5 траўня 2024, Нядзеля, 18:27
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 14
+53 +
sasa, 17:59, 25.12

Спасибо, Святой Отец! А ранше я праздновал 7-го января. (до гундяева)

Адказаць
+4 +
Незалежная ад маскалёў Лiтва (РБ), 14:41, 26.12

Унiяцтва, якое амаль знiшчылi маскальскiя акупанты i iх манкурты, гэта фактычна наша нацыянальная беларуская рэлiгiя. Ад 72 да 80 адсоткаў продкаў сучасных беларусаў - былi грэка-каталiкi. А так званая ''БПЦ'' - гэта манкурты акупантцкай маскальскай ''рускай'' царквы. Пры гэтым iх манкурт Лука амаль знiшчыў на Беларусi так званую БАПЦ (Беларускую незалежную Аўтакефальную Праваслаўную па бiзантыйскаму абраду Царкву''). Таму нам, як свядомым беларускiм грамадзянам, застаецца зарац фактычна цi зьвяртацца да Каталiцкага Касйёлу, цi да суполак унiяцiх. А ресейшчыну з iх маскальскай ''царквой'' мы прагонiм. Каранi беларуса - эўрапейскiя, а расейцаў-маскалёў - азiяцкiя. Маскалi i Азiя - гэта не наша.

Усiх з Нараджэннем Хрыстовым! Трымаемся!

Адказаць
+79 +
БЧБ, 18:05, 25.12

Беларусы! Аб'яднаемся супраць зла!

Адказаць
+65 +
константин, 18:14, 25.12

Огромное спасибо ЛЮБОМИР ГАЗАР ! Но к горькому сожалению ни кто нам и никогда ,не вернёт и не даст СВОБОДУ, если только МЫ сами дейсвительно захотим её вернуть ! Живе УКРАИНА !

Адказаць
0 +
Дмитрий, 16:35, 26.12

Надеюсь в следующем году освободимся)

Адказаць
+32 +
мужычок, 18:44, 25.12

Интересно как бы аглобля "отцензурил" его речь для граждан Беларуси, транслируйся у нас Украинсое ТВ ?!

Адказаць
+44 +
БЕЛАРУСЬ!!, 19:57, 25.12

СЧЫРА ДЗЯКУЕМ...СА СВЯТАМ !!...СЛАВА УКРАИНЕ!!..ПАКЛОН
И УВАЖЕННЕ КИЕВУ!!

Адказаць
+68 +
Гражина, 20:13, 25.12

Владико! Я беларуска, римо-католічка. Але....
Ви для мене - ще одне майже святе (вибачте за голосність) обличчя. Після Яна-Павла ІІ.
Я щиро Вам, владико, дякую за Вашу молитву за наш багатостраждальний народ, за нашу церкву (не має значення до якої саме конфесії вона належить), за наше майбутнє.
Щиро вітаю вас з наступаючим Новим роком, зі святкуванням Святого Різдва, з еднанням ВЕЛИКОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!
Благослові, Боже, народ України і його Великого Пастиря.

Блаславі, Пане, мой народе, ратуй беларусаў!

Адказаць
+30 +
усатый, 20:29, 25.12

за что Бог так наказывает Беларусь?

Адказаць
0 +
Ага, 1:13, 26.12

Бог, ці ватныя дэманы?

Адказаць
+8 +
Без луки, 10:30, 26.12

За лень, за трусость, за абыякавасть. Каждый из нас может сказать этой ситеме- Я ПРОТИВ!!! Наши права нарушаются каждый день, половина законов противореит Коституции. А мы молча все проглатываем.

Адказаць
+4 +
Жилетт, 11:21, 26.12

Очень важно помнить, что наказания БЕЗ ВИНЫ - НЕ БЫВАЕТ.

Адказаць
+5 +
Иван, 10:22, 26.12

да наша- вера униатства

Адказаць
+1 +
Бандерівець:), 17:07, 26.12

Нажаль, не всім українцям подобається бути вільними, то що казати про білорусів з їх рабським менталітетом?
Маючи Волю, можна взяти свободу, але маючи Волю, не можна дати свободу.
Ідіть потренуйте тіло. Якщо в тебе є брат чи, побийся з ним. Так ви зможете навчитися оборонятися й битися обидва.
Підтягуватися ви можете навчитися вдома.
Для того, щоб краще тактично мислити, можна грати у шахи навіть проти комп'ютера. У Windows 7 навіть встановлювати нічого для цього не треба.
Зробіть коктейль молотова в гаражі. Олія та бензин у вас точно знайдуться.
Відпочинте 3 доби у лісі, полюйте на зайців, добувайте вогонь. Коли були у оточенні наші бійці біля Луганська, полювання було одним з джерел їжі.
Почніть виготовляти маленькі бомби з добрив для квітів. Зможете зробити маленьку хлопушку - зробите й велику бомбу.
Робіть, а не строчить коментарі у Інтернеті.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны