4 мая 2024, суббота, 2:33
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 7
+52 +
Владимир, 20:02, 22.06

Конечно верить надо!И реабилитация полностью со снятием судимости за отсутствием состава преступления! Так оно должно быть Марина! Владимир Минск.

Ответить
+51 +
Виктар Окалакулак сябра БНФ ..Адраджэнне.., 20:21, 22.06

Паважаная Марына!Адыграюцца луке...крываваму душагубу Вашы слезы и усих пакутникау ад д.ябальскай лукавай здзеки . Трэба тольки верыць.што час гэты хутка прыйдзе.Жыве Беларусь!

Ответить
+38 +
inlin, 20:27, 22.06

трымайцеся! не трэба пісаць прашэнне! цяжка. але не трэба.

Ответить
+49 +
Мiкалаевiч, 20:40, 22.06

Лучшие из лучших по тюрьмам(((. Отольются волку слёзы невинных. Мiкола, беларусы ганарацца табою!

Ответить
+30 +
лкш пнх, 21:35, 22.06

Ксожалению Николай Викторович никогда не напишет прошение. Человек из кремня и камня!

Ответить
+2 +
а то, 14:24, 23.06

Статкевич есть Человек-алмаз, корунд, метеорит, большая редкость для стада баранов и овец, за которое он в одиночку оттдувается перед лукавым и плешивым...

Ответить
+8 +
сын партызана, 7:27, 23.06

Шаноуная Марына!
Мікола Статкевіч мужны,смелы, сапраудны афіцэр такіх,як ен у нашай краіне
на маю думку няма.
Дзе ж астатнія афіцэры беларускай арміі?
Чаму яны не робяць,каб вызваліць яго із турмы?
Пахаваліся у сваіх хатах,чакаюць ад сваіх генэралау узнагароды і пашаны,
толькі,каб услужыць царку .
Не!Яны не будуць гэта рабіць,яны пры кармушцы улад і аддаюць чэсьць мальцу
на парадах,гэта не па афіцэрску,тым пачэ не па даросламу.
Ваш муж-герой свабоднай Беларусі,змагар за свабоду беларускага народа і незалежную Беларусь.
Беларускі народ ганарыцца мужнасьцю і стойкасьцю Мікалая Статкевіча.
Яго яны баяцца усюды і зауседы,яны дрыжаць,калі лягаюць спаць,ен як ком ім у горле.
Яны няведаюць,як яму і Вам,шаноуная Марына напакасьціць і нагадзіць.
А Вы і мы-сапраудныя беларусы будзем рабіць так,каб ен і другія палітзаключонныя
хутка вышлі на свабоду.
Калі гэта адбудзецца,веру у беларускі народ,што такія змагары як Ваш муж
будуць дастойна павесьці нашу краіну -Беларусь у цывілізованы еурапейскі сьвет.
Ен і толькі ен можа павесьці нас,прыклад мужнасьці,смеласьці,адукаванасьці і культуры
у Мікалая Статкевіча хапае,што нельга сказаць пра другіх афіцэрау .
Гэта наш прэзыдэнт,прэзыдэнт свабоднай сінявокай краіны пад назвай
-Беларусь.
Ен,як Кастусь Каліноускі,Тадэуш Касьцюшка такі наш слауны і мужны
спадар Мілока Статкевіч!
Ганаруся ім,паважаю яго і Вас і усіх тых беларусау,якія усе робяць,каб наша краіна
была сапрауды незалежнай ад расейскай імпэрыі і была у складзе свабодных еурапейскіх краін.
Жадаю Вам шаноуная Марына,Мікалаю Статкевічу,родным,блізкім,сябрам,беларусам
і усім тым людзям,якія яго падтрымліваюць усяго самага лепшага у барацьбе ,жыцці і працы.

Ответить