26 красавiка 2024, Пятніца, 19:30
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 45
+125 +
Partyzan, 10:21, 24.04

З днём нараджэньня Зянон Станіслававіч ! Жыве Беларусь!

Адказаць
+26 +
Защита Филидора, 11:56, 24.04

Далучаюся да віншаваньня!

Адказаць
+10 +
Вовчик, 13:16, 24.04

С Днем рождения, уважаемый Зенон Станиславович! Здоровья Вам, благополучия и чтоб сбылись Ваши мечты в отношении Беларуси. Все плохое скоро закончится, и эти, 20 лет средневековья, будем вспоминать, как страшный сон белоруского народа. Всех благ Вам и Вашим родным и близким. Живе Беларусь!

Адказаць
-13 +
па сутнасьці, 13:23, 24.04

Ну і што з таго, што яна (абы-як) жыве? Ён якое мае да гэтага дачыненьне? Менш пены і ўсхваленьняў. Няма чаго ўсхваляць па сутнасьці пасьля 20 год эміграцыі...

Адказаць
+4 +
па адсутнасці, 19:03, 24.04

Калі б не эміграваў - зараз яго прозвішча ў адным шэрагу з Карпенка, Красоўскім і Ганчаром было. А так жывы.
Так што не мялі бздуру.

Адказаць
+80 +
Владимир , 10:26, 24.04

С днем рождения ! Всего наилучшего ПАТРИОТУ БЕЛАРУСИ

Адказаць
+66 +
Просто так, 10:30, 24.04

От всей души поздравляю.

Адказаць
+76 +
Лявон, 10:31, 24.04

Шчыра віншую з юбілеем, паважаны Зенон Станіслававіч! Здаровя, шчасця табе. тваёй жоначцы і дачурцы. Веру, што ў хуткім часе ты вернешся з прымусовага выгнання на сваю такую цудоўную, але покуль не свабодную Беларусь.

Адказаць
+61 +
tak, 10:32, 24.04

Жыццё толькі пачынаецца ў 70 год. Усяго самага найлепшага!

Адказаць
+68 +
!!!, 10:32, 24.04

З Днём Народзінаў Вас, паважаны Зянон Станіслававіч! Ад усёй Душы жадаю Вам шчэ доўгіх-доўгіх год жыцьця і магчымасьць пражыць іх у вольнай Беларусі. Вы для мяне заўжды былі і будзеце адзіным праменём сьвятла ў гэтай цемры. Дзякую Вас за гэтае! Вы цудоўнейшы Чалавек! З Днём Народзінаў!

Адказаць
+67 +
Мікола А., 10:35, 24.04

З днём народзін, Вялікі Чалавек!

Адказаць
+60 +
Olgerd, 10:36, 24.04

С днем нараджэння Зянон Станiслававiч,сярдэчна вiншую. Жыве Беларусь!!!

Адказаць
+52 +
ales, 10:36, 24.04

Шчырае ВІНШАВАННЕ шаноўнаму спадару Зянону! Моцнага здароўя, добрага настрою і плёну ў змагарнай працы! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ! Хрыстос ўваскрос!

Адказаць
+53 +
Наталья, 10:37, 24.04

З Днём народзінаў, паважаны Зянон Станіславвавіч! Вельмі спадзяюся на Ваша вяртаньне на Радзіму.

Адказаць
+51 +
Rex Alherd, 10:37, 24.04

З Днем народзінаў, даражэнькі наш Зянон Станіслававіч! Вяртайцеся хутчэй!

Адказаць
+59 +
Андруша, 10:37, 24.04

Вiншую са святам дзяцька Зянон!!!Доугiх гадов ПАТРЫЁТ!!!

Адказаць
+59 +
Svet, 10:38, 24.04

Паважаны, спадар Зянон. Віншуем Вас з днём нараджэння, дай Вам Бог здароўя і доўгіх год жыцця, каб Вы і мы дачакаліся тых дзён, калі пабачым Вас на роднай зямлі ў свабоднай Беларусі. Ужо прыйшлі тыя часы, аб якіх Вы некалі гаварылі і прадракалі. Нават тыя людзі, якія Вам не верылі, пачалі зноў звяртацца да Вашых слоў. Няхай будзе больш у Вас прыхільнікаў, няхай Жыве бясконца любімая наша Мова і Беларусь!

Адказаць
+35 +
Беларус, 10:40, 24.04

Сапраўдны Чалавек з вялікай літары!!!

Адказаць
+46 +
Віншуем!, 10:41, 24.04

100 гадоў Вам Шаноўны!

Ніхто з сучаснікаў, пакуль, не зрабіў для адраджэння Радзімы больш, як Зянон. За Зянонам ішла ўся разумная Беларусь.
Каб не Вандэя, мы б сёння жылі ў Еўрасаюзе.
Ну а зараз будзем нюхаць рускія боты.










Адказаць
+24 +
барыс, 10:49, 24.04

З днем нараджэння, Зянон Станіслававіч! Здароўя Вам, творчага плену і хутчэйшага вяртання на радзіму... Нам так Вас не хапае!

Адказаць
+25 +
У меня своя правда, 10:50, 24.04

Прымiце самыя шчырыя вiншаваннi i найлепшыя пажаданнi ад зямлячкi - здароуя, вяртання на свабодную Радзiму. Ганаруся знаёмствам з Вамi i Вашай Галiнай. Жыве Беларусь!

Адказаць
+23 +
Юрась з логава, 10:51, 24.04

От всей души поздравляю духовного лидера беларуского народа. Желаю 100 лет жизни и исполнения всего, что Зенон Станиславович желает себе сам.

Адказаць
+20 +
Алесь, 11:02, 24.04

С юбилеем,только благодаря вам,мы научились жить именно так как подобает Беларусам. Даже придурок у власти,из за которого вам пришлось покинуть Радзiму,сегодня понимает,что только благодаря вам и вашим принципам Беларусь остается незалежнай (хотя и не так как должно быть в полной мере),однако это чудо никогда открыто в этом и не признается. Сто лет вам жизни и скорейшего возвращения на родину.

Адказаць
+28 +
Іван Іваныч, 11:12, 24.04

З. Пазьняку- мае віншаванні з юбілеям! Як та не зусім выглядае дасканала, калі тэкст беларускамоўнаму грамадскаму дзеячу "Хартыя" піша па руску. Відаць у кожных свае праблемы.
Але вяртаючыся да Вас З.С. хочацца сказаць вялікае дзякуй за Вашу грамадскую працу ў пачатку 90-х. Гэта Вы ў той час разбудзілі беларусаў ад непрабуднай спячкі. Гэта Вы ў першыню ў гісторыі Беларусі выводзілі тоўпы людзей, ставілі іх у калоны і вялі па цэнтральнай вуліцы сталіцы. Гэта быў нонсэнс! Бо ўсе гэтыя людзі ійшлі супраць улады. Яны ійшлі за новую Беларусь. І тое, што казалі Вы ў той час зараз адбываецца. Я маю на ўвазе паводзіны Расеі. Нават да нязменнага правіцеля Беларусі толькі сёння дайшло, тое аб чым Вы казалі болей за 20 гадоў таму. Шкада толькі, што гісторыя распарадзілася так несправядліва і так неўдзячна да Вас. Бо Вы мелі і навернае маяце і зараз ўсе задаткі кіраўніка краінай. Здароўя Вам! І каб наша закліканне, якое зараз забараняецца,ізноў загучала ў Беларусі-"Жыве Беларусь!

Адказаць
+19 +
alex, 11:14, 24.04

Зянон Станicлававiч , з днем народзiнау вiншую !Жадаю нашаму Змагару добрага здароуя ,прыемных людзей ,шчырых пачуццяу ,усяго асабicта прыемнага! Доугix гадоу жыцця i крышачку пасмiхнуцца)))

Адказаць
-2 +
патриарх, 11:16, 24.04

xвалебных речей мноро ,а страну прос....ли,хоть взял бы и набил морду шарецкому там в америке !

Адказаць
+20 +
бронэк, 11:22, 24.04

Вялікаму Беларусу - слава! сто лят.

Адказаць
+19 +
нп, 11:33, 24.04

З Днём Народзінаў паважаны Зянон Станіслававіч! Ніхто не зрабіў так шмат для адраджэння Беларусі як Вы. Жадаю Вам быць вольным на нашай Бацькаўшчыне.

Адказаць
+17 +
Aksana, 11:36, 24.04

Паважаны Зенон Станіслававіч Здаровя!

Адказаць
+14 +
smith, 11:39, 24.04

Happy Birthday!

Адказаць
+12 +
Андрэй, 11:44, 24.04

Вiншую!

Адказаць
+14 +
но, коммунистка!, 11:45, 24.04

'' Забярыце мiкрафон у Пазняка i перадайце мне ! ,, Шаноуны наш Голас , паважаны. Зянон Станiслававiч, дзякую вам што вы ёсць i дай божа на доугiя годы. вам добрага здароуя, жыццёвых радасцей ! Жыве Беларусь!

Адказаць
+14 +
ЗОЯ , 11:48, 24.04

МНОГАЯ ЛЕТА!

Адказаць
+17 +
Мария, 11:52, 24.04

С днём рождения , Зенон.

Как быстро идёт время и тебе уже 70.
Мы познакомились , когда тебе было чуть больше 25.
Я помню твою искреннею любовь к своей Белоруссии ,
к белорусскому языку , который тогда был особенно не в почёте .
Запомнилось , как ты разговаривал только на этом языке
и владел им в совершенстве .
Благодаря тебе , я по другому увидела и узнала Беларусь ...

Желаю тебе долгих лет жизни и скорого возвращения .

Адказаць
+12 +
Вввввб, 11:53, 24.04

С днём рождения!

Адказаць
+16 +
Серый, 12:07, 24.04

Когда этот достойный человек выдвигал свою кандидатуру на выбора-ходил и с удовольствием голосовал за него, считая, что только такой радикально настроенный президент должен руководить нашей страной в тяжелые для нее годы. После него-занавес, на выборы вообще перестал ходить. Зенону Станиславовичу-здоровья и счастья. Желаю ему увидеть нашу Беларусь такой, как он хотел-свободной, счастливой,процветающей.

Адказаць
+10 +
НО КОМММУНИСТКА !!!, 12:09, 24.04

ЖЫВЕ !

Адказаць
+11 +
Aleg и шепелявый, 12:14, 24.04

Маі віньшаванні, Зянон Станіслававіч!

Адказаць
+9 +
Скрытый Гость, 12:23, 24.04

З Днём Нарадження!

Адказаць
+9 +
Виктор Алампиев, 12:36, 24.04

Зенон Станиславович!

Здоровья, здоровья, здоровья и денег, чтобы можно было покупать всё остальное.

С уважением В. Алампиев.

Адказаць
+9 +
Vadzim Krautsou, 13:00, 24.04

Виншую!Дзякуй за усе.Вы сапраудны лидар.

Адказаць
+7 +
Litvin, 14:07, 24.04

Героям Беларусi- Слава!

Адказаць
+7 +
спб, 16:30, 24.04

С днем рождения Зенон Станиславович! Здоровья, счастья и скорейшего возвращения в свободную Беларусь!
Председатель стачкома МАЗ 1991 год.

Адказаць
+3 +
Уладзімір Гуткоўскі, 8:08, 25.04

Добрага здароўя і посьпехаў Вам, паважаны Зянон Станіслававіч.

У. Гуткоўскі,

Адказаць
+3 +
Нацыяналіст, 9:25, 25.04

Доўгіх год жыцця і хутчэйшага вяртання. Патрыеты заўжды з Вамі шаноўны Зянон Станіслававіч . Жыве Беларусь !

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны