26 апреля 2024, пятница, 22:12
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 13
+89 +
Роман, 21:27, 25.05

Сто пудов государство с него налог высчитает за подаренный ему дом.

Ответить
+41 +
Сергей, 21:51, 25.05

Да и 20 базовых сразу по приезду выставят по декрету №3.

Ответить
+5 +
беларус, 6:55, 26.05

За неуплату налогов власти отнимут дом и сделают в нем сельскую библиотеку им. А.Г.Лукашенко.

Ответить
+79 +
вася, 21:30, 25.05

МАЛАЙЦЫ.ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ.

Ответить
+13 +
Сергей, 23:29, 25.05

При чем Беларусь??? Россияне денег собрали

Ответить
+4 +
Жора, 6:45, 26.05

Какая разница. Жыве Беларусь !!!

Ответить
+21 +
Гомельский, 21:41, 25.05

Только не оформляйте на него, либо БЕЗ ПРАВА ОТЧУЖДЕНИЯ.
Иначе он этот дом продаст и дальше будет бомжевать. А вы будете чувствовать себя идиотами.
Хотя, даю гарантию - он через год по любому будет снова бомжевать. Это ЕГО стиль жизни. Он тронутый на голову, но он счастлив в этом своем мире. А вы ему хотите навязать мнимый комфорт. Вряд ли выйдет.

Ответить
+9 +
гэта яшчэ ня золак, 22:42, 25.05

Он тронутый на голову
__________________________
безумный гений?

Ответить
+18 +
гэта яшчэ ня золак, 22:34, 25.05

Бездомный художник из Гомеля Валерий Ляшкевич, который 20 лет живет на вокзале, вскоре будет иметь собственный дом.
_______________________
А ці будзе ён жыць у гэтым доме? Згадваецца гісторыя пісьменніка Міколы Лупсякова, які перад цывілізаваным жыллём аддаваў перавагу мінскім падвалам. І калі дзякуючы хадайніцтвам калег-пісьменнікаў яму была вылучана кватэра, ён, пажыўшы ў ёй трохі, зноў вярнуўся ў любімыя падвалы. Характэрна,што супацоўніц рэдакцый, якім ён прыносіў свае рукапісы, ён называў не інакш як б.Магчыма для такіх людзей беспрытульнасць - крыніца натхнення?З павагай да таленту Валерыя я зычу яму нарэшце займець нарэшце прытулак. Няблага было б выклапатаць для яго якую-небудзь пенсію.

Ответить
0 +
Gomel, 12:33, 26.05

Гэта яшчэ не золак. Згодзен з Вамі бо крыху ведаю яго. Ен ў Гомеле з'явіўся у пачатку 90х гадоў, прыехаў з Расіі. Такі лад жыцця ён вядзе па сённяшні дзень,хоць і спрабавалі яго уладкаваць пад дах да жанчыны, але доўга не пажыў. Вольны мастак, ён вольны ва ўсім. Гэта яго крыніца натхнення. Поспехаў яму ў жыцці!

Ответить
+13 +
сын партызана, 22:52, 25.05

Вельмі рад за вас беларусы,што дапамаглі чалавеку!
ТАЛЕНТ БЕЛАРУСІ!
ПАВАЖАЮ!

Ответить
+1 +
Бабуля, 9:02, 26.05

Нельзя сделать человека счастливым, если у него другое понятие о счастье. Дай Бог, чтобы он прижился в этом доме и муза творчества не покинула его.

Ответить