1 мая 2024, среда, 21:01
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 11
+17 +
череп, 16:39, 27.12

Барышня Юля! Возвращайся ! Ждем тебя с твоим опытом на Октябрьской пл. "СТОП-НАЛОГ".

Ответить
+61 +
Таццяна, 16:45, 27.12

Вялiкi дзякуй, Юлiя, за Вашу вельмі патрэбную і высакародную працу, поспехаў і ўдачы Вам!

Ответить
+29 +
Лежащий на диване, 19:11, 27.12

Замечательно, умница!

Ответить
+20 +
Хмель., 19:57, 27.12

Обязательно теперь зайду в Панские плацики. Раньше ходил в Пузата Хата.

Ответить
+9 +
Лара, 20:55, 27.12

А где именно это кафе находится?

Ответить
+1 +
Kyiv, 0:23, 28.12

Київ, Харківське шосе, 56

Ответить
+14 +
Виталий , 20:49, 27.12

Сильный сюжет.

Ответить
+24 +
Sергей, 21:43, 27.12

С одной стороны Юля с мамой и их жизнь, с другой стороны возьмем ермошину с сыном. Разные планеты, разные миры, свет и мрак, чистота и грязь. И вот эти светлые и чистые люди должны были бежать с родной земли, потому что на ней очень хочется хорошо жить этим мразям, напоминающим мне жабу со своим люгухой-сыном из "дюймовочки". Видать не тому нас учили в детстве. Надо было учить давить гнид в зародыше, без жалости и сочувствия. Как больно и обидно сейчас осознавать это.

Ответить
+4 +
Юля, 3:00, 28.12

Сябры! Дзякуй вялікі за падтрымку! Кожны з нас імкнецца да свабоды,праўды і да лепшага жыцця сабе і сваім родным. Мы прагнем шчасця нашым дзецям у вольнай квітнеючай Беларусі!
Зараз мы павінны падтрымаць мужных укарінцаў, якія адстойваюць сваё права на будучыню. Тыя людзі, якія зараз стаяць на Майданах Украіны, яны сапраўдныя героі .Іх душаць - яны стаяць, іх бьюць - яны стаяць, іх забіваюць -яны стаяць ... і дзе пабілі трох,заўтра выйдуць дзесяць..
Я заклікаю ўсіх беларусаў, у якіх ёсць свядомасць і магчымасць,ехаць сустракаць Новы год у Кіеў:
- па-першае,Вы адчуеце,сапраўдны подых нацыянальнай годнасці і адзінства;
- па-другое, Вы падтрымаеце людзей,якія не гледзячы ні на што, стаяць другі месяц за сваю свабоду;
- па-трэцяе, Вы раскажыце, што можа здарыцца,калі яны гэтую свабоду не адстояць
і апошняе арганізатары абяцалі Modern Talking и Pink Floyd :)
Жыве Беларусь і Слава Украіне!

Ответить
+4 +
vickav, 10:41, 28.12

Добрыя людзи з нядобрай краiны. Вельми прыемна бачыць нашых людзей Свабодными.

Ответить
+2 +
Земляк, 9:19, 29.12

Обов'язково загляну на Харківське шосе, 56.
А Ви, білоруси, приїзжайте до нас в Київ, на Євромайдан. Ласкаво просимо.

Ответить