2 мая 2024, четверг, 3:39
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+80 +
беларусы, 17:39, 1.09

Молодец Аркадий! В точку!Слава Украине!

Ответить
+3 +
467г, 9:23, 2.09

Я уже давно говорил...Нужно усыпить бдительность врага, обмануть его, пойти на встречу ради того, чтобы потом уничтожить, перебить по-одному.....Выиграть время....

Ответить
+55 +
Киев, 17:52, 1.09

Послушайте его, дело говорит! А когда тут некоторые пользователи пытались донести тоже самое до читателей Хартии, все комменты были заминусованы.

Ответить
+7 +
Кунтуш, 18:35, 1.09

Тое, што аўтар называе "фильиiной грамотой", для народа Украiны называецца Канстытуцыяй. Гэта асноўны закон Украiны, таму народ да яго сур'ёзна ставiцца.

Ответить
+4 +
Чел, 0:35, 2.09

Согласен. Конституция должна быть как жена Цезаря. Подписывайте любые какие-нибудь другие бумажки, а Конституцию не трожте. Иначе потом эти переписывания будет не остановить. Хлебали уже, знаем.

Ответить
+4 +
глн, 9:24, 2.09

Наша Конституция тоже много обещает народу, но гарантом эти права и обещания не выполняются....И что?

Ответить
+11 +
вий, 19:30, 1.09

Неспорю время играет за Украину Чем больше время оттягиваеться тем Украина больше кребчает и ваенно и морально а Россия набарот катмиться в низ

Ответить
+17 +
чалавек, 19:36, 1.09

У мяне адно важнае пытанне . Растлумачце мне , чаму гэта прэзідэнт і яго кааліцыя не растлумачыла народу Украіны ўсе свае змены ў Канстытуцыю, што ды як, раней , каб не было гэтага паўстання? А толькі пасля калі здарыліся сутычкі і выбух , толькі пасля прэзідэнт выступіў з тлумачэннем папраўкі ў Канстытуцыю! Таксама вельмі прыкра , што выступая ён не выказаў спачуванне родным загінулага , а пачаў апраўдвацца за свае змены, у той момант калі афіцыйныя асобы ЕЗ прынеслі свае спачуванні адразу!
Таксама маё меркаванне, што канстытуцыю змяніць можна толькі праз рэферэндум, а не як захочацца усялякім кааліцыям!!!

Ответить