banner1 banner1 banner1

5.12.2012

Месть за перфоманс возле Верховного суда? 13

13:40, — Политика

Месть за перфоманс возле Верховного суда?

В Минске задержан художник Алесь Пушкин, он находится в отделении милиции Ленинского района Минска....




Комментарии

Беранд., 13:46, 5.12      -   +43   +  
А-а, ленинское гестапо ? Комната 235 ? АЛЕСЬ, трымайся !
Ответить
дачка партызана, 13:55, 5.12      -   +27   +  
Партрэт Лапіцкага канфіскуюць, выдадуць гругі...з вусамі, і прысудзяць хадзіць з ім)) І калі ж гэты маразм скончыцца...
Ответить
алекс, 14:12, 5.12      -   +31   +  
Этим многочисленным держимордам и невдомёк,что такое перфоманс, и что такое честь и достоинство.
А Алесю за то,что пытается достучаться до юродивых, огромное уважение. В Сморгони его не удалось сломать местным вертухаям. Не сломят и столичные "спецы".
Ответить
88, 14:13, 5.12      -   +10   +  
А Ж.П. сегодня на работе?
Ответить
любопытный, 14:23, 5.12      -   +15   +  
Опять ,,ленинцы,, бить будут?
Ответить
леонид4624, 14:33, 5.12      -   +11   +  
Данным утверждением что мвд не известно где находится художник..показало что процессы у них под контролем поэтому это задержание художника имет прямое отношение к деревне Павловичи когда сотрудники МВД в угоду иноверцам начали сжигать деревнью Пвловичи
Ответить
Mixacь, 15:08, 5.12      -   +11   +  
Алесь вумны чалавек. Он зря такие вещи не будет делать.
Ответить
бр, 15:20, 5.12      -   +17   +  
Больные на всю голову. Не позорились бы перед людьми - задерживать художника с картиной. Это же бред!
Ответить
Чегеварвар, 15:39, 5.12      -   +17   +  
Алесь - малайчынка.
Жывы прыклад перад тымі, хто ўвесь час лямантуе "А мне жаж дзетак карміць, карову даіць."
Мае прынцыпы, мае мужнасьць, мае пасьлядоўнасьць ды сапраўдны, а ніякі не "лукав-афіцэрскі" гонар.
Дзякуй сапраўднаму патрыёту.
Ответить
Чегеварвар, 15:45, 5.12      -   +17   +  
У мянтоўні таксама Хартыю чытаюць. Да іх і зьвяртаюся:
Калі пасярод Вас ёсьць сапраўды хаця-б адзін чалавек, адгукніцеся, скажыце тут ці паведамьце праваабаронцам ці тут, на сайце, дзе насамрэч зараз Алесь.
Мне цікава, ці знойдзецца хаця-б адзін з вас, варты "чалавекам звацца"...
Ответить
брестчанка, 16:23, 5.12      -   +11   +  
Алесь,вялики дзякуй .
Ответить
Anatol, 17:11, 5.12      -   +5   +  
Алесь,
хоч ты нагадай, што ёсць яшчэ нейкі супраціў дыктатару-адукатару. Ён прызнае толькі адзін пэрформанс - парад з удзелам Міколкі-цягніка.
Ответить
Indy, 19:05, 5.12      -   +1   +  
Изучайте химию, господа!
Ответить