адказаць
+66 +
BDFY, 12:10, 1.11

ДЕД, 11:23, 1.11
Рука не дрогнула бы у каждого настоящего беларуса. Причём не только не дрогнула бы, а всё что надо сделала бы с поразительной точностью и скоростью.
==
А я б помучил его, прежде, чем.......

Адказаць
+23 +
Истина, 19:28, 1.11

Проклятой семейки лукашенок поZop на десятилетия...и коленьке, и борову нарику димке, и дурику усатому витьке

Адказаць
+7 +
Ната (14), 23:00, 1.11

Слова мамки моей подруги: "Помолимся за психическое здоровье Лукашенко!" А может уже и поздно это делать?!

Адказаць
+6 +
Шос, 2:50, 2.11

Шос .....

Адказаць
+56 +
Ильич, 11:36, 1.11

Все правильно: 2 -в колени, остальное - в живот.

Адказаць
+88 +
Иван1, 11:36, 1.11

Человечище!

Адказаць
+138 +
Десантник СССР , 11:48, 1.11

Наш человек ! НАСТОЯЩИЙ ПОЛКОВНИК ! Спасибо Вам Роман за то, что выжили в плену! Спасибо за правду которую Вы рассказываете! СЛАВА УКРАИНЕ ! 🇺🇦✌️. ЖИВЕ БЕЛАРУСЬ ! ✌️🤍❤️🤍

Адказаць
-120 +
Rfgt, 12:00, 1.11

Что-то в 20м не сильно украинцы беларусам поддержку оказывали... Плешивым чортом восхищались и торговлю мутили... Домутились...

Адказаць
-83 +
было дело, 13:13, 1.11

Как раз на Черниговщину и ездили караваны с битумом с 20 года. Правда глаза колет

Адказаць
+123 +
Д и К, 13:43, 1.11

Не путайте Лукашенко с беларусами и точно также не отождествляйте украинцев с их властьимущими.
Как в РБ, так и в Украине есть вата и не мажьте агулам этой ватой народы.
Подавляющее большинство украинцев поддержало беларусов в 20-м и многие готовы были участвовать вместе именно в силовом сценарии, но .. лидеры протестов выбрали "мирность" Макса Каца.
Мозыр вообще особый город, как в 2020, так и в 2022-м работал на Лукавого и Путлера.
Что касается мозырского битума, то распилом денег "большого строительства" с фирмами Коломойского занимался министр инфраструктуры беларус Саша Кубраков родной племянник министра МВД РБ Вани Кубракова. Так что в битуме замазаны не только украинские олигархи и ОПа Зе, но и беларуские ...
Ещё раз - не путайте власти с народами.

Адказаць
+39 +
прозрение-презрение, 13:20, 1.11

И путлер был человеком года для Запада, теперь там все рады что он сдох.

Адказаць
+96 +
123, 13:51, 1.11

Колькі ўжо можна мусоліць? Украінцы заплацілі жахлівую цэну за свае памылкі.

Варта пра будучыню думаць!

Адказаць
+131 +
Platon, 12:07, 1.11

лукашенко стоит выйти РЕАЛЬНО в народ...и от его тела ничего не останется...а остатки душонки черти доварят в котле....сколько эта падаль пьет крови БЕЛАРУСАМ(((( одна надежда-не долго осталось ему

Адказаць
+76 +
Makhno, 14:29, 1.11

Так был же шанс, когда он в 2020 на какой то завод пришел. Был же шанс.

Адказаць
+20 +
Росит., 18:36, 1.11

Не... остануться куски от лукашенко... кто-то возьмётся за руку, кто-то за ногу, а кто-то за кое-что по меньше размером... и порвут, как тузик грелку... где-то так.

Адказаць
-72 +
123, 12:17, 1.11

Роман Свитан вы лучше украинцам расскажите какая ненависть у белорусов к Лукадрыщу.

Адказаць
+39 +
верно, 16:25, 1.11

Ещё какая!Каждый готов эту падаль разодрать голыми руками.

Адказаць
+6 +
Тверь, 2:51, 2.11

В аду 👹🔥 черти маньяка лукашенко Zaждалися тоже, вместе с маньяком шеломовым ака путин

Адказаць
+136 +
Егер , 12:20, 1.11

Пане Раман - Вы нават не ўяўляеце колькі сотняў тысяч сапраўдных беларусаў з задавальненнем і гонарам шлепгулі гя толькі сіпатага фашыста фенцыка, але і ягонае брыдкае атродзе і ягоных спадручнікаў у злачынствах супраць беларусаў!
Слава Украіне!!
Слава Каліноўцам!!

Адказаць
+111 +
Recently, 12:36, 1.11

Адзінае правільнае рэшанне - прыбіць лукавага як шалёнага сабаку.

Адказаць
+130 +
Dyce, 12:41, 1.11

Дзякуй за інтэрвью. Дзякуй пане Свіиан.
Вы адзін з маіх найлепшых экспертаў на ўкраінскіх ютуб каналах якіх заўжды слухаю.
Вы падкрэсліваецце позніцу між Лукавым вар'ятам і беларусамі.
Шчыры дзякуй Вам.
Перамогі Украіне.
Беларусь будзе вольнай.

Адказаць
+123 +
Dzik, 13:02, 1.11

У мяне рука не дрогнула прыстрэліць ня толькі лукавага, але і Вольфавіча (так званага "патрыёта" і сябра Сахашчыка), яго першага зама Муравейка, Хрэніна, Моластава, главу карнікаў МУС Кубракова і зама Карпянкова, пракурора Шведа, мярзоту Качанаву, ўсіх губазікаўцаў, КДБ, а так сама пракурораў, следчых і суддзяў ды працоўнікаў калёній і турам якія датычны да рэпрэсій.
Больш таго лічу неабходным што для свабоды краіны ўсё першыя карнікі павінны і здохнуць на хуткім трыбуналу і без усякіх перамоў.
Здпраўляцца за краты за іх злачынства, і за русіфікацыю павінны ўсё карнікі другога і ніжэйшага звяна, разам з міністрамі адукацыі і культуры, іншымі лукашэнаўскімі чыноўнікамі - злачынцамі, прапагандыстамі, дэпутатамі, судзямі, пракурорамі, ўсякімі бондаравымі і іншым сметнікам, ды папамі - шавяністамі. Прытым нягледзячы на ўзрост, стан і даўніну злачынства. Бо злачынства іх, як злачынства супраць чалавечнасці, не маюць тэрміну даўніны.

Адказаць
+26 +
пенс, 13:39, 1.11

Костевич со Щеткиной оставь мне.

Адказаць
+19 +
Ильич, 14:49, 1.11

Никто! Слышите? Никто не положит на ковер перед вами эти личности и не протянет ТТ с полной обоймой! А вот забарикадированных их прдется долго искать и выкуривать. И это далеко не "Джин! Перенеси этих * вот сюда, к ногам мне!"
Так что повезет, если хоть одного из вашего списка сможете в прицел даже мельком увидеть.

Адказаць
+55 +
Waxed, 16:20, 1.11

Добрае рэшанне. Належыць падрыхтаваць групу (а лепш некалькі груп) з беларусаў па навыкам партызанскай барадзьбы і працы з атрутаю, выбуховымі рэчамі ды дронамі, закінуць у Беларусь з мэтай знішчэння гаўляйтара і ягонага атачэння. Давесці справу.
Беларускі Массад належыць рабіць зарас. Працы шмат. Магчыма гэта разумеюць адпаведныя спецыялісты СБУ ды ЦРУ. Іншага выйсця акрамя таго каб іздох гаўляйтар і ягоная кодла не бачна і няма.
Гаўляйтар павінен здохнуць. Ягонае атачэнне з карнікаў так сама павінна здохнуць.

Адказаць
+103 +
Frustrating, 13:06, 1.11

Не толькі расстраляць ды судзіць ўсю лукашэнаўскую кодлу за іх злачынства. Але і пазбавіць пенсій, уласнасці, ўсёй маёмасці, ўсіх палацаў. Якія належыць спагнаць за шкоду якія яны нанеслі людзям, ахвярам рэпрэсій.

Адказаць
+60 +
ХХХХХ, 13:08, 1.11

Спасибо за эту информацию о Свитане. Так вот он, оказывается, кто - Великий Человечище!

Адказаць
+95 +
Ease, 13:19, 1.11

Дзякуй пане Світан.
Заўжды Вас гляджу і слухаю на ўкраінскіх ютуб каналах.
Дзякуй Вам.
Украіна пераможа і Беларусь будзе вольнай.
Слава Украіне.
Жыве Беларусь.

Адказаць
+53 +
гузiк, 13:38, 1.11

Если б у лукавого не было охраны, его бы на шматки порвали сами беларусы. И ближний круг начал бы первым.

Адказаць
+71 +
Ede, 13:58, 1.11

Дзякуй пане Світан.
Дзякуй за інтэрвью.

Адказаць
+63 +
Pomp, 13:59, 1.11

Каб не дрогнула рука.
Самае найлепшае рэшанне.
Усе стальное, разлічваць што Лукавы зменіцца, то ад лукавага.

Адказаць
+80 +
Jinny, 14:00, 1.11

Той хто знішчыць лукавага вар'ята назаўжды увайдзе ў гісторыю і стане Нацыянальным героем Беларусі.

Адказаць
+84 +
Bunny, 14:02, 1.11

Дзякуй за інтэрвью.
Дзякуй пану Світану.
Заўжды прыемна яго глядзець і слухаць на ўсіх ўкраінскіх ютуб каналах.
Дзякуй.

Адказаць
-60 +
Я, 14:58, 1.11

У зеленского был шанс. Так он с ним обнимашечки устроил.

Адказаць
+66 +
sož, 16:57, 1.11

Што-дзень гляджу падрахунак з фронту Украіны з шаноўным панам Раманам Сьвітаном!
Будзе вызвалена Украіна (Русь гістарычна'я) - будзе вызвалена й "Бела - русь" (Літва гістарычна'я)!
Але планавая падрыхтоўка па-вызваленьні "Беларусі" мусіць пачацца ўжо седня, як тут, у "Беларусі", так і ўва Украіне.

Адказаць
+41 +
З мінулага, 20:24, 1.11

Неяк у далёкім 1991-м годзе надарылася быць у камандзіроўцы ў Шклове. З усіх забаў у вольны ад працы час гэты правінцыйны райцэнтр здолеў прапанаваць сустрэчу "трудзяшхыхся" з дэпатутам (на той час) лукашэнкам у мясцовым клубе. Пад час тае сустрэчы і ўжо пасля неафіцыйна частцы то бок размовы з тымі ж "трудзяшчыміся" на вуліцы я знаходзіўся на адлегласці пары метраў ад пачвары... Усе апошнія 30 гадоў я не магу дараваць сабе, што не ўчапіўся гэтай поскудзі ў глотку і не перагрыз яе. Ніякай жа аховы каля яе не было! Аднак я не мог на той час прадбачыць, што гэты мутант калгасна-саўковага крывазмяшэння выб'ецца ў "прізядзенты" і што ён надалей вытварыць з маёй Беларусі!... Зараз, калі б я здолеў дацягнуцца да гэтае гніды - ні тое што б рука не здрыганулася, ні адна б валасіна на маёй пасівеўшай галаве не зварухнулася бы.

Адказаць
+39 +
Ignited, 20:36, 1.11

Будзь ты прокляты лукашэнка.
Будзь ты прокляты.
Здохні.

Адказаць
+24 +
Stas, 21:04, 1.11

Самозванец враг Белорусского и Украинского Народа, уверен, что нападение на Украину спланировали оба путолукашиста.

Адказаць
0 +
старушка, 15:05, 2.11

"В 2013-ом году, когда Янукович нехорошо себя повел на Майдане, наша донецкая афганская организация «Никто кроме нас» была в Киеве уже 2 декабря 2013 года."
***************************
А нам заливали "студенты песни пели, потом пришли ихние отцы и безоружные, неподготовленные победили ОМОН и армию".

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны