3 мая 2024, пятница, 14:07
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
0 +
Слушатель, 10:40, 10.06

О каком уничтожении "Сталицы" речь? Включите 72,9 УКВ!

Ответить
0 +
Старая знакомая, 10:46, 10.06

Знаю Гончарука. Порядочный и добрый человек. Талантливый организатор. Скольким помог! Держись, Игорешка! И это пройдет!

Ответить
0 +
Никодим, 12:16, 10.06

Награда нашла героя!

Ответить
0 +
Прымач, 17:05, 10.06

"Сталіцу" слухаў заўжды раней і слухаю дагэтуль. Ніхто яе не зачыняў. Вывярайце факты! Нельга так адзіную беларускую станцыю зневажаць. А гэтыя "мінскія хвалі" усе на адзін капыл - ні чуў і нават слухаць не хочу!!! Жыве "Сталіца"!

Ответить
0 +
Слухач2, 19:13, 10.06

Рэспект і ўважуха 2 "Прымач, 17:05, 10.06" - А некаторым скажу - ня трэба дурніцы.... Станцыя наша і харошая - акрамя яе і радыёкропкі беларускага слова няма... А калі накраў гэты дзяцел - хай сядае - бо толькі гэтак выкараняецца прага да крымінальнага заробку... Жыве беларуская мова (Якой на гэтай абліспалклмаўскай хвалі і на нюхнуць не было)

Ответить
0 +
Абцасман, 21:34, 10.06

"сталіцу" не зачынілі, але з праймтайма выкінулі. Хто тыя 72,9 УКХ слухае? Заткнулі 103,7 хрусталёўскім "Радыус ФМ", які такое ж фуфло як усё, што рабіў "лучэзарны" Ягор.

Ответить
0 +
Глеб Жиглов, 6:49, 11.06

Не хочется повторяться, но: ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ!!!

Ответить
0 +
Прымач, 8:54, 11.06

А дзе той хрусталёў? У яго ж, здаеццо, радыё "агульнацыянальнае тэлебачанне:-)" ёсьць... А "радыюс-фэмэ" прычым тут - нешта не зразумела... Ці ён і там рабіў?

Ответить
0 +
Слухач2, 13:02, 11.06

Пры чым тут Хрусталёў:( Хрусталёў і сам, гавораць, зацікавіў кантору з-за прагі "к презренному металлу." Можа яшчэ на зоне з Гпнчаруком ля адной парашы спаць будуць. А наконт слухання - Сталіца мае 5 месца у нацыянальным рэйтынгу.... Радыюс, як вядома, таксама станцыя Белрадыё

Ответить
0 +
Егор Матылев, 12:23, 23.04

На счет «Якобы они с ноября 2006-го по май 2009 года составили на вымышленных лиц заведомо ложные договоры подряда по подготовке и редактированию материалов для музыкальных программ» я знаю доподлинно это имело место быть!

Ответить