4 мая 2024, суббота, 11:50
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+15 +
пенсионерка, 13:01, 1.09

Лавров ошибся?Почему 80% ,а не 86%?

Ответить
-17 +
2323, 13:07, 1.09

Про 80 процентов Лавров их классно обломал. Да и вообще, на каждую такую бредовую ремарку обращать внимание бессмысленно. Это стандартные попытки зацепить Россию выдуманными обвинениями.

Ответить
+16 +
Анатолий, 13:19, 1.09

Изгнание из организации только рассмешило министра иностранных дел. А что ему остается делать. Признать то, что страну унизили у него нет смелости. А нести что попало он может, так как за это с него не спросят.

Ответить
+15 +
нерусский, 13:21, 1.09

"...80% населения мира живет в странах, которые «разделяют наши подходы,,,"
На самом деле 80% населения мира живет в странах, которым уже много-много лет московия не дает покоя.

Ответить
+12 +
Spadar, 13:29, 1.09

Упэўнены 80% жывуць ў краінах ,якія не паздяляюць маскальскія погляды.

Ответить
+2 +
Віталій, 14:12, 1.09

ІДІЙОТ !!! Краще не скажеш.

Ответить
0 +
Парамон, 14:47, 1.09

Вы паглядзiце на гэтага рускага хлуса! Пра якую расейскую справядлiвасць вы туу нясеце лухту.У чым тут ваша справядлiвасць? Мо у тым, што вы захапiлi, альбо анексiравалi Крым не маючы анiякiх юрыдычных падстау на гэта. Потым вы "справядлiва" пайшли мо хiба "па- брацкi" вайной на Украiну i частку яе вам удалося захапiць. Вы i у першым i у другiм выпадках хлусiце свайму народу i усяму свету. Крым вы аргументуяце "рэфярэндумам", якi не мае нiякай сiлы. Бо па украiнским ды i па вашай канстытуцыi рэфярэндумы так не праводзяцца. а толькi фабрыкуюцца мацнейшым бокам. Гэтак вы у гiсторыi рабiлi не раз. Гэта ваш стыль паводзiн, вашая захопнiцкая стратэгiя. Чаму ж вы не далi правесцi рэфярэндумы аб аддзяленнi ад вашай "iмперыi" у сваe часы Чачне, Iнгушэцii, Калмыкам, Татарстану, Кабардзiна-Балкарыi i iншым падняволеным рэпублiкам. I вось стаiць перад студэнтамi сталы, на вiд, прыстойны чалавек, i нясе прывыклую Крамлю i Гебельс-ТВ Расеi ХЛУСНЮ.
А што датычыцца вашай усмешк аб iзаляцыi Расе

Ответить
0 +
Парамон, 14:54, 1.09

.....Што датычыцца усмешкi гэтага хлуслiвага, а таму не прыстойнага мiнiстра на пытанне аб iзаляцыi Расеi ад мацнейшых краiн свету на G7, то скажу лаканiчна вядомымi словами "Смяецца той, хто смяецца апошнiм!"

Ответить