4 мая 2024, суббота, 13:56
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+6 +
Титус, 19:36, 17.06

Где скачать?

Ответить
+8 +
дачка партызана, 21:30, 17.06

А набыць кніжкі слабо?..І тым чынам падтрымацьць і Бераговіча, і Лабадзенку, і Шапрана, да таго ж і памяць аб вялікім нашым пісьменньке, я вось ужо набыла...

Ответить
+3 +
asa, 20:35, 17.06

Где купить и кто издал?

Ответить
+11 +
сын партызана, 21:04, 17.06

Вельмі шкада ,што цяпер няма сярод нас-беларусау Васіля Быкава.
Ен застауся у сэрцах нашых назауседы мужным,праудзівым і добрым чалавекам.
Наша краіна -Беларусь павінна ганарыцца,што сярод нас жылі і цяпер жывуць
сапраудныя беларусы.Змагары за нашу свабоду,незалежную Беларусь.
Яго творы даюць нам сілы,каб змагацца з чыноунікамі за светлае нашае жыцце,за прауду,якую усюды і зауседы казау і пісау у кнігах,часоепісах і на старонках газэт.
Чалавек,які бачыу,што такое вайна,сам прайшоу цяжкімі вайсковымі шляхамі і застауся жывы.
Якая гэта была вайна,страшная і з вялікімі стратамі для усіх людзей.
У яго творах няма пампезных,хваленных шыльд,якія пісалі пад дудку
парторгау КПСС другія пісьменнікі.
Чалавек,які не баяуся нікога і вучыу,як трэба вясьці барацьбу за прауду.
Уладам такі чалавек не падабауся.
Яны будуюць хакейныя палацы,будынкі для сябе і сваіз блізкіх,каля мясьцін
(Курапаты)дзе камуністы забівалі людзей будуюць будынак,каб там весяліцца.
Ну,што можна ужо казаць?
Да гэтага часу у гарадах і весках амаль,што няма назвау вуліц беларускага пісьменніка
Васіля Быкава .Вельмі дрэнна гэта.
Будзе час,калі усе зьменіцца .
Будуць названы вуліцыВ.Быкава,Р.Барадуліна у нашай краіне,будуць музэі і т д.

Ответить
+4 +
Boyka, 21:22, 17.06

Титус, 19:36, 17.06 :
<Где скачать?>

Титус, а купить за свои кровные и тем самым поддержать семью одного из не многих достойнейших сынов своего народа, наверное вам слабо. Кишка тонка. Большое мой юный друг, оно начинается с малого. Вы, наверное, не любите лукашенко и путена. Это так легко делается у персонального компютера. Попробуйте, для начала, свою задницу от стула оторвать.

Ответить
+5 +
zzz, 22:19, 17.06

читай внимательно,дурань.книга только что вышла,что зажал 100 тыс?? привыкли все качать на халяву

Ответить
+4 +
добряк, 0:09, 18.06

А ведь можно просто посоветовать книгу купить и без оскорблений. Так можно?

Ответить
+2 +
почитал комментарии и уже не добряк, 0:29, 18.06

Можно. Более того - в том комментарии нигде не сказано, что автор того комментария не готов заплатить.
Видимо отсталые комментаторы про такое изобретение, как электронная книга не слыхали и даже не догадываются, что кто-то может волноваться за срубленные деревья и предпочитать читать не бумажные книги.

Ответить
+9 +
тутэйшы, 22:26, 17.06

Великое дело сделано. Жаль, что не знал о проблеме издания. Думаю, нашлось бы много беларусов, которые с удовольствием внесли бы деньги на такое благое дело.

Ответить