29 красавiка 2024, панядзелак, 3:14
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+8 +
сергей, 19:51, 2.05

из пневматики нельзя застрелить...может травмат?

Адказаць
+1 +
Dark, 20:26, 2.05

Пора эту пневматику запретить. В руках нормальных людей пневматика не попадает или не стреляет. А в руках низкобразованого куска человека, оружие стреляет по всем...

Адказаць
+13 +
Владимир, 20:31, 2.05

Я лично видел браконьера, который лосей валил из пневматической винтовки тоз-12. Убежден, что человека убить с пневматического пистолета более чем реально…..

Адказаць
+21 +
vit73, 21:17, 2.05

ТОЗ-12 - это не пневматика , а малокалиберная винтовка ( калибр 4.5 мм ) , убойная сила пули сохраняется на расстоянии до полутора километров.

Адказаць
+21 +
Киевлянин, 21:07, 2.05

Пневматика бутылку от шампанского с 5 м пробивает, а представь - висок или шея человека ... а ты говоришь нельзя убить.

Адказаць
+14 +
павел, 21:19, 2.05

В глаз или висок можно, всё от количества джоулей в пистолете зависит.

Адказаць
+45 +
Анна, 20:20, 2.05

"Милиция пытается сдержать участников проукраинского митинга и спасти от радикальных действий одесситов пророссийских деятелей", "

Млять их мать! Милиция защищает боевиков, что народ, в которого стреляют, их, не дай бог, не попереубивал! Накер такая милиция!

Адказаць
+56 +
Лео, 20:27, 2.05

Расіяне!
Што Вы робіце?Забіваеце сваіх славян.
Мала зямлі,пустуе Сібір.Чаго Вам не хапае?
Не чапайце Украіну .Няхай самі украінцы у сваей краіне прымаюць рашэнні,як жыць і куды ісьці.Тады усім будзе добра.
Лічу,што Украіна і украінцы мудры народ.
Нельга разьбіваць на кавалкі Украіну.
Ад Кіеускай Русі і да цяперашняга часу была Украіна,народ і мова я так думаю ,што і будзе далей.
Сапрауды стала страшна за тое,што усе няшчасьці ідуць із Расеі.
Я-беларус і цяпер мне трэба асьцярагацца рускіх.
Ніколі мне не прыхадзіла думка у галаву,што расейцы будуць забіваць украінцау.
Вось і адбылося,колькі ужо забітых,пакалечаных?
Людзі!
Трэба штосьці рабіць,каб спыніць гэту бойню.
Апамятайцеся !
Есьць Божая кара і кожнаму прыйдзецца адказваць за тое ,што загінула вельмі шмат людзей.

Адказаць
+27 +
Смерць свiнарылым каларадам!, 21:12, 2.05

Да каго Вы звяртаецеся? Быццам кацапаускае, фашыскае быдла , ненавiдзячае усе не уграсвiнакапытнае вас пачуе.

Адказаць
+34 +
жзклм, 20:29, 2.05

Засадить гада, лет на 25. Пусть подумает.

Адказаць
+25 +
Разарваць на кавалкi, 21:08, 2.05

Растраляць на месцы, па законах ваеннага часу. Увогуле, гэтыя ''пагутарым -адпусцiм'' прывядуць да большай нестабiльнасцu. Дзе парашкенская хеура, -там гора, кроу i нянавiсць

Адказаць
+6 +
123, 23:05, 2.05

Любой суд для этой твари будет слишком гуманным.
Отдать его родственникам или друзьям погибшего. Они с ним сами разберутся.

Адказаць
0 +
!, 11:37, 3.05

"пророссийских деятелей"

такіх "деятелей" трэба на сталбах вешаць. Дарэчы, "деятели" палезуць у Менск 9-га.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны