3 траўня 2024, Пятніца, 12:35
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 17
+248 +
Фока, 16:57, 6.02

Слава Герою!

Адказаць
-27 +
Теме Лебедев, 20:31, 6.02

Конечно герою слава. Только за такой графический дизайн билборда надо руки оторвать. Ибо как можно было написать текст "Слава герою" внизу светло-желтым по белому. Это чтобы все было как можно незаметнее? А что за уродская выделяющаяся раскраска слова "Люди"? А где такой шрифт мерзкий откопали? Не иначе как в ряды протестующих проникли диверсанты из числа ставленников Януковича.

Адказаць
+226 +
Ян, 16:59, 6.02

СЛАВА УКРАIНЕ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! ГАНЬБА БЕРКУТУ!

Адказаць
+43 +
лявон, 17:22, 6.02

У Беларуси такое немагчыма ----знимуць зразу .

Адказаць
+99 +
Ірына, 17:43, 6.02

Яшчэ тры месяцы таму гэта не было магчыма і ва Ўкраіне.
Яе народ тады і сам не ведаў, што ён ужо Народ і Нацыя.
Паварот гісторыі можа з'явіцца нечакана шпаркім.

Ганаруся нават тым, что я проста відавочца гэтых падзей.
Героям слава!

Адказаць
+84 +
глінскі, 17:06, 6.02

Гісторыя круціцца па спіралі...Так і хочацца сказаць : -Любы , любы хлопча Міхалка ты бароніш Новую Украіну!

Адказаць
+144 +
неабыякавы, 17:09, 6.02

«Нация существует до тех пор, пока существуют люди, готовые ее защищать. Слава Украине! Героям Слава!», сообщает gazeta.ua. --
ЧУЕЦЕ, БЕЛАРУСЫ, ГЭТА І ВАС ЯШЧЭ ЯК ТЫЧЫЦЦА!

Адказаць
+27 +
Ага, 17:41, 6.02

Вось толькі, напрыклад, Каваленке акупанцкая хунта не дасць білборды паставіць ... пакуль што ...

Адказаць
0 +
1, 9:29, 7.02

>Вось толькі, напрыклад, Каваленке акупанцкая хунта не дасць білборды паставіць

Ну если ты будешь спрашивать, наверное не разрешат.

Адказаць
+33 +
коля зонтик, 17:12, 6.02

В честь таких людей улицы и проспекты надо называть. А не билборды ставить.

Адказаць
+113 +
вов, 17:28, 6.02

Великий,НАРОД.Так рождаются герои.Украинцы я горжусь Вами.Победа будит за Вами.Хороший пример, братьям славянам. ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ ВЕРЮ В ВАС!

Адказаць
+36 +
Земляк, 17:36, 6.02

УКРАЇНЦІ ПОВТОРНО ПОДОЛАЛИ ПЛАНКУ СТРАХУ - ЩО НЕ ПОДОЛАТИ І САМО ПО СОБІ НЕ РОЗСОСЕТЬСЯ.

Адказаць
+99 +
azhbeta, 18:01, 6.02

Украінцы вы малайцы. Вы - нацыя. Слава герою!
Слава Украіне!!!

Адказаць
+55 +
дачка партызана, 18:18, 6.02

Здзекваясь над гэтым прыгожым і мужным украінцам, гэтыя скубленыя пеўні, гэтыя вырадкі, якія топчуць украінскую зямлю, жруць яе хлеб... і якія размаўляць толькі па расейскі, адчувалі сябе героямі...Аказалася наадварот, увесь свет уздрыгнуўся ад гэтага відэа, нават немагчыма было ўявіць, што такое магчыма ў еўрапейскай краіне, дзе дзеля аховы сваей бандыцкай улады Януковіч трымае сапраўдных фашыстаў, Міхал паўстаў сапраўдным героем! Нізкі табе паклон, Міхал Гаўрылюк і павага беларусаў. Сэрцам мы з вамі, браткі украінцы! Мы верым, вы пераможаце, а там мы і падцягнемся...

Адказаць
+43 +
44, 19:31, 6.02

В наше время так издеваться над человеком? Уму непостижимо,,

Адказаць
+18 +
Україна , 23:41, 6.02

Дорогі СЯБРИ я Пишаюсь Вами ! У Такий Складний момент для моєї країни ВИ ТАК НАС ПІДТРИМУЄТЕ ! Дзякуй Вам!! Низький Поклін вам! ЖИВЕ ВІЛЬНА БЕЛАРУСЬ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Адказаць
+6 +
светлана, 23:53, 6.02

тема лебедев - вы за красоту. вы может быть и дизайнер. а здесь всетаки жизнь..........

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны