4 мая 2024, суббота, 9:16
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 17
-1 +
упс..., 12:20, 17.02

Известный???

Ответить
-5 +
еггог, 13:22, 17.02

А кто это?

Ответить
0 +
я, 3:21, 18.02

сказано же вам, это не солодуха

Ответить
+10 +
прохожий, 12:33, 17.02

Был. Отличный концерт получился!

Ответить
-8 +
sf, 12:35, 17.02

Кто не в курсе, что Виктор Шалкевич в дружбе с Александром Милинкевичем? И даже отмечен несколькими грантами. Ну и да - Ляписов вот запрещают, а Шалкевич катается...

Ответить
+5 +
прохожий, 12:53, 17.02

Глупости пишете

Ответить
+11 +
Garyk, 13:04, 17.02

Яшчэ слова супраць Вiктара скажыце - кiну гранату.
Цудоўнае выступленне. Дзякуй, цiсну руку. Плёну! Спадабалiся новыя песнi.
Вясна прыдзе !

Ответить
+9 +
eeee, 12:45, 17.02

НА КОНЦЕРТЕ БЫЛ!!! СУПЕР!!! ЭТО ВАМ НЕ СОЛОДУХА!!!

Ответить
+1 +
Белы Легіён, 13:12, 17.02

Раньше посещал концерты Виктора в Минске.Он всегда на свою Днюху их в Минске давал.
Но в этот раз не пошёл и предь не буду ходить из-за его близости к Барану(Милинкевичу)

Ответить
-1 +
наутилус, 13:25, 17.02

Краму тоже запрещают. Хоть музыка у них в тыщу раз круче.

Ответить
+3 +
прохожий, 17:04, 17.02

Это разная музыка. И та, и та, хороши по-своему. Зачем сравнивать?

Ответить
+5 +
eeee, 13:35, 17.02

ЛУЧШЕ РАЗ УВИДЕТЬ!!! А ПОТОМ СЛУХИ И ГАДОСТИ РАЗВОДИТЬ!!!

Ответить
+8 +
Шалкевіч, 15:18, 17.02

Дарагі SF!З задавальненнем дазнаўся ад Вас,што отмечен несколькімі грантамі..Дзякуй за інфу!!!.А дзе мне іх можна забраць, а то Мілінкевіч нічога не гаворыць?

Ответить
-6 +
sf, 16:04, 17.02

Говорите пустое. Это легко доказать. И второе - так почему вот других запрещают, а вы ездите беспрепятственно, хотя тоже когда-то спели пару нормальных песен?

Ответить
+2 +
шалкевич, 18:50, 17.02

Dakazwajcie!

Ответить
+7 +
azhbeta, 15:35, 17.02

Віншую Віктара з днём народзінаў! Песні яго і з гумарам і сумныя - але заўжды цудоўныя. Не мае розніцы з кім ён - ён з Беларуссю!
Поспехаў у працы!

Ответить
+4 +
Mihas Bar., 20:01, 17.02

Не прынята у нас чамусьці за ЖЫВЫМ ЧАЛАВЕКАМ (самому агідна такое пісаць) выказываць узнёсласьці. Але лепш зараз, чымся потым. Ці мала у нас выканаўцаў сваіх песянь? -не, ня мала, але ж сярод усіх зусім адметны спадар Шалкевіч, Няма сэнсу тут й мейсца характарызаваць яго творчасьць, хай займаюцца спэцыялісты, але абазначу тут свой панятак, разуменьне й адносіны. Скажу шчыра, на дух ня пераносіў выканаўцаў т.зв. аўтарскае песьні саўкоў, што й працягваецца да сёньня, але сп. Віктар зьвярнуў маю увагу на беларускую бардаўскую песьню. Яго тэксты й выкананьні настолькі цікавыя, што знаўцаў музыкі, я ужо ведаю, не пакідае адчуваньне задаволенасьці (кайфу) й захапленьня. Ня шукайця у яго сьпевах ГОЛАСУ, ня чакайця адметнага гітарнага СОЛА , сядзьце і абавязкова глядзіце і калі вы ведаяце мову, адчуваяце яе - бальзам паліецца у вашай душы такою асалодай, што неўзабаве ад сьмеху ці шчасьця узгадаяце аб ... падгузьніках. Вось ён, жывы гонар наш . Шчасьця табе й далейшых посьпехаў сп. Міхась.

Ответить