4 мая 2024, суббота, 21:49
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
+2 +
mv, 22:38, 27.12

тема не интересна коментов -0 Хотя это событие перевешивает все ваши навины

Ответить
+2 +
haryer63, 23:13, 27.12

не крыўдуй братан, кожнаму часу свой глядач..ю

Ответить
+3 +
crazy, 0:04, 28.12

Эх, вспоминаю 2001-й год и концерт в к/з "Минск", такая домашняя атмосфера была, несмотря на присутствие изрядного количества сотрудников милиции. Я еще тогда совсем юный был и пришлось вместе с товарищем отпросится с уроков в школе, чтобы побывать на нем )) Но было весело, да и сами участники этого перфоманса добавляли солидную долю юмора в действо. Сейчас такое, увы, уже сложно даже представить - времена изменились.

Ответить
0 +
м., 20:40, 28.12

Гляджу дый плачу.
То бый такi час... усе былi закаханыя адзiн у аднога, на Радыё 101,2 круглыя суткi вiравала жыццё. А якiя госцi там бывалi... а якiя спевы гучалi...
а феерычны Новы год, а запiс "Народнага альбому", а "замочкi" Рок-карон. Альбо проста сустрэчы пад гiтару ды фiлiжанкi моцнай ды горкай, i не заусёды тое было каваю...

А пасля - подлы факс, што паскудным гадам выпауз пад вечар у пятнiцу 30 жнiуня i паведамiу, што - "БАСТА, КАРАПУЗИКИ!" - Радыё 101,2 павiнна затыкнуцца, бо дужа замiнае гэтай уладзе. Мы у той момант якраз ладзiлi стол на нараджэнне Жанны Лiтвiной, а потым збiралiся пайсцi, па-мойму, на джаз (альбо рок?)-фэст. I тут нашая разгубленнасць, i немагчымасць даць веры, i проста нейкая дзiцячая надзея, что гэта чыйсцi дурны жарт альбо памылка.
Факс быу наладжаны на функцыю "аутамат", нiкога у "начальсьцьвянных кабiнэтах" вызванiць было ужо немагчыма: лета, пятнiца, вечар...
Неузабаве усе упэунiлiся: гэта быу танны, але дужа эфектны падарунак ад хеуры свайму гаспадару; ён у тую ж пятнiцу ладзiу свае народзiны. Радыё 101,2 знiшчылi проста для ягонага задавальнення. Ну, яшчэ й каб прадэманстраваць адданасць ды гатоунасць рушыць за сваiм правадыром далей. "Далей" -- гэта разгром Плошчы, "далей" -- гэта выбухi у Вiцебску ды Мiнску, "далей" -- скрадзеныя альбо забiтыя Людзi. "Далей"... Шмат чаго яшчэ было "далей".

Сёння я убачыла нас, тагачасных.
Дзякуй усiм стваральнiкам фiльма.

Ответить