3 траўня 2024, Пятніца, 22:49
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 19
+68 +
Віталю, 13:27, 12.08

Паважаю цябе, Віталь !!!
Таксама некалі, у савецкі час, прыйшоў да таго, што марыць трэба аб нечым большым, чым "паліто" ;) Таксама добра памятую гэты момант з фільма !
Нажаль большасць і зараз не марыць ні аб чым большым, чым паліто, чарка і шкварка... Нажаль.
Каб такіх, як ты, была-б большасць - мы б жылі ў другой краіне, алеж на гэтай жэ зямлі!

З павагай,
Сябар.

Адказаць
+55 +
R, 13:35, 12.08

Я давно заметил, что сознательно на мове говорит только интеллигенция или какие-нибудь выдающиеся люди-вроде Вiталя Гуркова... Ментам, солдатам и другим госслужащим внушается неприязнь к белорусскому языку уже давно, так как говорящий на белорусском для власти-потенциальный враг (почему-то?)- т.е. якобы относится к оппозиции...

Адказаць
+61 +
Беларус, 13:47, 12.08

Даруй табе хлопчык вельмi шмат медалеу i маю гонар за цябе i нашу Спадчыну!!!!!

Адказаць
+46 +
ніка, 13:49, 12.08

паважаю!

Адказаць
+16 +
Пв, 14:02, 12.08

Очень очень крутой. В рб вообще спортсмены крутые и с гражданской позицией

Адказаць
+42 +
!!!!, 14:11, 12.08

Радует то, что ТАКИЕ БЕЛАРУСЫ ЕЩЕ ЕСТЬ НА НАШЕЙ ЗЕМЛЕ!!!!!!!!!!!!! Всего наилучшего этому сильному духом человеку и настоящему спортсмену, достойному абсолютного уважения!!!!!!!!!!!.

Адказаць
+41 +
Здань., 14:12, 12.08

Заўсёды адсочваю навіны пра нашага Асілка Віталя Гуркова.
Немагчыма перабольшыць уздеянне словаў ў падтрымку Роднага ад такіх людзей.
Ганаруся за іх, хоць іх не так шмат, але гэта важкая колькасць.
Дзякуй, Віталь! Перамог і поспехаў зычу табе і ўсім Барацьбітам за Беларусчыну!

Жыве Беларусь!

Адказаць
-19 +
Бутч, 14:16, 12.08

Каждый человек вправе выбирать на коком языке говорить.

Адказаць
+9 +
Dадзім, 16:31, 12.08

Дык а вы на якім?

Адказаць
0 +
Бутч, 19:08, 12.08

На русском.

Адказаць
+32 +
Яуген., 14:27, 12.08

Паважаны Вiталь!
Дзякуй табе за тое, што ты робiш на рынгу!
Дзякуй табе i за родную мову!

Адказаць
+61 +
Тутэйшы, 14:28, 12.08

Малайчына!!!Паважаю! Моц и гонар.

Адказаць
+13 +
лекс, 16:48, 12.08

Виталь - павага!!!

Адказаць
+12 +
Бефар., 17:45, 12.08

Гэта Беларус і Челавек !!!

Адказаць
+5 +
Фантифа, 18:01, 12.08

Видел фото виталия с закатом над балотам после победы на ригне, и лицо было такое не совсем веселое. думаю из-за этого. Наверно на ринге положено использовать только флаг государства

Адказаць
+12 +
Вiктар Кiрпiчэнка, 18:24, 12.08

гэты благародны хлапец заслугоувае павагi i сiмпатыi

Адказаць
0 +
Гонар, 19:44, 12.08

Вот это Человек. Соль земли.

Адказаць
+6 +
Аляксей, 20:03, 12.08

Дзякуй, Віталь!!!! Я ганаруся табою!!!Посьпехаў!! Спараўдны беларус і баец. Як жа прыемна бачыць спартоўцаў Беларусі,з грамадзянскаю пазыцыяй!

Адказаць
0 +
Ales, 21:27, 13.08

Дзякуй вялікі за родную мову. Паважаю. Сам ужываю. Ганаруся Вамі, Віталь.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны